Канари. Тенеріфе. Чи є щось гарніше?

€ 420

Канари. Тенеріфе. Чи є щось гарніше?

Дати: 
18.03.2019 do 24.03.2019

Небагато на Землі є куточків гарніших за Канарський острів Тенеріфе. Можливо їх немає взагалі... 28 кліматичних зон - від тропіків до вічної мерзлоти, карколомні скелясті куестові береги, шум та ревіння океану, хмари під ногами, вулкани, лавові ріки та плато, гігантські кальдери, що утворилися після вулканічних вибухів, пустелі та густючі лаврові ліси. Химерні скелі серед вулканічних пустель вас просто вразять. Від теплого океанічного берега ви підніметесь на кілька кілометрів вгору, до величного вулкану Тейде, який має висоту в майже чотири кілометри (3718 км) і є найвищою точкою Іспанії, хоча від столиці Іспанії він за дві тисячі кілометрів. Кактуси, пальми і драконові дерева. Зелень, гори, як ложе для йога, незліченні бананові плантації. Це Тенеріфе - острів вічної весни. Температура повітря тут комфортна майже завжди 20-25 градусів, а температура води рідко опускається нижче 19-20 градусів за Цельсієм. Тут багацько цілорічних пляжів, але це острів не для пляжного відпочинку - це край для відпочинку душі, для емоцій, для того, щоб побачивши величезних червонястих крабів, розуміти - це ж просто сусіди, їм теж тут так само приємно, як і мені.

Ви абсолютно помиляєтесь, якщо думаєте про Тенеріфе, як про виключне царство природи - мовляв, я ж архітектуру люблю, а її тут немає. Є. Антропогенні пам'ятки тут не менш цікаві. Чого варта одна лише Сан Крістобаль де ла Лагуна - місто, історичний центр якого є об'єктом Світової спадщини ЮНЕСКО. Це місто, збудоване ще у 16 столітті й прекрасно збережене нині, свого часу стало еталоном для усіх міст в колоніях. Вузенькі затишні вулички, численні храми та монастирі, палаци та вілли, рибний ринок з муренами, смачні кафешки, смажені лапаси, ставридка та печена у шкірці картопля. У кожному маленькому містечку та селі тут стоять цікаві, а інколи шедевральні споруди. Наприклад, найбільшою святинею острова є базиліка Канделарія, із площею, на березі океану та статуями вождів гуанчів - корінного населення острова, яке майже знищили конкісткадори. А у печері стоїть чорна мадонна. Місто Гарачіко, яке колись було столицею островів, знищене вулканом і відроджене - напевне найцікавіше місто у світі, з населенням у 4 тисячі осіб. Розкішний собор Святої Анни, відкопаний і відроджений після виверження, монастирі, шпиталь, прибережний форт... Чесно - на острові величезна кількість архітектурних шедеврів, не менше ніж в материковій Іспанії. Тенеріфе - синтез казкової природи та людського генія. Ви повинні тут побувати. Приєднуйтесь!

Маршрут: аеропорт Тенеріфе Південний - Канделарія - Санта Круз де Тенеріфе - Ла Оротава - Пуерто де ла Круз - національний парк Рураль де Анага - Сан Крістобаль де ла Лагуна - національний парк Тейде - Ікод де лос Вінос - урочище Лос Гігантос - Гарачіко - аеропорт Тенеріфе Південний 

Ми пропонуємо здійснити переліт із пересадками, адже це буде значно дешевше.

18 березня: переліт  Київ - Берлін, виліт о 6:00 з аеропорту Київ Жуляни, авіаперевізник Wizzair,  вартість станом на 27 грудня 2018 року - 909 грн. Увага! для перших 5 учасників мандрівки можлива знижка 10 євро, від авіакомпанії, у випадку купівлі квитків одночасно, представниками нашої фірми.

19 березня: переліт Берлін - Тенеріфе, виліт о 6:45 з аеропорту Берлін Шонефельд, авіаперевізник Ryanair, вартість станом на 27 грудня 2018 року - 23 євро.

23 березня: Тенеріфе - Франкфурт-на-Майні, виліт о 10:35, авіаперевізник Ryanair, вартість станом на 27 грудня 2018 року - 65 євро.

24 березня: Франкфурт-на-Майні - Київ, виліт о 15:05, авіаперевізник Wizzair,  вартість станом на 27 грудня 2018 року - 30 євро. Увага! для перших 5 учасників мандрівки можлива знижка 10 євро, від авіакомпанії, у випадку купівлі квитків одночасно, представниками нашої фірми.

