Еталонний каньйон у Буках

530 грн

Еталонний каньйон у Буках

Дати: 
24.06.2017
02.09.2017
11.11.2017

Більшість людей, а особливо дівчат, кожного разу, як перший раз бачать зображення каньону у Буках, захопливо вигукують: «Ой, а це де? Невже в Україні?» Дійсно, людині, що приросла до офісу, а у коротку відпустку бачить лише стандартні у своїй ідеальності заморські пляжі, важко уявити, що і у нас є справжня краса – дика, бурхлива, природна. І нехай вона не прилизана і не має належної інфраструктури, але справжня, як перший поцілунок коханої.

Спочатку ми відвідаємо прекрасний об’єкт туристичної інфраструктури - "Золотий фазан" поряд із селом Вишківське. Офіційно то база відпочинку, але лише на папері. Насправді - це прекрасний зоопарк в оточенні красивих ландшафтів.
Ну, а далі будуть Буки – єдиний каньйон в Україні, який втілює всі наші стереотипи каньйонів – високі прямовисні скелі з двох боків бурхливого водного потоку. В нашому випадку цим потоком буде Гірський Тікич. Причому ми побачимо каньйон з обох боків.


Програма по дням:

  1. 8:00 – Виїзд із Києва
    10:30 – Прибуття до об’єкту «Золотий фазан». Огляд зоопарку
    12:30 - Обід
    14:00 - Прибуття у Буки. Огляд каньйону, водоспадів, водяного млина, греблі, за гарної погоди водні процедури (купання). Також спробуємо обійти каньйон з іншого боку (маловідомому для туристів)

    19:30 - Повернення у Київ

ЗАМОВИТИ

Місце збору групи: 
Метро "Теремки"
Місце та час завершення: 
Метро "Теремки" 19:30
До вартості входить: 
Транспорт, екскурсійні послуги, обід (можливо пікнік).
Додаткові витрати: 
Вхідні квитки у зоопарк "Золотий фазан"

ЗАМОВИТИ

Маршрут на карті: