Кіпр. Триденна програма

€ 160

Кіпр. Триденна програма

Дати: 
18.04.2019 - 21.04.2019

Поїхали на острів Афродіти? До Середземного моря, неймовірної природи та нескінченності архітектурних цікавинок. Пальми, фламінго, апельсини, мандарини, лимони, гранати, артишоки, кактуси, оливки. Церкви, костьоли, мечеті, замки та античні руїни. Британська колоніальна архітектура та лівостороній рух. І все це майже у Африці, на острові Афродіти. Хочете? Реєструйтеся!

Маршрут: Ларнака - Лімасол - Нікозія

У багатьох Кіпр асоціюється із пляжним відпочинком, але, для мандрівника, цей острів значно цікавіший не влітку. Без страшної спеки, без натовпу туристів, зима-весна на Кіпрі - найкращий період, щоб дослідити його. А досліджувати там є що, адже подібного синтезу культур і традицій, на досить обмеженій території, ви більше не знайдете. Незліченні античні пам'ятки - їх тут на кожному кроці, і не дивно - колись Кіпр був частиною Греції, і навіть богиня Афродита, вийшла із води саме тут; купа справжньої, зрілої, і, навіть, пломеніючої готики - спадщина рицарів-хрестоносців; численні мечеті й квартали мусульманської забудови - недаремно, і нині, Північний Кіпр - фактично, частина Туреччини; цікаво, що купа мечетей - колишні, часто величезні, готичні собори - рідко де зустрінеш готичні мечеті, із височезними мінаретами. 

Кіпр - це осередок спадщини венеціанців, адже Нікозія - одна з найбільших венеціанських фортець, та і взагалі одна з найбільших фортець, зведених у середньовіччя. Вузенькі вулички, неймовірна кількість храмів і місто у двох країнах - визнаній і невизнаній, Кіпрі, і Північному (читай турецькому) Кіпрі. Нині немає проблем із проходом на турецьку частину Нікозії, вона надзвичайно цікава. Ніяких штампів у паспорт там не ставлять.

Кіпр - це значний шмат британської колоніальної спадщини, що й підтверджує рух на дорогах та повсюдно поширена англійська мова. Британські будівлі, перенесуть вас в історичні фільми про піратів: колоніальний суд (колишній) в оточенні пальм - неймовірна атракція. А ще сакральна православна архітектура - аж не віриться, що православна, так на неї вплинули проекти заморських британських  територій.

Святі місця: християнські, як церква Святого Лазаря, мусульманські, як мечель Хала Султан Теке (із сотнями котів на території) - святині світового значення, зокрема згадана мечеть - п'ята мусульманська святиня в світі.

Ларнака - головний аеропорт країни. Саме в цьому місті ми будемо базуватись. Важко знайти невелике провінційне місто, з такою кількістю пам'яток. Античні руїни, старовинні православні храми, католицькі монастирі, мусульманські мечеті (діючі і закинуті), і навіть, покинутий лепрозорій, із діючою церквою (колись це був храм прокажених). Купа кафешок, ресторанчиків, в тому числі із морепродуктами. Розкішна набережна й безкрає море.

Лімасол - курортна столиця Кіпра. Бачили фільми, із нескінченними, фешенебельними районами на березі моря - оце про Лімасол. Скляні, розкішні будинки набережної, змінюються типовими середземноморськими кварталами, вузьких, двохповерхових вуличок. Тут дуже багато англійців, а ще більше (згідно із статистикою) росіян, тут є турецький і вірменський квартали, тут життя вирує вдень і вночі, тут вболівають за футбол і згадують Ричарда Левове Сердце, який вінчався колись в цьому місті.

А ще ми побачимо Солоне озеро Ларнаки. Навколо купа архітектурних пам'яток, кактуси і пальми.

Ви не знайдете жодної європейської країни, де у квітні тепліше ніж на Кіпрі.  Середня температура повітря вдень від 23 градуси, а температура води в морі в середньому +18. Ціни на продукти наближаються до загальноєвропейських. Вартість вечері з морепродуктів (восьминоги, кальмари, креветки, риба та молюски в мережі "Оушен Баскет") в середньому 10-20 євро з особи.

Це не пляжно-релаксаційний тур, а екскурсійний - зважайте на це при замовленні.

Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи загального змісту туру.

У вартість не включено авіапереліт.

Дати туру приурочені до розкладу польотів літаків компанії Wizzair із Києва. Вартість польту туди-назад (Київ - Ларнака - Київ) на 10.02.2019 року становить приблизно 2800 грн. Поспішіть купити квитки

Київ Жуляни (IEV)  Ларнака (LCA): чт, 18 квітня 2019 р. 18:35

Ларнака (LCA)  Київ Жуляни (IEV): чт, 21 квітня 2019 р. 22:05

На Кіпрі ми будемо пересуватись на громадському транспорті (трансфери аеропорт - Ларнака - аеропорт, переїзди: Ларнака - Лімасол - Ларнака, Ларнака - Нікозія - Ларнака)

Всі фото зроблені нами в січні 2018 року.


Програма по дням:

 1. 18:35 - виліт із Києва до Ларнаки;

  21:30 - прибуття у Ларнаку, поселення у готель.

 2. 8:00 - сніданок;

  8:30 - пішохідна екскурсія історичним центром Ларнаки: церква Святого Лазаря, приморський форт, набережна, мечеть, численні пам'ятки архітектури Ларнаки;

  13:30 - обід (організатори порекомендують кілька закладів);

  14:00 -  продовження екскурсії Ларнакою;

  15:00 - вільний час;

  - повернення у готель;

 3. 7:30 - сніданок;

  - переїзд в Нікозію (громадським транспортом): огляд історичної частини міста, розташованої у межах мурів венеційської фортеці. Вузенькі вулички, численні православні церкви та мечеті; резиденція архієпископа;

  - вільний час;

  - за бажання можна самостійно (можливий неофіційний супровід гіда) відвідати турецьку частину Нікозії (перехід дость простий: швидкий паспортний контроль без жодних штампів);

  Турецька частина Нікозії - одна з найбільш цікавих ділянок Кіпра, тут розташовані неймовірні архітектурні пам'ятки, але, оскільки Турецький Кіпр є незаконним (невизнаним ніким крім Туреччини) територіальним утворенням - ми не маємо морального права, здійснювати офіційний супровід туристів, хоча неофіційно ми можемо супроводжувати бажаючих прогулятися цією частиною Нікозії, але офіційної відповідальності не несемо.

  20:00 - повернення у Ларнаку.

 4. 7:30 - сніданок;

  - переїзд до міста Лімасол (громадським транспортом): огляд набережної та історичної частини міста;

  - вільний час в Лімасолі;

  17:00 - повернення у Ларнаку.

  19:00 - від'їзд до аеропорту;

  22:05 - виліт до Києва.

Місце збору групи: 
Аеропорт Ларнака
Місце та час завершення: 
Аеропорт Ларнака
До вартості входить: 
Екскурсійно-організаційний супровід, ночівлі.
Додаткові витрати: 
Авіапереліт (приблизно 100 євро), громадський транспорт, вхідні квитки, харчування.
Примітки: 
Це не пляжно-релаксаційний тур, а екскурсійний - зважайте на це при замовленні. На Кіпрі ми будемо пересуватись на громадському транспорті. Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи загального змісту туру. У вартість не включено авіапереліт. Дати туру приурочені до розкладу польотів літаків компанії Wizzair із Києва.
Маршрут на карті: 

Додайте відгук про тур