Заповідне Міжріччя: Весняні журавлі, екстрім на болоті, напівпустеля на півночі та дегустація у музеї

1700 грн

Заповідне Міжріччя: Весняні журавлі, екстрім на болоті, напівпустеля на півночі та дегустація у музеї

Дати: 
30.03.2019 do 31.03.2019

Головні родзинки весняної програми: квіт первоцвітів (сон, ряст, калюжниця), ранковий похід до журавлів, нічне слухання вальшнепів, дегустація традиційних поліських напоїв та, звичайно, екстремальний огляд болота, вкритого сплавиною і росичкою (комахоїдною рослиною-хижаком). Приєднуйтесь! Це та інше ми побачимо в межиріччі Десни та Дніпра.

Тут нас чекають мандрівки в заплаві Десни та в унікальних лісових урочищах, а порцію адреналіну отримаємо у Святому озері, яке насправді - болото-трясовина. Як воно буває - дивіться далі у відео. А ще буде екскурсія по музею лісових промислів, дегустація місцевих традиційних алкогольних напоїв (в асортименті) та святкова вечеря біля вогнища.

Міжрічинський парк створений у межиріччі Десни і Дніпра у Чернігівській області. Це один із найбільших заповідників України. Людей звідси виселили ще починаючи із 50-х років минулого століття - то водосховище владі знадобилося, то танкові полігони. Саме тому тут найбільше в Україні поголів'я лося, кабана й вовка. Є також козулі, олені, рисі, але не хвилюйтеся - ми навряд їх побачимо. А от унікальні казково-мальовничі ландшафти побачимо точно, а кому пощастить найбільше, той вполює росичку - хижу рослину, яка харчується тваринами.

Від людини тут залишились хіба що мілітаритські обєкти - військова бетонка, спостережні вишки та бункери, напівпустеля серед лісів. Їх ми теж побачимо - на контрасті із дрімучою природою. А ще будуть біломошні бори, екологічна стежка, сліди тварин, гнізда птахів та багато іншого. Приєднуйтесь!

Цей тур, саме у такому дводенному форматі, вважається кращім серед мандрівок у парки та заповідники. Нетривалий легкий переїзд і відразу широкий крок у інший, загублений світ, повний неймовірних видовищ та захопливих краєвидів. Болото, піски, безлюдний ліс - а закінчується все святковою вечерею у музеї із традиційними поліськими напоями від "Клуба шанувальників народних традицій "Поліська білочка".

Вам не захочеться звідси повертатися!

Зверніть увагу: на даний тур жодні знижки не розповсюджуються!

Для любителів пару і віничків є справжня баня!

Увага, ціна ще не відкоригована.


Програма по дням:

 1. 8:00 - виїзд із Києва

  10:00 - прибуття у село Отрохи (Міжрічинський РЛП). Прогулянка в заплаві Десни

  13:30 - Обід із дегустацією традиційних алкогольних напоїв Чернігівського Полісся

  Похід на екстемальне болото Святе озеро (трясовина, сплавина, бахіли, росичка та адреналін)

  Екскурсія в музей лісових промислів

  Вечеря біля вогнища, або біля справжньої печі (в залежності від погоди, найвірогідніше друге)

  Вихід до нічого лісу щоб послухати птахів - це дуже цікаво і незвично у цей період.

  Є декілька варіантів поселення, які значно відрізняються за ціною: волонтерський будинок та комфортабельні котеджі* - детально дивіться у примітках. 

  Для любителів пару і віничків є справжня баня! 450 грн за 2 години

 2. 6:00 - похід до Бондарівського болота (це недалеко) де, майже напевно, ми побачимо журавлів. Ось стаття про зйомку журавлів у РЛП "Міжрічинський"

  9:00 - сніданок

  10:00 - прибуття в урочище Бондарівське. Огляд унікальних ландшафтів

  Похід по екологічній стежці "Журавлинна"

  14:30 - обід

  16:00 - виїзд із Отрохів. До Києва будемо вертатись вздовж Київського водосховища, де зробимо фотозупинку

  18:30 - повернення до Києва

Місце збору групи: 
Метро "Контрактова площа"
Місце та час завершення: 
Метро "Петрівка"
До вартості входить: 
Транспорт, екскурсійний супровід, харчування (домашня кухня, куліш), дегустація традиційних поліських напоїв (настоянок і наливок), спецодяг для мандрівки на екстремальне болото Зверніть увагу - ночівля у вартість не включена
Додаткові витрати: 
Ночівля
Примітки: 
Є два варіанти ночівлі та багато варіантів оплати ночівлі: 1) ночівля у волонтерській хаті без ручностей - 30 грн (кантрі-стайл); 2) ночівля у комфортабельному котеджі із зручностями. Загальна вартість котеджу 1000 грн., він двохрівневий і має три двоспальні місця, отже якщо винаймати його на шістьох - це буде приблизно 170 грн. з людини, на трьох - 330 грн. з людини, і т.д. В комплексі котеджів "Отрохи" є прекрасна баня. Вартість бані - 450 грн за 2 години. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ - для цього туру ніякі знижки не передбачені! Більшість фото, використані в програмі, авторства Галини Аксьонової
1700 грн
Маршрут на карті: 

Dodaj recenzję