Грибний тур у Міжрічинські ліси

470 грн

Грибний тур у Міжрічинські ліси

Дати: 
21.09.2019

Три роки грибів практично не було, і ось, нарешті, вони пішли. На базарі їх повно, значить й у лісі є, особливо на Чернігівщині, де раніше було - куди плюнь, там і гриб. У лісах Міжрічинського регіонального ландшафтного парку ми спробуємо знайти, і, майже впевнений, знайдемо ГРИБИ. Не обов'язково білі, але їстівні і красиві. Приєднуйтесь!

Під час цього, своєрідного, туру ми побачимо лісові та болотні ландшафти Чернігівського Полісся, помилуємося красунею Десною, відвідаємо Музей лісових промислів (за бажанням), пройдемо екологічною стежкою, біля якої і будемо прочісувати ліс у пошуках грибів. Але пошуки будуть організовані так, щоб всі не йшли "слід у слід" - ми розіб'ємося на декілька груп.
Після збору досвідчені грибники оглянуть "улов", щоб ніхто не набрав отруйних, хоча, підозрюємо, що у грибні тури їздять усі досвідчені.
Перед початком збору буде проведено інструктаж, стосовно тутешніх грибів - справа в тому, що місцеві мешканці беруть виключно білі гриби, лисички та зеленушки, дуже рідко польські, підберезовики і підосиновики; ніколи не беруть рядовки, зонтики та багато інших прекрасних їстівних (і дуже смачних).

Обід у вартість не включено - перекус мати із собою.

Одяг повинен бути теплим і зручним для мандрівок по лісу, взуття - бажано водонепроникним. Мати дощовики, ножі, "тару" для грибів (можливо просто пластикові пакети).

УВАГА! Знижки не передбачені.


Програма по дням:

 1. 8:00 - виїзд із Києва;
  - прибуття у РЛП "Міжрічинський", огляд краєвидів річки Десна, підготовка та вихід у ліс;
  - похід по екологічній стежці парку та ЗБІР ГРИБІВ;
  - обід (самостійний)
  - огляд грибів, та виїзд із села Отрохи;
  19:00 - повернення до Києва.

Місце збору групи: 
Метро "Лісова"
Місце та час завершення: 
Метро "Петрівка"
До вартості входить: 
Трансфер у РЛП "Міжрічинський" (комфортними бусами "Форд Транзит"), перебування на території РЛП "Міжрічинський", екскурсійний супровід, допомога у визначенні грибів.
Примітки: 
Обід у вартість не включено - перекус мати із собою. Одяг повинен бути теплим і зручним для мандрівок по лісу, взуття - бажано водонепроникним. Мати дощовики, ножі, "тару" для грибів (можливо просто пластикові пакети). Знижки не передбачені.

Додайте відгук про тур