Краків: бачений і небачений.

€ 170

Краків: бачений і небачений.

Дати: 
с 27.04.2020 - 29.04.2020

За легендою, колись тут мешкав Дракон, який полюбляв молодих дівчат. Місцевий князь Крак вбиває дракона і закладає місто яке називає на свою честь, а над драконячою печерою зводить собі замок – Вавель.

Краків – перлина туристичної Польщі. Колишня столиця Польського королівства. 

Вавель - споконвічна резиденція та усипальня польських правителів та героїв, величезний замок у Кракові на березі Вісли. Маріацький собор в якому колись служив майбутній Папа Ян-Павло ІІ, та один з найстаріших університетів Європи – славнозвісна Ягелонка. Легендарний борець за свободу Тадеуш Костюшко, і не менш легендарний алхімік і чорнокнижник Твардовський.

Казимеж - в минулому єврейська частина Кракова, яка тривалий час була окремим містом і мала свій магістрат. Свого часу це був один із найбільших єврейських осередків Європи. Тут знімали оскароносний фільм "Список Шиндлера". В Казимежі є багато синагог та кілька величезних готичних костьолів.

Тинецьке абатство - тут знімали купу фільмів (зокрема, "Вогнем і мечем"), адже воно є еталоном середньовічного монастиря, але воно справжнє - тут ще й нині варять монастирське пиво, яке можна буде продегустувати...

Тарнів – місто з елегантним старовинним центром. А ще воно тісно пов’язане з історією України. Колись ним володів некороновані королі Руси – князі Острозькі. А ще тут на перших порах перебував уряд УНР у екзилі. 

Неполоміце - королівський, який називають Малим Вавелем.

Знижки на тур відсутні.

У зв'язку із можливими зупинками на кордоні маршрут першого дня може коригуватись. Баліце у випадку форс-мажорних обставин  можуть бути виключені із маршруту.

Оплачується у гривнях відповідно до курсу. У вартість не входять вхідні квитки до музеїв у замках (плануються відвідування замкових музеїв: Вавель, Неполомиці - орієнтовна ціна 12-15 злотих). 

Заплановане проживання у Кракові, у двохкімнатних готельних номерах на чотирьох осіб (один санвузол на дві кімнати), хоча, за додаткову плату, можливі інші варіанти поселення. Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи загального змісту туру.


Програма по дням:

 1. 6:30 - зустріч на залізничному вокзалі у Львові та виїзд із Львова;

  - перетин кордону (може зайняти тривалий час, не менше двох годин);

  - переїзд до Кракова;

  - обід (організатори порекомендують заклад для обіду);

  - екскурсія центром міста: старовинні вулиці, Сукениці, Університет Ягелонський, Маріацький костьол, площа Ринок та багатьох інших цікавинок міста; відвідання інформаційно-туристичного центру та книжкового магазину дешевих путівників;

  - вечеря (організатори порекомендують заклад для вечері);

  - поселення у готель.

  Заплановане проживання у Кракові, у двохкімнатних готельних номерах на чотирьох осіб (один санвузол на дві кімнати), хоча, за додаткову плату, можливі інші варіанти поселення.

  У випадку дуже перетину кордону маршрут може коригуватись.

 2. 8:00 - сніданок, виїзд;

  - Тинецьке абатство;

  - Скелі Твардовського;

  - монастир отців камедулів на Бєлянах;

  - курган Костюшка;

  - обід (самостійно, наші гіди порекомендують місце);

  - екскурсія-прогулянка Казимежем: костьоли, синагоги, площі та єврейська спадщина;

  - вільний час;

  - вечеря.

   

 3. 8:00 - сніданок; виселення із готелю;

  - Неполомиці: - «Малий Вавель». Заміська резиденція польських королів;

  - Тарнів: - огляд Ринкової площі з ратушею XIV ст. Клящтор бенедектинів та два дерев’яні костели XV та XVI ст..

  - переїзд до Львова;

  У зв'язку із можливими зупинками на кордоні не рекомендуємо .брати квитки на потяг раніше 22:00.
  Централізовані обіди у зв'язку із насиченістю маршруту в кафе (їдальнях) не заплановані. Рекомендуємо запастись бутербродами. 

   

Місце збору групи: 
Львів, залізничний вокзал
Місце та час завершення: 
Львів, залізничний вокзал
До вартості входить: 
Транспорт, екскурсійний супровід, сніданки.
Додаткові витрати: 
Вхідні квитки (Вавель, Неполоміце - 12-15 злотих), обіди, вечері.
Примітки: 
Знижки на тур відсутні. У зв'язку із можливими зупинками на кордоні маршрут першого дня може коригуватись. Баліце у випадку форс-мажорних обставин можуть бути виключені із маршруту. Вартість для групи 14-16 осіб: 140 євро. Вартість для групи 6-7 осіб: 160 євро. Оплачується у гривнях відповідно до курсу. У вартість не входять вхідні квитки до музеїв у замках (плануються відвідування замкових музеїв: Вавель, Неполомиці - орієнтовна ціна 12-15 злотих). Заплановане проживання у Кракові, у двохкімнатних готельних номерах на чотирьох осіб (один санвузол на дві кімнати), хоча, за додаткову плату, можливі інші варіанти поселення. Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи загального змісту туру.
Маршрут на карті: 

Добавьте отзыв о туре