Гетьманські столиці, диво-яблуня та Ярославна в сльозах. Дослідницький тур

1400 грн

Гетьманські столиці, диво-яблуня та Ярославна в сльозах. Дослідницький тур

Дати: 
с 16.03.2019 - 17.03.2019

"Навіть не уявляли, що тут таке!!!" - вигукують туристи перед Путивльським-Мовчанським монастирем, казковим архітектурним ансамблем, який почали зводити ще на початку 17 століття. Обитель пам'ятає Дмитра Самозванця, адже тут деякий час був штаб майбутнього узурпатора влади у Москві. Ну, а як же можна таке уявити, коли про Путивль знаєш лише те, що тут плакала Ярославна? А тут же ще є Святодухівський монастир, зведений у псково-новгородському стилі теж на початку 17 століття. І навіть, якби у Путивлі не було цих монастирів, фантастичне українське бароко церкви Миколи Козацького все рівно мало б зробити місто туристичною перлиною.

Маршрут: Київ - Кролевець - Глухів - Путивль - Батурин - Київ

Ну, а що тоді казати про забуту гетьманську столицю Глухів? Місто, в якому обирали трьох останніх гетьманів України, в якому ростили свої капітали Терещенки, в якому є десятки унікальних архітектурних пам'яток, що зводились від кінця 17 століття до початку 20-го, теж не відчуває туристичного буму.

А у Кролевці є легендарна фабрика рушників і не менш легендарна яблуня-колонія - пам'ятка природи світового масштабу.

На кінець, у цій мандрівці буде ще одна гетьманська столиця - Батурин. Тут зберігся шедевральний палац Розумовських, будинок полкового судді Кочубея, парк; крім того, в часи президентства Ющенка в Батурині провели масштабні роботи з реконструкції, і місто, яке колись було столицею Мазепи, а потім Розумовського, перетворилося на один із найбільш відвідуваних туристичних комплексів Чернігівщини. Приєднуйтесь!

Увага! У вартість включено трансфер та екскурсійні послуги.

Харчування, ночівля та вхідні квитки у вартість не включено.

Знижки на тур не передбачені.

Ночівля у готелі "Європа" у Глухові:

1) номер економ-класу (двомісний, зручності на коридорі) - 190 грн. (за номер); 

2) стандарт (двомісний, зручності у номері) - 290 грн.(за номер);

3) покращений стандарт (двомісний, зручності у номері) - 450 грн. (за номер).

В перший день обідаємо бутербродами (зважаючи на короткий світловий день так буде значно швидше), вечерю можна замовити у кафе-барі готелю (ціни не високі), сніданок там само; на обід зупинимося у кафе Батурина, або вирішимо по ходу маршруту.

Квитки: 

Кролевець: Музей кролевецького ткацтва - 6 грн.

Глухів: підйом на водонапірну вежу - 10-15 грн. 

Батурин: палац Розумовського - 30 грн., будинок судді Кочубея - 15 грн., Цитадель - 15 грн.


Програма по дням:

 1. 7:30 - Виїзд із Києва
  11:20 - Прибуття у Кролевець. Відвідання Музею Кролевецького рушника (вхідний квиток 6 грн.) та майстер клас із  виготовлення рушника. Огляд дивовижної яблуні-колонії.
  13:30 - Обід (бутербродний, зважаючи на короткий світловий день)
  15:00 - Прибуття до Глухова. Огляд численних об'єктів Національного історико-культурного заповідника "Глухів": Київської брами Глухівської фортеці (1766-1768 рр.), Миколаївської церкви (1693-1695 рр.), Трьоханастасіївської церкви (усипальні Терещенків, 1884-1897 рр.), водонапірної башти із оглядовим майданчиком (підйом 10-15 грн.), історичного центру із старовинною забудовою та ін.
  19:00 - Вечеря (можливо у кафе-барі готелю). 

   

 2. 9:00 - Сніданок (можливо у кафе-барі готелю, можна замовити попередньо)
  10:20 - Прибуття у Путивль. Огляд численних пам'яток Путивльського державного історико-культурного заповідника: Мовчанського монастиря, Святодухівського монастиря, церкви Миколи Козацького, городища літописного Путивля.
  13:00 - Обід (бутербродний, або у кафе Батурина)
  15:10 - Прибуття у Батурин. Огляд головних атракцій колишньої гетьманської столиці: палац Розумовського - 30 грн., будинок судді Кочубея - 15 грн., Цитадель - 15 грн. (ціни 2017 р.)
  20:30 - Повернення у Київ

Місце збору групи: 
Метро "Палац Україна"
Місце та час завершення: 
Метро "Лісова" 20:30
До вартості входить: 
Транспорт, екскурсійний супровід по всьому маршруту
Додаткові витрати: 
!!! Увага: харчування, ночівля та вхідні квитки у вартість не включено. Знижки на тур не передбачені. Ночівля у готелі "Європа" у Глухові: 1) номер економ-класу (двомісний, зручності на коридорі) - 190 грн. (за номер); 2) стандарт (двомісний, зручності у номері) - 290 грн.(за номер); 3) покращений стандарт (двомісний, зручності у номері) - 450 грн. (за номер). В перший день обідаємо бутербродами (зважаючи на короткий світловий день так буде значно швидше), вечерю можна замовити у кафе-барі готелю (ціни не високі), сніданок там само; на обід зупинимося у кафе Батурина, або вирішимо по ходу маршруту. Квитки: Кролевець: Музей кролевецького ткацтва - 6 грн. Глухів: підйом на водонапірну вежу - 10-15 грн. Батурин: палац Розумовського - 30 грн., будинок судді Кочубея - 15 грн., Цитадель - 15 грн.
1400 грн
Маршрут на карті: 

Добавить комментарий