Пошукова форма

До замків Тевтонського ордену


Головна - Тури - Польща

€ 320

До замків Тевтонського ордену

Дати: 
17.04.2020 - 21.04.2020

Тур для малої групи в 9 осіб. Мандрівка комфортним малим бусом, яка дозволить робити бонусні зупинки.

Готелі у старовинних замках та у історичному центрі міст.

Ми помандруємо до таємничих земель колишньої країни Тевтонського ордену. Ольштин, Лідзбарк-Вармінський, Квідзин, Гнєв та незабутній, і найбільший у світі цегляний Мальборк – вражаючі замки, які ми побачимо. Свято готики, похмуре середньовіччя, свіжий подих Балтії та красиві міські старувки… Також ми побуваємо в Торуні та Фромборку, малій батьківщині великого астронома Миколая Коперника, побуваємо на його могилі. Поїхали!

Маршрут: Гданськ (аеропорт) - Гнєв - Квідзин - Грудзьондз - Торунь - Голуб-Добжинь - Ольштин - Лідзбарк-Вармінський - Фромборк - Мальборк - Гданськ (аеропорт)

Тевтонський орден був особливою країною, абсолютно не схожою на інші країни світу. Військово-релігійна держава, яка від місіонерів виросла до страшних, непереможних вояків, які наводили жах на всю північно-східну Європу і керувались Великим магістром. Столицею цієї країни було місто Марієнбург, яке нині називається Мальборк, яке ми побачимо, хоча не воно буде головною родзинкою нашої програми. Магістри жили у неприступному замку, який нині є найбільшим у світі, серед цегляних замків. Ми обійдемо цей замок, зробимо прекрасні фото, але акцент у подорожі ми будемо робити на інших численних замках та містах зведених рицарями Тевтонського ордену.

А ще ми прогуляємося вузенькими вуличками середньовічного Торуня, батьківщини великого астронома Миколая Коперника (учня Юрія Котермака з Дрогобича). Зможемо посмакувати торунськими пряниками та торунським пивом.  А у Фромборку, на березі Балтійського моря, ми відвідаємо могилу великого вченого, замок, та башту, в яких він пропрацював більше 30 років.

Ще одним унікальним містом, в якому ми побуваємо, буде Грудзьондз - місто-фортеця, до потужних стін якої прибудовані десятки шпіхлерів - потужних зерносховищ. В минулому це було німецьке місто Грауденц. Мури, та староавинна забудова - справа рук німців, які мали Грудзьондз центром транспортування збіжжя по Віслі.

Із Києва ми вилітаємо 17 квітня о 16:30 рейсом Київ – Гданськ компанії Ryanair. Орієнтовна вартість на 31.01.2020 – 26 євро. 

Назад до Києва повертаємося 21 ківтня рейсом компанії Wizzair о 15:40. Орієнтовна вартість на 31.01.2020 – 99 злотих.

!!! Увага! Ціна авіаперельоту не кінцева - вона постійно змінюється..

!!! За необхідності ми можемо допомогти із придбанням авіаквитків. 

Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи змісту та концепції туру.

Тур для малої групи в 9 осіб. Мандрівка комфортним малим бусом, яка дозволить робити бонусні зупинки.


Програма туру:

  1. День 1

    Із Києва ми вилітаємо 17 квітня о 16:30 рейсом Київ – Гданськ компанії Ryanair. Орієнтовна вартість на 31.01.2020 – 26 євро. 

    - прибуття до Гданська, аеропорт;

    - переїзд у місто Гнєв (Gniew);

    - поселення у готель замково-палацового комплексу, який був резиденцією Тевтонського ордену та королеви Марисеньки (дружини польського короля Яна Собєського).

    Наш готель - палац Марисеньки.

    !!! Попередньо, у вартість включено спа комплекс із басейном. Захопіть костюми для плавання.

    - вечеря у ресторані готелю (оплачується додатково).

    Далі на фото замок Гнєв та палац Марисеньки.

