Канівські гори та озеро Бучак

2500 грн

Канівські гори та озеро Бучак

Дати: 
27.06.2020 - 28.06.2020

Тюрки дали цьому місту назву "Канів" - "місце крові" або "ханський перевіз". І, можливо, ніхто б навіть не згадав би про походження назви містечка, в якому нині мешкає всього 25 тисяч осіб, якби не Тарас. Могила Великого Українця у всі часи буде вабити українців всієї планети. Це не Скотт, не Дюма, не Бальзак, і не Діккенс, але йому у Світі встановлено пам'ятників більше, ніж усім їм разом взятим. І дивно довідатись, що Канів цікавий і видатний не лише Тарасовою-Чернечею горою, але й своєю фантастичною природою, Славутою-Дніпром (незарегульваним і справжнім, оспіваним Шевченком і Гоголем), горами, скіфськими городищами, найбільшими у Європі ярами й природним заповідником.Канівський природний заповідник і буде основним об'єктом нашої мандрівки. А ще ми побуваємо на Тарасовій горі, в Успенському соборі, який звели ще у 1144 році, та побуваємо на Канівському водосховищі. Вечеря - пікнік із вогнищем на березі "чудного в тихую погоду" та такого, що "реве та стогне"

Маршрут: Київ - Бучак - Канів - Тарасова гора - Канівський природний заповідник - Київ

Крім Канівського природного заповідника ми побачимо озеро Бучак, яке дуже нагадує гірське. А ще будуть глибочезні яри - справжні ущелини чи каньйони. Приєднуйтесь! Два дні неквапливих мандрівак, милування природою та вечеря на березі Дніпра принесуть вам масу гарних емоцій та вражень.


Програма по дням:

 1. 7:30 - виїзд із Києва;

  - переїзд у село Бучак: озеро

  -приїзд до Канева: огляд краєвиду Канівського водосховища від "Кобзаря", оглядова екскурсія по центру Канева, Успенський (Георгіївський собор), могила Аркадія Гайдара;

  14:30 - обід.

   - Тарасова гора. Огляд околиць, пам'ятників, атракцій. Підйом на Тарасову гору. Музей Тараса Шевченка (самостійний огляд).

  - прибуття в Канівський природний заповідник. Огляд садиби заповідника (створеної на початку ХХ століття)

  - огляд узбережжя, вечеря-пікнік на березі Дніпра

 2. 9:30 - Сніданок

  - екскурсія-експедиція по нагірній частині заповідника, Мар'їна гора, Велике Скіфське городище. Спуск до яру Меланчин Потік (Відьмин яр, Бовванове топило);

  16:00 - Обід.

  19:30 - Повернення до Києва

Місце збору групи: 
Станція метро "Палац Україна"
Місце та час завершення: 
Станція метро "Теремки" 19:30
До вартості входить: 
Транспорт, екскурсійний супровід по всьому маршруту, вхідні квитки, харчування, ночівля.
Додаткові витрати: 
Відсутні
Примітки: 
Мати при собі теплий одяг і похідне взуття (бажано водонепроникне); Організатори мають право несуттєво змінювати маршрут мандрівки, не змінюючи загального обсягу.
2500 грн

Додайте відгук про тур