Ми допоможемо купити квитки, якщо буде така необхідність. Ціни на них досить часто змінюються, тому не варто тягнути із цим.

У вигляді бонуса ми проведемо для вас оглядові екскурсії по Берліну та Франкфурту. Ціни на ночівлі у містах пересадки у вартість туру не входять, але ми можемо допомогти забронювати ночівлі у цих містах. Зважаючи на ранній виліт із Берліна (в аеропорту потрібно бути у 04:45, а відповідно прокидатись десь о 3 ночі) в Берліні можна не бронювати готель і не ночувати. Ми запропонуємо пізню прогулянково-екскурсійну програму по місту до пізнього часу, а потім можна їхати в аеропорт. Але ви вибираєте самі. При необхідності, ми забронюємо для вас готель (не входить у варстість туру). Переліт від Берліна до Тенеріфе буде тривати 5,5  годин. 

Знижки на тур не передбачені.

Харчування у вартість не включено, але ми можемо дозамовити сніданки у готелі за вашим бажанням. Вартість сніданку 7 євро. Щоденно ми будемо заїжджати у продуктові магазини, а вечорами у ви матимете вільний час і зможете вечеряти у кафе.

!!! Основна екскурсійна програма починається на Тенеріфе, тому ви можете добиратьись до острова і на власний розсуд іншими літаками (прямими рейсами).

Попередньо заброньовано готель (***) у місті Пуерто де ла Круз. Островом ми будемо пересуватись на мікроавтобусі.


Програма по дням:

 1. 18 березня

  Переліт  Київ - Берлін, виліт о 6:00 з аеропорту Київ Жуляни, авіаперевізник Wizzair,  переліт триватиме 2 години, вартість станом на 27 грудня 2018 року - 909 грн. Увага! для перших 5 учасників мандрівки можлива знижка від авіакомпанії  у розмірі 10 євро,  у випадку купівлі квитків одночасно, представниками нашої фірми.

  8:00 - прибуття у Берлін; речі можна залишити у камері схову, або відвезти до готелю, якщо ви будете його резервувати;

  - оглядова екскурсія по історичному центру столиці Німеччини: Александерплац, Музейний острів, Жандарменмаркт, Бранденбурзькі ворота, Рейхстаг (зовнішній огляд, при бажанні можете здійснити самостійну екскурсію в середину) та багато інших;

  - поселення до готелю (при бажанні);

  - прогулянка вечірнім (нічним) Берліном або вільний час;

  Ми рекомендуємо відразу придбати денний квиток у Берліні який діє на усі види транспорту від 9:00 до 3:00 наступного дня. Вартість 7,5 євро. У центрі міста можна сісти на двоповерховий автобус і об'їхати усі цікаві куточки, виходячи-заходячи н-ну кількість разів.

 2. 19 березня.

  06:45 - переліт Берлін - Тенеріфе, виліт о 6:45 з аеропорту Берлін Шонефельд, авіаперевізник Ryanair, переліт триватиме 5,5 годин; вартість станом на 27 грудня 2018 року - 23 євро;

  11:30 (за часом на Тенеріфе) - прибуття в аеропорт Тенеріфе Південний;

  далі ми пересідаємо на мікроавтобус;

  - переїзд до Канделарії: базиліка Канделарії - головна святиня Канарських островів, Чорна Мадона у печерній церкві, площа із пам'ятниками вождів гуанчів - корінного народу Канар;

  - Санта Круз де Тенеріфе: набережна, Аудіторіо де Тенеріфе - унікальна будівля, головний концертний зал Канар, один із символів Тенеріфе; береговий форт Сан Мігель;

  - Ла Оротава: історичний центр міста;

  - Пуерто де ла Круз: поселення у готель, вільний час в місті.

 3. 20 березня.

  8:00 - сніданок (самостійний)*

  - за бажанням переїзд на пляж, купання (будемо вирішувати колегіально);

  - переїзд у парк Рураль де Анага: численні оглядові майданчики заповідного гірського масиву Анага, унікальний лавровий ліс;

  - переїзд у місто Сан Крістобаль де ла Лагуна: огляд історичного центру, який внесений у Список ЮНЕСКО як об'єкт Світової спадщини; місто є культурним, релігійним та освітнім центром Канарських островів; численні монастирі, храми, кафедральний собор (вхід 5 євро), церква Непорочного зачаття та підйом на дзвіницю (2 євро); фермерський ринок (риба, фрукти, хамон), палаци та музеї;

  - повернення у готель;

  - вільний час.

