Європейські столиці. Варшава

€ 140

Європейські столиці. Варшава

Дати: 
22.03.2019 - 25.03.2019

Неймовірний синтез старовини і сучасності, хмарочоси та замки, чудеса технологій та архітектурні шедеври, королівські резиденції та штампи соцреалізму - усе це столиця гонорових поляків - Варшава. Місто, яке знищили нацисти, постало як фенікс із попелу і стало ще гарнішим. Диво реконструкції, фактично найкраще у світі, недаремно ж історчний центр Варшави нині у Списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Нехай хтось скаже, що варшавська старувка неавтентична - вона автентична духом старовини, яку повернули, ніби за допомогою машини часу. Варшава цікава і колоритна - в неї закохані не лише поляки - тут натовпи туристів з усього світу. Поїхали і ми? Долучайтесь!

Варшава: історичний центр, з його вузенькими вуличками, старовинними кам'яницями, затишними кав'ярнями; Палац науки і культури - дарунок від СРСР, оглядовий майданчик на неймовірній висоті, королівська резиденція - польський Версаль - Віланув, і багато інших цікавинок із справжніми знавцями польської столиці.

Ми пропонуємо тур із авіаперельотом - це значно швидше ніж будь-яким іншим способом, а якщо купувати увитки заздалегідь - то ще й суттєво дешевше.

!!! Вартість авіаквитків не входить у вартість туру. 

Тур починається у Варшаві, тому, якщо маєте несприйняття авіаперельотів - можете дістатись Варшави автобусом.

Ми пропонуємо:

Переліт до Варшави рейсом компанії Ryanair 22 березня (п'ятниця), виліт о 13:15 із аеропорту Київ-Бориспіль. Вартість квитка без багажу 23,4 євро (станом на 27.01.2019).

Повернення до Києва рейсом Ryanair 25 березня (понеділок) 10:00, приліт в аеропорт Київ-Бориспіль.  Вартість квитка без багажу 17,94 євро. (станом на 27.01.2019).

!!! При необхідності, ми можемо допоможемо із купівлею квитків. Вартість авіаперельотів часто змінюється.

В програмі проїзд громадським транспортом не включений у вартість туру. Заброньований готель (***) розташований недалеко від центру міста.


Програма по дням:

 1. 13:15 - виліт до Варшави рейсом компанії Ryanair о 13:15 із аеропорту Київ-Бориспіль.

  Переліт до Варшави рейсом компанії Ryanair 22 березня (п'ятниця), виліт о 13:15 із аеропорту Київ-Бориспіль. Вартість квитка без багажу 23,4 євро (станом на 27.01.2019).

  13:55 - прибуття у Варшаву (аеропорт Варшава-Модлін розташований за 30 км від міста); паспортний контроль;

  - переїзд до центра міста (вартість приблизно 25 злотих);

  - поселення у готель;

  - вечірня прогулянка-екскурсія історичною частиною міста;

  - вечеря (можливо посиденьки із пивом).

 2. 8:00 - сніданок;

  - переїзд до Вілянува (нині передмістя Варшави): королівської резиденції Яна ІІІ Собєського - палацово-парковий комплекс вважають найгарнішим у Польщі; він зберігся у часи ІІ Світової війни;

  - Старе Місто Варшави: Замкова, Ринкові площі, храми, вулички, барбакан, фортечні мури;

  - обід;

  - Палац Культури і Науки - найвища будівля Варшави: відвідування оглядового майданчика на висоті 114 м (вартість 25 злотих);

  - огляд кварталу хмарочосів;

  - вільний час.

 3. 8:30 - сніданок;

  - прогулянка колишнім єврейським кварталом, синагога Ножиків; урядовий квартал;

  - палацово-парковий комплекс Королівські Лазєнки: відвідання Музею "Королівські Лазєнки", огляд численних пам'яток архітектури;

  - вільний час у місті.

 4. 7:00 - сніданок;

  - переїзд до аеропорту Варшава-Модлін;

  Повернення до Києва рейсом Ryanair 25 березня (понеділок) 10:00, приліт в аеропорт Київ-Бориспіль.  Вартість квитка без багажу 17,94 євро. (станом на 27.01.2019).

Місце збору групи: 
Аеропорт Варшава-Модлін
Місце та час завершення: 
Аеропорт Варшава-Модлін
До вартості входить: 
Постійний екскурсійний та організаційний супровід, проживання в готелі, сніданки.
Додаткові витрати: 
Авіапереліт, проїзд громадським транспортом (у Варшаві він гарно організований), вхідні квитки до музеїв.
Примітки: 
!!! Вартість авіаквитків не входить у вартість туру. Тур починається у Варшаві, тому, якщо маєте несприйняття авіаперельотів - можете дістатись Варшави автобусом. Ми пропонуємо: Переліт до Варшави рейсом компанії Ryanair 22 березня (п'ятниця), виліт о 13:15 із аеропорту Київ-Бориспіль. Вартість квитка без багажу 23,4 євро (станом на 27.01.2019). Повернення до Києва рейсом Ryanair 25 березня (понеділок) 10:00, приліт в аеропорт Київ-Бориспіль. Вартість квитка без багажу 17,94 євро. (станом на 27.01.2019). !!! При необхідності, ми можемо допоможемо із купівлею квитків. Вартість авіаперельотів часто змінюється. Заброньований готель (***) розташований недалеко від центру міста.

Додайте відгук про тур