Лісові пустині Києва: Голосіїв, Китаїв, Церковщина та Феофанія

480 грн

Лісові пустині Києва: Голосіїв, Китаїв, Церковщина та Феофанія

Дати: 
12.04.2020
24.05.2020
19.07.2020

Святий златоглавий Київ здавна був улюбленим місцем християнських паломників. Києво-Печерська лавра, Софія, Михайлівський, Видубицький монастирі приймали щороку десятки тисяч вірян. Але не лише у такі великі обителі йшли люди у пошуках істини (міжна додати "і слова Божого", але чи всі зрозуміють?), були й дещо менші й не такі відомі монастирі, але до них також потоком ішли віряни. Заховалися вони серед лісистих пагорбів, через що вважжаються місцями не лише богоугодними, але й романтичними, і ефектними для шанувальників чудових панорамних краєвидів. Ще більше підсилюється святість Києва у період великих релігійних свят, зокрема християнських.

Собор Святого Пантелеймона, величезний храм, який вважається шедевром модерну-історизму, та чудовий парк поряд із ним - це Феофанія. Затишна обитель захована у лісі неподалік від багатоповерхівок, із таємничими печерами, які можливо з'явилися ще до нової ери, та розкішним зразком українського бароко роботи геніального кріпака Степана Ковніра (Троїцька церква). І це Китаївська пустинь. Ще одну лісову пустинь - Голосіївську - фактично підняли з руїни, що стала результатом діяльності радянської влади. Тут, на місці паломництва тисяч вірян, спочивають мощі матушки Аліпії. Кажуть, що і після смерті матушка зцілює тіло і душу. Також ми відвідаємо урочище Церковщину, де розташовано ще один старовинний монастир, сплюндрований радянськими варварами. Отже, поїхали!


Програма по дням:

 1. 9:00 - Відправлення від станції метро "Іподром" (зустріч за автостанцією "Південна" по ходу транспорту в бік центру міста)

  9:30 - Прибуття в Голосіївський Свято-Покровський монастир. Огляд обителі.

  10:40 - Прибуття в Китаївський Свято-Троїцький монастир. Огляд монастиря, Свято-Троїцької церкви (автор Степан Ковнір). Відвідання Китаївських печер (бажано мати ліхтарик).

  12:30 - Прибуття в Церковщину. Огляд Свято-Феодосіївського монастиря та навколишніх ландшафтів.

  14:20 - Прибуття у Свято-Пантелеймонівський монастир у Феофанію. Огляд території монастиря, собору та прогулянка (за бажанням) парком "Феофанія". 

  15:00 - Завершення екскурсії. Станція метро "Теремки".

Місце збору групи: 
Метро "Іподром"
Місце та час завершення: 
Метро "Теремки" 15:00
До вартості входить: 
Транспорт та екскурсійний супровід
Додаткові витрати: 
Відсутні
Маршрут на карті: 

Додайте відгук про тур