Пивний тур: Файне місто Тернопіль із печерами та аквапарком.

3100 грн

Пивний тур: Файне місто Тернопіль із печерами та аквапарком.

Дати: 
28.06.2019 - 30.06.2019

Це пивний тур, але його можна назвати і гастрономічним, і спелеологічним, і краєзнавчим. Отже, файне місто Тернопіль – безсмертна цитата Братів Гадюкіних говорить про те, що воно було файним вже давно, а нині Тернопіль перетворюється на потужний туристичний центр. Старовинна забудова дуже гармонійно підсилюється інфраструктурою – купа ресторацій і кафе, великі й дрібні броварні, фестивалі й атракції, величезне озеро і, навіть, власний аквапарк – все виглядає дійсно файно. Туристи, які потрапляють у місто вперше – дивуються – як же так, ми ж нічого й не знали про цей бомбезний куточок України. Вечірнє освітлення центральної частини одне із найбільш ефектних серед українських міст – потрапивши сюди відчуваєш себе дійсно у Європі, і не лише за географічним принципом – нині це справжня Європа і за враженнями, принаймні у центрі міста. Тому сюди ми робимо справжній релаксаційний тур, який класифікуємо, як пивний, адже за три дні ми відвідуємо, із дегустаціями, три класні броварні.

У Тернополі ми побуваємо у найцікавіших рестораціях-броварнях та аквапарку (там ми навіть будемо ночувати), а ще відвідаємо один із найвідоміших пивзаводів (у Микулинцях). Поговоримо про минулі і майбутні мандрівки порталу «Україна Інкогніта». Отже три пивоварні, три замки, затишний, мальовничий центр файного міста (із неймовірним собором), найцікавіші українські печери і аквапарк – різноманітні яскраві враження у передноворічний вікенд.
Варто зазначити самогонну ресторацію-броварню «Ковчег», де ми проведемо вечір. Це єдиний в Україні екоресторан, збудований у формі корабля, який має власну броварню. Ми тут побуваємо на екскурсії із дегустацією крафтових сортів пива та повечеряємо стравами європейської та грузинської кухні (шеф-повар закладу – грузин) – ми побачимо як хінкалі та інші страви готуються на відкритому вогні, і скуштуємо їх. Перевіримо, чи правдивий девіз закладу – багато пива і багато м’яса (хоча тут і овочів вистачає, як і крафтових наливок і настоянок). Для підтвердження подаємо меню «Ковчега».

У Микулинцях ми побачимо старовинний замок, фантастичний бароковий храм та палац Людвіки Потоцької, а головне, відвідаємо із екскурсією-дегустацією одну із найвідоміших українських пивоварень – Микулинецький Бровар.

Тернопільщина відома всьому світові своїми казковими, найгарнішими печерами – ми побуваємо у них, в нашій програмі печери Вертеба (із єдиним у світі підземним Музеєм трипільської культури) та Кришталева, у селі Кривче (там же ми побачимо відомий замок).

Наші дві ночівлі заплановані у готельно-розважальному комплексі Тернопільського аквапарку «Алігатор» - тут ви зможете потрапити із холодної зими в тепле літо (басейни, гірки та класний хамам – покупаємося і попаримося). 

Приєднуйтесь! Це буде неймовірне закінчення минулого року – яскраві враження та релакс гарантуємо.

Маршрут: Київ – Тернопіль – Микулинці – Більче-Золоте (печера Вертеба) – Кривче (печера Кришталева) – Київ

!!! Знижки на тур не передбачені.

До туру можна приєднатися у Житомирі.


Програма по дням:

 1. 7:00 – виїзд із Києва;

  - дорогою технічні зупинки та зупинка біля скель у Денишах;

  - прогулянка-екскурсія по історичній частині Тернополя: Надставна церква, Замок, Домініканський собор;

  - екскурсія з дегустацією крафтового пива у самогонній ресторації «Ковчег»: дегустація крафтових сортів пива, екскурсія по унікальному закладу «Ковчег», збудованому у вигляді корабля;

  - вечеря, із головними стравами грузинської кухні, приготування яких можна буде спостерігати наживо (шеф-кухар закладу - грузин), крафтовим пивом, настоянками та наливками – девіз закладу «багато пива та м’яса»;

  - поселення у готель аквапарку: відвідування аквапарку «Алігатор» (працює до 22:00).

 2. 8:30 – сніданок;

  - переїзд у Більче-Золоте: екскурсія у печеру Вертеба із єдиним підземним Музеєм трипільської культури;

  - переїзд у Кривче: огляд замку та костьолу у Кривче, екскурсія у печеру «Кришталева»: 
  Печера є сухою і легкою для проходження. Маршрут має електричне освітлення. Тут немає шкідливих для людини мікроорганізмів. Постійна температура всередині печери - 10,6 градусів.;

  - повернення у Тернопіль: екскурсія-дегустація у броварні «Ян Тарновський» (або пивний вечір у пивній ресторації «Клуб файного міста»);

  - вечеря (у одному із запланованих пивних закладів);

  - повернення у готель аквапарку: відвідування аквапарку (залежно від часу і бажання).

 3. 8:00 – сніданок;

  - виселення із готелю та переїзд у Микулинці;

  - огляд Микулинецького замку, Троїцького костьолу та палацу Людвіки Потоцької;

  - екскурсія на відому пивоварню «Микулинецький Бровар»;

  - дегустація Микулинецького пива (7 сортів);

  - обід;

  - переїзд у Київ;

  21:00 – 22:00 – повернення у Київ.

   

Місце збору групи: 
Метро "Житомирська"
Місце та час завершення: 
Метро "Житомирська"
До вартості входить: 
Транспорт, вхідні квитки, екскурсійний супровід, пивні дегустації, сніданки.
Додаткові витрати: 
Вечері та обід в останній день, відвідування аквапарку. Централізовані обіди у перші два дні не передбачені (короткий світловий день) тому запасайтесь бутербродами.
Примітки: 
Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи його загального змісту. Вартість туру може змінитись, у випадку подорожчання пального.
3100 грн
Маршрут на карті: 

Додайте відгук про тур