     

  2. День 2

    7:30 – сніданок;

    Ґнєв: огляд найпотужнішого замку хрестоносців на лівому березі Вісли, та містечка;

    - Квідзин: замок Помезанської капітули, який свого часу був однією із найпотужніших твердинь хрестоносців. Тут розташована дуже відома санітарна вежа – величезна башта-туалет. У місті зберіглося немало пам’яток. Крім замку обов’язково треба побачити готичний конкатедральний собор Яна Євангеліста, зведений у 14 столітті.

    - Грудзьондз: в минулому німецьке місто-фортеця Грауденц. Місто рідко відвідують українські туристи, а дарма - це одне із найцікавіших міст півночі Польщі. Його потужна фортеця складена середньовічними шпіхлерами - зерносховищами, в яких зберігали зерно, під час транспортування по Віслі. Кажуть, що основна частина зерна, яке із Грауденца далі транспортувалась у Данціг (Гданськ) - збиралася на українських землях.

    - Торунь: поселення у готель; 

    - вечеря (за окрему плату)

    В Торуні наш готель розташований у фортеці Торунь.

  3. День 3

    7:30 – сніданок;

    Торунь: одна зі столиць Куявсько-Поморського воєводства. Батьківщина Миколая Коперника.  Історичний центр не пошкодили війни 20 століття, то ж всі будівлі – автентичні. Університет ім. Миколая Коперника, крива вежа та руїни замку хрестоносців (зруйнований повсталими містянами в 1454 році); огляд історичного центру міста, підняття на вежу ратуші;

    - Голуб-Добжинь: огляд замку Голабських;

    - Ольштин: поселення у готель в центрі міста;

    - вечеря (за додаткову оплату);

  4. День 4

    7:30 – сніданок;

    Ольштин: столиця Вармінсько-Мазурського воєводства. Місто має великий історичний центр із значною кількістю пам’яток архітектури, серед яких варто відмітити замок Капітули Вармінської (14 ст.) та величезну готичну базиліку святого якуба, із дзвіницею 63-метрової висоти (14 ст.).

    Лідзбарк-Вармінський: замок єпископів Вармінських (14 ст.), міські фортифікації, брами, колегіату Петра і Павла, яку побудували ще у 1315 році.

    Фромборк: тут 33 роки прожив Миколай Коперник, який був каноніком фромборкського кафедрального собору, облаштував у ньому бібліотеку, обсерваторію, займався астрономією та зробив свої найбільші відкриття;

    - Мальборк: поселення у готель;

    - вечеря (оплачується додатково).

  5. 7:30 - сніданок;

    - огляд замку у Мальборку;

    Мальборк: столиця Тевтонського ордену та найбільший цегляний замок Європи. Ось як пише про замок відомий мандрівник Андрій Бондаренко:

    Ordensburg Marienburgне просто замок. Це - найкрасивіший замок Європи, еталон готичного замку, найбільший середньовічний цегляний замок у світі. Ще багато епітетів можна підібрати, можна безкінечно роздивлятися фотографії в інтернеті, читати путівники і чисельні статті про Мальборк. Але поки поки ви самі сюди не приїдете і не побачите все на власні очі, ви не зрозумієте цієї величі.

    - переїзд у аеропорт Гданськ. Переліт до Києва.

    Назад до Києва повертаємося 21 квітня рейсом компанії Wizzair о 15:40. Орієнтовна вартість на 31.01.2020 – 99 злотих.

Місце збору групи: 
аеропорт Гданськ
Місце та час завершення: 
аеропорт Гданськ
До вартості входить: 
Транспорт, екскурсійний супровід, ночівлі у готелях, сніданки.
Додаткові витрати: 
Авіапереліт, харчування (крім сніданків), вхідні квитки.
Примітки: 
!!! Увага! Клубні знижки на закордонні тури не поширюються. Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи змісту туру. !!! Тур для малої групи в 9 осіб. Мандрівка комфортним малим бусом, яка дозволить робити бонусні зупинки.
Маршрут на карті: