Польща. Шлях королівських замків.

€ 170

Польща. Шлях королівських замків.

Дати: 
15.11.2019 - 17.11.2019

Юра Краківсько-Ченстоховська - виходи скель юрського періоду, місцевість, ніби перенесена із фентезійного роману. Тут колись утворився кордон між Польщею і Сілезією, по якому, у 14 столітті, польський король Казимир Великий збудував купу замків. Із часом Польща проковтнула Сілезію, замки перейшли у приватну власність, а після нападу на польщу шведів (Шведський Потоп), переважно, перетворились на руїни. Легендарні мальовничі руїни на високих скелях; залишки іншої цивілізації Предтеч. Деякі із замків були відбудовані, деякі перетворили на розкішні магнатські резиденції, а деякі і нині блимають зубами голих стін, затавляючи подорожніх міцно задуматись над плинністю часу.

Отже, головна частина нашої мандрівки буде присвячена найпопулярнішому у Польщі туристичному маршруту - Шляху Орлиних Гнізд (Szlak Orlich Gniazd), де орлиними гніздами називаються старі королівські замки. Синтез природних краєвидів, серед яких найцікавіші припадатимуть на Ойцовських національний парк, та старовинної архітектури, в цій місцевості є одним із найбільш цікавих у Європі. Замки: Тенчин, Бендзин, Мірув, Боболіце, Огроденець, Пєскова Скала та Ойцов - це Шлях Орлиних Гнізд. А найбільший замок, від якого і починається цей шлях - розкішна твердиня на Вавелі у Кракові. Його ми обов'язково побачимо. Будуть ще кілька замків, які не вважаються Орлиними Гніздами, буде казково-колоритне еталонне абатство у Тинці, ну і краківська старувка - історичний центр.

Маршрут: Львів - Денбно - Новий Вишніч - Бохня - Тинець - Краків - Тенчин - Домброва Гурніча - Бендзин - Мірув - Боболіце - Огроденець - Пєскова Скала - Ойцов - Краків - Львів

Вавель - споконвічна резиденція та усипальня польських правителів та героїв, величезний замок у Кракові на березі Вісли. Пєскова Скала - один із найвідоміших замків Польщі, розташований у неймовірному каньйоні. Огроденець - найбільша замкова руїна Польщі, але руїна реставрована і законсервована, перетворена у цікавенну атракцію, із металевими сходами, драбинами, містками, переходами, в оточені фантасмагоричних скель. Тинецьке абатство - тут знімали купу фільмів, адже воно є еталоном середньовічного монастиря, але воно справжнє - тут ще й нині варять монастирське пиво, яке можна буде продегустувати...

У зв'язку із можливими зупинками на кордоні маршрут першого дня може коригуватись. Денбно та Новий Вишніч у випадку форс-мажорних обставин  можуть бути виключені із маршруту.

Вартість 160 євро оплачується у гривнях відповідно до курсу. У вартість не входять вхідні квитки до музеїв у замках (плануються відвідування замкових музеїв: Огроденець, Пєскова Скала, Вавель - орієнтовна ціна 12-15 злотих). 

Заплановане проживання у Кракові, у двохкімнатних готельних номерах на чотирьох осіб (один санвузол на дві кімнати), хоча, за додаткову плату, можливі інші варіанти поселення. Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи загального змісту туру.

Централізовані обіди у зв'язку із насиченістю маршруту в кафе (їдальнях) не заплановані. Рекомендуємо запастись бутербродами. 

Мати зручне взуття - більшість замків розміщені у скелястій місцевості.


