Канікули у Татрах. Гори, замки, терми та сплав Дунайцем.

€ 210

Канікули у Татрах. Гори, замки, терми та сплав Дунайцем.

Дати: 
с 26.07.2019 - 29.07.2019

Закопане - відомий на всю Європу центр гірськолижного туризму. Але цікаво тут не лише взимку, а можливо і зовсім не взимку. Влітку Татри не менш красиві, а атракцій навколо значно більше. Гірські походи, сплави річками - те чого не отримаєш взимку, купання у термальних басейнах, екскурсії до архітектурних перлин... У нас все це буде, причому даний тур розрахований на людей різного віку - від дітей до пенсіонерів - усім тут сподобається, адже не буде величезних гірських переходів та карколомних підйомів, матимемо значну частку релаксу та вільного часу.

Маршрут: Львів - Лісько - Новий Сонч - Закопане - Нієдзіца - Чорштин - Щавниця - Хохолов - Сянок - Львів

Татри - це відроги Карпат, але ці гори скелясті й зовсім не схожі на Українські Карпати. Тут багато кам'янистих вершин і багато термальних джерел. Під час нашого туру ми побуваємо у двох відомих і сучасних термах (великих купальнях із природною термальною водою) і піднімимося на відомі, фотогенічні вершини.

Базуватися будемо у місті Закопане - воно стане центром для радіальних маршрутів. Ми будемо підніматись у гори навколо Закопаного повно маркованих туристичних трас різного ступеню важкості.

Сплав неймовірною гірською річкою Дунаєць - одна із найцікавіших атракцій. Не лякайтесь, це не випробовуванн6я на міцність - це спокійний сплив на великих металевих плотах у фантастичному каньйоні, утвореному Дунайцем. Від учасників не вимагається особливої підготовки - їхня задача споглядати красу й фотографувати. 

Замки у Нієдзіці й Чорштині - чи не найбільш казкові. Вони лежать над великим озером й охороняють колишній кордон між Польщею й Угорщиною. Із замком у Нієдзіці пов'язана легенда, яка стосується золота інків...

У Закопаному сила-силенна кафешок-ресторанчиків, тому ви матимете можливість скуштувати страви місцевої (підгалянської) кухні, зокрема овечі сири - осципки (хоча цей сир найкраще смакує на полонині - там ми його теж скуштуємо).

!!! На термах, які ми будемо відвідувати, можна не лише купатися, а й загоряти, адже значна частина басейнів розташована на відкритому повітрі. 

Вартість: для групи 6 - 7 осіб - 270 євро з особи;

для групи 12 - 18 осіб - 235 євро з особи;

для групи 20 - 30 осіб - 210 євро з особи.

Сплачується у гривнях відповідно до курсу.

!!! Знижки на тур відсутні.

Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи загального змісту туру.


Програма по дням:

 1. День 1

  6:30 - зустріч групи на вокзалі у Львові;

  - перетин кордону (може зайняти кілька годин);

  - Лісько: огляд історичної частини міста;

  - Новий Сонч: екскурсія історичною частиною міста (площа Ринок, ратуша, численні храми, замок), вільний час (можна буде самостійно пообідати);

  - переїзд у Закопане: поселення у готель, вечеря (у вартість не включена).

 2. День 2

  8:00 - сніданок;

  Закопане, оглядова екскурсія, центральна вулиця Крупувки з історичною і сучасною забудовою, мурований фарний костел Святої Родини (кінця 20 ст.); цетральний парк міста, деревяні вілли в закопянському стилі (Порай, Коліба, Етна тощо), історичний цвинтар і старий деревяний костел, спортивні об'єкти міста тощо.

  - підняття на вершину Губалувка на підйомнику (вартість 16 злотих) - звідси відкриваються чудові краєвиди Татр, похід-прогулянка хребтом, вільний час (на вершині є магазинчики і кафе);

  - обід (у вартість не включений);

  - вільний час;

  18:00 - виїзд у Хохолів: відвідання знаменитих Хохолівських термів (вечірній квиток коштує 35 злотих) - це сучасний комплекс басейнів, наповнених лікувальною термальною водою; у Хохолові ви матимете можливість повечеряти;

  22:30 - повернення в Закопане.

 3. День 3.

  8:00 - сніданок;

  - виїзд в Пеніни на сплав Дунайцем;

  - Дембно (підгалянське село), деревяний костел архангела Михаїла, 15 ст.

  - Ніедзиця, огляд греблі Чорштинського водосховища і панорами  із замками Дунаєць і Чорштин;

  - відвідання замків Дунаєць і Чорштин - вважаються одними із найбільш мальовничих у Польщі;

  - обід (самостійний);

  - Сромовці Нижні на Дунайцю: СПЛАВ на металевих плотах каньйоном Дунайцю до Щавниці (2-3 години);

  - якщо буде час і бажання - оглядова екскурсія курортом Щавниця, дегустація мінеральних вод в історичному курортному павільйоні Щавниці;

  - повернення в Закопане, вечеря (у вартість не включена).

 4. День 8

  7:30 - сніданок;

  - виселення з готелю, виїзд із Закопаного;

  - Ліманова: огляд історичного центру та санктуарію;

  - Сянок: огляд історичного центру міста на берегах Сяну: замок, численні храми, площа Ринок;

  - обід (самостійний);

  - перетин кордону (може зайняти більше двох годин);

  - прощання із групою на вокзалі у Львові.

Місце збору групи: 
Львів, залізничний вокзал
Місце та час завершення: 
Львів, залізничний вокзал
До вартості входить: 
Транспорт, ночівлі, сніданки, екскурсійний супровід.
Додаткові витрати: 
Обіди й вечері, вхідні квитки, факультативи.
Примітки: 
!!! На термах, які ми будемо відвідувати, можна не лише купатися, а й загоряти, адже значна частина басейнів розташована на відкритому повітрі. Вартість: для групи 6 - 7 осіб - 270 євро з особи; для групи 12 - 18 осіб - 235 євро з особи; для групи 20 - 30 осіб - 210 євро з особи. Сплачується у гривнях відповідно до курсу. !!! Знижки на тур відсутні. Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи загального змісту туру.
Маршрут на карті: 

Добавьте отзыв о туре