Фотосафарі у державній резиденції. Залісся

510 грн

Фотосафарі у державній резиденції. Залісся

Дати: 
01.02.2020
15.02.2020

1200 благородних оленів, 600 плямистих оленів, понад 200 ланів, 30 зубрів і головна конюшня України - все це державна резиденція "Залісся". Крім того тут буде Музей природи та будівля резиденції. Приєднуйтесь!

Перенасичення тваринами цієї території - відомий серед зоологів факт. Неймовірні стада оленів - таке в Україні можна побачити хіба що на Бирючому острові. А ще буде президентська конюшня - гордість державної резиденції, а на конях ви зможете проїхатись - уявляєте собі, на президентських рисаках.

Це не кичове Межигір'я - це головна заміська резиденція голови держави. Офіційно саме тут Президент України повинен приймати зарубіжні делегації. Загальна її площа величезна - 40 тисяч га, хоча в національний парк входить 14 тисяч га. 

Державна резиденція «Залісся», як Заліське заповідно-мисливське господарство була створена в 1957 р. поблизу села Залісся Броварського району Київської області для обслуговування мисливських утіх вищих партноменклатурних чинів СРСР. Господарство розкинулося в Броварському районі Київської області та Козелецькому районі Чернігівської області. Тут полювали М. Хрущов, Л. Брежнєв, Ф. Кастро, В. Щербицький.  На початку 1990-х років стутус заповідно-мисливського був визнаний незаконним і знятий з «Залісся». З 1995 р. об'єкт отримує статус держрезиденції, з 2000 р. підпорядкований Державному управлінню справами (ДУСя). У ньому знову стали проводитися закриті полювання. У липні 2010 р. Президент України В. Янукович відзначав тут своє 60-річчя, для чого асфальтом було залито галявинку в лісі розмірами 80 на 50 м. У 2012 р. по всьому периметру держрезиденції загальною довжиною 60 км був поставлений новий паркан вартістю 7 млн гривень. Тут є два мисливських палаци, споруджених за часів Хрущова і Брежнєва, і близько 100 мисливських вишок для загонного полювання і 8 вишок для індивідуального полювання, близько 500 годівниць для копитних, десятки живоловушок, качина ферма (щорічно випускається під рушницю 1000 диких качок) і фазанарій (щорічно випускається під рушницю 100 фазанів). Штат держрезиденції — 270 осіб. 

!!! Знижки на цей тур не роповсюджуються!

! Вірогідність побачити диких тварин найбільшою є саме взимку, коли копитні тримаються ближче до годівниць та доріг. В теплий період тварини ідуть у глибину лісів.


Програма по дням:

 1. 9:00 - виїзд із Києва;

  - прибуття у державну резиденцію "Залісся";

  - Музей природи;

  - резиденція головних державних діячів України;

  - президентська конюшня із можливістю проїхатись на конях (25 грн. з особи, у вартість не включено!);

  - мандрівка по території національного парку, де мешкає близько 2 тисяч оленів та близько 30 зубрів (побачити зубрів можна у морозну снігову погоду) - всі територія - це гігантський вольєр, обнесений сіткою, який має площу 14 тис. га;

  - обід (самостійний, обов'язково візьміть бутерброди і чай, кафе у парку немає!);

  - поверення у Київ (близько 16:00).

Місце збору групи: 
Метро "Палац Україна"
Місце та час завершення: 
Метро "Лісова" 16:00
До вартості входить: 
Транспорт, екскурсійний супровід, вхідні квитки.
Додаткові витрати: 
Відсутні
Примітки: 
!!! Знижки на цей тур не розповсюджуються!

Додайте відгук про тур