Програма по дням:

 1. 6:30 - зустріч на залізничному вокзалі у Львові та виїзд із Львова;

  - перетин кордону (може зайняти тривалий час, не менше двох годин);

  - Денбно: лицарський замок 15 ст.;

  - Новий Вишніц: огляд замку Чернецьких;

  - Бохня: готична базиліка Святого Миколая (1440-1445 рр.); огляд копальні солі не запланований (вартість 59 злотих);

  - Тинець: огляд бенедиктинського абатства, збудованого на скелях над рікою Вісла; в абатстві є старовинна пивоварня та груальня, які і нині працюють: можна буде продегустувати та придбати продукти їхнього виробництва (вартість пляшки унікального пива - 5 злотих);

  - прибуття у Краків, поселення, прогулянка-екскурсія вечірнім історичним центром;

  - вечеря (організатори вкажуть кілька рекомендованих закладів для самостійної вечері).

  У зв'язку із можливими зупинками на кордоні маршрут першого дня може коригуватись. Денбно та Новий Вишніч у випадку форс-мажорних обставин  можуть бути виключені із маршруту.

  Централізовані обіди у зв'язку із насиченістю маршруту в кафе (їдальнях) не заплановані. Рекомендуємо запастись бутербродами. 

 2. 8:30 - сніданок, виїзд;

  - Рудно: зовнішній огляд замку Тенчин;

  - Домброва-Гурніча (шахтарське містечко): огляд гігантської неоготичної базиліки;

  - Бендзин: зовнішній огляд королівського замку;

  - Миров: огляд королівського замку та прогулянка по навколишніх скелях;

  - Боболіце: огляд королівського замку, в якому нині готель;

  - Замок Огроденець: одна із найбільших замкових руїн Польщі: екскурсія в замок, прогулянка на стінах, де все облаштоване (оплачується додатково, вартість 12 злотих);

  - Замок Пєскова Скала: екскурсія в музеї замку (вхідні квитки оплачуються додатково - 15 злотих);

  - Ойцовський націнальний парк: численні скелі та химерні форми рельєфу; Ойцовський замок.

  - повернення у Краків.

  Централізовані обіди у зв'язку із насиченістю маршруту в кафе (їдальнях) не заплановані. Рекомендуємо запастись бутербродами. 

 3. 8:00 - сніданок; виселення із готелю;

  - оглядова екскурсія по історичному центру Кракова: головні вулиці, храми, площа Ринок;

  - замок на Вавелі (вхідні квитки оплачуються додатково - 12 злотих): оборонні мури, башти, кафедральний собор, усипальні королів та видатних діячів Польщі; якщо матимемо час - оглянемо старовинний район Кракова - Казімеж - в минулому єврейське місто;

  - переїзд до Львова;

  У зв'язку із можливими зупинками на кордоні не рекомендуємо .брати квитки на потяг раніше 22:00.

  Централізовані обіди у зв'язку із насиченістю маршруту в кафе (їдальнях) не заплановані. Рекомендуємо запастись бутербродами. 

Місце збору групи: 
Львів, залізничний вокзал
Місце та час завершення: 
Львів, залізничний вокзал
До вартості входить: 
Транспорт, екскурсійний супровід, ночівлі, сніданки.
Додаткові витрати: 
Харчування (крім сніданків), вхідні квитки до музеїв у замках (плануються відвідування замкових музеїв: Огроденець, Пєскова Скала, Вавель - орієнтовна ціна 12-15 злотих).
Примітки: 
У зв'язку із можливими зупинками на кордоні маршрут першого дня може коригуватись. Денбно та Новий Вишніч у випадку форс-мажорних обставин можуть бути виключені із маршруту. Вартість 170 євро оплачується у гривнях відповідно до курсу. У вартість не входять вхідні квитки до музеїв у замках (плануються відвідування замкових музеїв: Огроденець, Пєскова Скала, Вавель - орієнтовна ціна 12-15 злотих). Заплановане проживання у Кракові, у двохкімнатних готельних номерах на чотирьох осіб (один санвузол на дві кімнати), хоча, за додаткову плату, можливі інші варіанти поселення. Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи загального змісту туру. Централізовані обіди у зв'язку із насиченістю маршруту в кафе (їдальнях) не заплановані. Рекомендуємо запастись бутербродами. Мати зручне взуття - більшість замків розміщені у скелястій місцевості.
Маршрут на карті: 

Додайте відгук про тур