Польща: замки Святого Хреста. Сандомир, Крижтопор та інші.

€ 120

Польща: замки Святого Хреста. Сандомир, Крижтопор та інші.

Дати: 
19.10.2019 - 20.10.2019

Легендарне королівське місто Сандомир, гігантський замок Крижтопор (один із найбільших у Європі представників палацо-ін-фортецца), розкішний ренесансовий замок у Баранові-Сандомирському - це Свєнтокшиське воєводство - земля Святого Хреста. А ще ж буде столиця польського Підкарпаття Ряшів, заснований князем Ярославом феноменальний Ярослав та купа інших цікавинок. Приєднуйтесь!

Маршрут: Львів - Сандомир - Крижтопор - Баранув-Сандомирський - Ряшів - Ланцут - Ярослав - Львів

«Україна Інкогніта» не відступає від своєї концепції – «невідома Україна», до якої можна віднести і етнічні  землі, на яких збереглися справжні українські архітектурні шедеври – дерев’яні греко-католицькі храми, найцікавіший з яких ми побачимо у Хотинці.

За співвідношенням затишок-краса-давнина Сандомир - одне із найкращих міст у Польщі. Королівський замок, ратуша, похмурі й розкішні численні костьоли та монастирі, вузенькі вулички із середньовічними кам'яницями - все це вмістилося на обнесеному мурами пагорбі над Віслою, Вся старувка - це суцільні музеї, сувенірні крамниці, кафе та ресторани. Гуляти центром Сандомиру - неймовірне естетичне задоволення.

Крижтопор - нереальна руїна, яка колись була другим за розмірами у Європі замком, зведеним у стилі палац-у-фортеці. 

Баранув-Сандомирський (Baranów Sandomierski) - прекрасний ренесансний замок.

Ряшів (Rzesow) - центр Підкарпатського воєводства, із перкрасною забудовою центральної частини, храмами та великим бастіонним замком.

Ярослав (Jaroslaw) - місто засноване Ярославом Мудрим; тут п'ять монастирів, два з яких - справжні замки, греко-католицька катедра, багацько синагог, крута ратуша.

Загалом ми побачимо 5 замків, десяток монастирів, 3 казкових ратуші та купу інших цікавих об'єктів; помилуємося красою Вісли.

«Україна Інкогніта» дивувала насиченістю турів і кількістю об’єктів в них на рідних теренах – здивуємо і в Європі. Такої кількості об’єктів, без нічних переїздів, ніхто більше не запропонує.

Увага! На закордонні тури знижки не передбачені.


Програма по дням:

 1. 6:30 – виїзд із Львова, від залізничного вокзалу;

  - переїзд до Сандомира: невелике місто, яке колись було столицею Сандомирського воєводства та центром історичного регіону, насичене старовиною та туристичними об’єктами: королівський замок, монастирі, катедра із неймовірними інтер’єрами, Ринок із класною ратушею, надбрамна башта у мурах, які повністю оточують  старе місто (на башту можна піднятися – рекомендуємо, але вхідні квитки, вартістю 4 злотих, у вартість туру не включені);

  - обід (самостійний);

  - переїзд у Опатув: швидкий огляд старовинного абатства;

  - переїзд в Уязд: огляд замку Крижтопор, який є одним із найбільших замків, збудованих у стилі палаццо ін фортеца; екскурсія по замку (вхідні квитки включені у вартість туру);

  - переїзд у Баранув-Сандомирський: огляд ренесансного замку, в якому нині готель;

  - переїзд у Ряшів: поселення у готель;

  - вечеря (самостійна).

 2. 8:30 - сніданок;

  - Ряшів: огляд центральної частини міста: площі Ринок, численних храмів, старовинних вілл, кам'яниць та замку;

  - Ланцут: огляд замку;

  - Ярослав: огляд центральної частини міста, площі Ринок, кам'яниць, храмів та двох оборонних монастирів;

  - переїзд у Львів; перетин кордону може зайняти більше двох годин;

  - прощання із групою на залізничному вокзалі Львова.

Місце збору групи: 
Львів. Залізничний вокзал
Місце та час завершення: 
Львів. Залізничний вокзал
До вартості входить: 
Транспорт, екскурсійний супровід, ночівлі, сніданок,вхідні квитки.
Додаткові витрати: 
Додатково оплачується (за бажанням) обіди, вечеря, факультативні рекомендовані екскурсії.
Примітки: 
Увага! На закордонні тури знижки не передбачені. Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи загальної структури та змісту туру.
Маршрут на карті: 

Додайте відгук про тур