Гданськ. Одне з найгарніших міст Польщі та найбільший замок Світу

€ 150

Гданськ. Одне з найгарніших міст Польщі та найбільший замок Світу

Дати: 
25.10.2019 - 28.10.2019

На думку багатьох мандрівників Гданськ (німецький Данціг) – найгарніше місто Польщі, а дехто вважає його найгарнішим у Європі. Багатющий ганзейський поліс, крутий торговий порт, який неодноразово переходив від одних господарів до інших, який забудовувався і одними й іншими господарями. Царство шедевральної архітектури, царство готики на березі Балтійського моря. Один із авторитетних українських мандрівників – Андрій Бондаренко, у своєму рейтингу «ТОП-60 улюблених європейських куточків» ставить Гданськ на перше місце. Він колись побачив місто і визнав його найкращим, але ж потім мандрував ще більше.

Думав, що мені вдасться побачити щось грандіозніше ніж Гданськ. Але не вдалося. Гданськ - найкращий, і крапка!
Тому ми їдемо у Гданськ. Приєднуйтесь!

Маршрут: Гданськ – Сопот – Мальборк

Гданськ до Другої світової війни належав Німеччині й називався Данціг, тому не дивуйтеся (а може навпаки дивуйтеся), що історичний центр міста більше схожий на німецький, ніж на польський. Тут у всьому відчувається німецька пунктуальність та величність. Від розмірів перехоплює подих, а від структурованості розумієш, що легендарний вислів Гаррі Лінекера, що у футбол грають всі, а перемагають німці, стосується усього, за що німці беруться. І навіть якщо ви раніше і не чули про Гданськ, ви його запам’ятаєте на все життя. Цьому місту місце серед найпопулярніших європейських туристичних монстрів.

Ще однією родзинкою туру буде величезний тевтонський замок, резиденція та їхня столиця – Мальборк. І знову скористаємося цитатою Андрія Бондаренка:

Замок Великих магістрів Тевтонського ордену в Мальборку (Марієнбурзі) - не просто замок - це - найкрасивіший замок Європи, еталон готичного замку, найбільший середньовічний цегляний замок у світі. Ще багато епітетів можна підібрати, можна безкінечно роздивлятися фотографії в Інтернеті, читати путівники і чисельні статті про Мальборк. Але поки поки ви самі сюди не приїдете і не побачите все на власні очі, ви не зрозумієте цієї величі.

Поїхали?

Гданськ комунікативно з’єднаний іще з двома містами – Гдинею і Сопотом, тому міську агломерацію поляки називають Труймясто (Trójmiasto). У містах-супутниках Гданська ми також побуваємо (хоч на трошки).

Увага!!! До Гданська і назад в Україну ми дістаємося ЛІТАКОМ.

!!! У мандрівці ми будемо користуватись послугами громадського транспорту, єдині можливі трансфери – до аеропорту та із нього (це будемо обговорювати напередодні подорожі). Громадський транспорт на вузьких вуличках старої частини Гданську значно зручніший й дешевший (в Польщі квитки на громадський транспорт одні із найдешевших серед країн Євросоюзу).

Із Києва ми вилітаємо 25 жовтня в 17:00 рейсом Київ – Гданськ компанії Ryanair. Орієнтовна вартість на 28.07/2019 – 17 євро. 

Назад до Києва повертаємося 28 жовтня рейсом компанії Ryanair о 6:45 (прибуття до Києва о 9:35). Орієнтовна вартість на 28.07/2019 – 22 євро. 

!!! За необхідності ми можемо допомогти із придбанням авіаквитків. 

Три ночі ми ночуємо у Гданську (попередньо готель заброньований в центрі міста).

Вартість 150 євро. 

Знижки на тур не передбачені. За необхідності, організатори можуть допомогти купити авіаквитки. 

Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи загального змісту і концепції туру.

В програмі використано фото Сергія Щербія.


Програма по дням:

 1. 1 день

  - із Києва ми вилітаємо 25 жовтня в 17:00 рейсом Київ – Гданськ компанії Ryanair. Орієнтовна вартість на 28.07/2019 – 17 євро. 

  - прибуття у Гданськ; трансфер у готель (оплачується окремо); поселення у готель;

  - прогулянка вечірнім центром Гданська; набережна Мотлави.

 2. 2 день

  8:30 – сніданок;

  - переїзд потягом до Мальборка; час у дорозі 35 хв. вартість – від 17 злотих (залежно від класу вагону);

  - екскурсія найбільшим цегляним замком у світі;

  Замок Великих магістрів Тевтонського ордену в Мальборку (Марієнбурзі) - не просто замок - це - найкрасивіший замок Європи, еталон готичного замку, найбільший середньовічний цегляний замок у світі. Ще багато епітетів можна підібрати, можна безкінечно роздивлятися фотографії в Інтернеті, читати путівники і чисельні статті про Мальборк. Але поки поки ви самі сюди не приїдете і не побачите все на власні очі, ви не зрозумієте цієї величі.

  - повернення до Гданська: обід (орагнізатори порекомендують заклад харчування), екскурсія історичним центром: Ратушна площа, Довгий ринок, вулиця Довга із головними пам'ятками архітектури;

  - вільний час.

 3. 3 день

  8:30 – сніданок;

  - продовження екскурсії історичним центром Гданська: колиска Гданська – старий порт на річці Мотлава, Головне Місто із усіма основними пам’ятками та музеями (в тому числі Маріацька базиліка – один із найбільших храмів світу, із підйомом на дзвіницю);

  - обід;

  - Острів Шпіхлерів (Зерносховищ);

  - переїзд до Сопота: прогулянка-екскурсія містом, яке здавна є головним морським курортом Польщі: старовинні віли, храми, готелі, найдовший дерев'яний молл Польщі, набережна Балтійського моря;

  - вільний час.

 4. 4 день

  04:00 – виїзд із готелю до аеропорту; організатори забезпечать трансфер (за окрему плату);

  06:45 - виліт до Києва;

  Назад до Києва повертаємося 28 жовтня рейсом компанії Ryanair о 6:45 (прибуття до Києва о 9:35). Орієнтовна вартість на 28.07/2019 – 22 євро. 

  !!! За необхідності ми можемо допомогти із придбанням авіаквитків. 

Місце збору групи: 
Аеропорт Гданськ
Місце та час завершення: 
Аеропорт Гданськ
До вартості входить: 
Організаційно-екскурсійний супровід, ночівлі, сніданки (крім останнього ранку).
Додаткові витрати: 
Квитки на громадський транспорт, вхідні квитки до музеїв, харчування (крім сніданків).
Примітки: 
Знижки на тур не передбачені. За необхідності, організатори можуть допомогти купити авіаквитки. Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи загального змісту і концепції туру. Із Києва ми вилітаємо 25 жовтня в 17:00 рейсом Київ – Гданськ компанії Ryanair. Орієнтовна вартість на 28.07/2019 – 17 євро. Назад до Києва повертаємося 28 квітня рейсом компанії Ryanair о 6:45 (прибуття до Києва о 9:35). Орієнтовна вартість на 28.07/2019 – 22 євро. !!! За необхідності ми можемо допомогти із придбанням авіаквитків.
Маршрут на карті: 

Додайте відгук про тур