  *Харчування у вартість не включено, але ми можемо дозамовити сніданки у готелі за вашим бажанням. Вартість сніданку 7 євро. Щоденно ми будемо заїжджати у продуктові магазини, а вечорами у ви матимете вільний час і зможете вечеряти у кафе.

 4. 21 березня.

  8:00 - сніданок;

  - переїзд до національного парку Тейде: ми піднімемося на висоту 2300 м, оглянемо численні природжні атракції парку: пустелю, лавові поля та ріки (застиглі), гігантську кальдеру, вулканічну пустелю;

  - численні оглядові майданчики парку;

  - обід: зупинка в одному із ресторанів під вулканом Тейде;

  - найбільша у світі астрофізична обсерваторія (зовнішній огляд);

  Ландшафти парку Тейде вважають одними із найбільш ефектних та красивих у світі; подібні вулканічні утворення майже не зустрічаються ніде в інших місцях на планеті.

  - повернення у готель;

  - вільний час.

 5. 22 березня.

  8:00 - сніданок;

  - Ікод де лос Вінос: огляд історичної частини міста, драконове дерево, якому тисяча років;

  - урочище Лос Гігантос: краєвиди велитенських скель які називають Скелі Велетнів;

  - Гарачіко: місто у 1706 році було зруйноване вулканом, але відродилося; огляд історичної частини міста, набережна, прибережний форт;

  - обід у одному із місцевих кафе;

  - можливість скупатися на пляжі Гарачіко;

  - повернення у готель;

  - вільний час.

 6. 23 березня.

  6:40 - виїзд до аеропорту;

  Тенеріфе - Франкфурт-на-Майні, виліт о 10:35, авіаперевізник Ryanair, вартість станом на 27 грудня 2018 року - 65 євро.

  - приліт до Франкфурта;

  - переїзд у місто;

  - поселення у готель (у вартість не включено, за вашим бажанням ми забронюємо готель);

  - вільний час.

 7. 8:00 - сніданок;

  - екскурсія-прогулянка історичним центром Франкфурта-на-Майні;

  - переїзд до аеропорту;

  Франкфурт-на-Майні - Київ, виліт о 15:05, авіаперевізник Wizzair,  вартість станом на 27 грудня 2018 року - 30 євро. Увага! для перших 5 учасників мандрівки можлива знижка 10 євро, від авіакомпанії, у випадку купівлі квитків одночасно, представниками нашої фірми.

   

ЗАМОВИТИ

Місце збору групи: 
Аеропорт Тенеріфе Південний
Місце та час завершення: 
Аеропорт Тенеріфе Південний
До вартості входить: 
Екскурсійний та організаційний супровід, транспорт (мікроавтобус), житло (готель).
Додаткові витрати: 
Харчування (сніданки можна дозамовити у готелі за бажанням, вартість 7 євро за сніданок), вхідні квитки, авіаперельоти, ночівлі у містах пресадок (Берлін, Франкфурт)
Примітки: 
Харчування у вартість не включено, але ми можемо дозамовити сніданки у готелі за вашим бажанням. Вартість сніданку 7 євро. Щоденно ми будемо заїжджати у продуктові магазини, а вечорами у ви матимете вільний час і зможете вечеряти у кафе. Ми допомежемо купити квитки, якщо буде така необхідність. Ціни на них досить часто змінюються, тому не варто тягнути із цим. У вигляді бонуса ми проведемо для вас оглядові екскурсії по Берліну та Франкфурту. Ціни на ночівлі у містах пересадки у вартість туру не входять, але ми можемо допомогти забронювати ночівлі у цих містах. Зважаючи на ранній виліт із Берліна (в аеропорту потрібно бути у 04:45, а відповідно прокидатись десь о 3 ночі) в Берліні можна не бронювати готель і не ночувати. Ми запропонуємо пізню прогулянково-екскурсійну програму по місту до пізнього часу, а потім можна їхати в аеропорт. Але ви вибираєте самі. При необхідності, ми забронюємо для вас готель (не входить у варстість туру). Переліт від Берліна до Тенеріфе буде тривати 5,5 годин. Знижки на тур не передбачені. !!! Основна екскурсійна програма починається на Тенеріфе, тому ви можете добиратьись до острова і на власний розсуд іншими літаками (прямими рейсами). Попередньо заброньовано готель (***) у місті Пуерто де ла Круз. Островом ми будемо пересуватись на мікроавтобусі.

ЗАМОВИТИ

Маршрут на карті: 

Dodaj komentarz