Регата в Горішніх Плавнях, кар'єри і Тарас Бульба

3000 грн

Регата в Горішніх Плавнях, кар'єри і Тарас Бульба

Дати: 
27.06.2020 - 29.06.2020

Іноді здається, що ті Горішні Плавні - взагалі найкраще, що могло відбутися в нашому житті.

Колись це був Комсомольськ, але перейменування спричинило справжній вибух в Інтернеті - назву було приємно навіть вимовляти, але чомусь вона у більшості юзерів асоціювалася із чимось дуже сільським, а мешканці колишнього Комсомольська - місто, яке було засноване, як промисловий вузол, і завжди було містом, образилися, що хтось його вважає їхнє місто селом... Часи змінилися, до назви потихеньку звикли, й усім захотілося зрозуміти глибше, що ж воно за плавні такі. От кому було цікаве місто із назвою Комсомольськ? А Горішні Плавні цікаві усім.

Тут розташований кар'єр Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, і ми докладемо усих зусиль щоб його побачити, адже він найбільший у Європі, і один з найбільших у світі - його глибина перевищує 300 метрів, а ширина - 7 кілометрів. Поряд із Горішніми Плавнями розкинувся Кременчук, із купою заводів і фабрик, а головне, із старовинною забудовою, яку ми побачимо, зокрема Крюківський клуб - чи не найбільший представник українського архітектурного модерну у світі. Поряд із містом протікає Славута-Дніпро - між його островами ми здійснимо мандрівку на справжній вітрильній яхті.

Дуже цікавим є село Келеберда - старовинне козацьке містечко, яке мало свою сотню. Нині тут стоїть прекрасний храм, поряд з яким встановлено пам'ятник герою Гоголя, Тарасу Бульбі. Ми його відвідаємо і побачимо, а ще в нашому турі будуть каміння та скелі, гранітні кар'єри, лісові озера, шашлики, шурпа, калганівка та інші туристичні цікавинки та кулінарні родзинки.

На зворотньому шляху ми відвідаємо відомий рибний ринок у Градизьку та легендарний, колись козацький, монастир на Красній горі, із собором авторства Григоровича-Барського.

Маршрут: Київ - Горішні Плавні - Кременчук - Келеберда - Градизьк - Красногірський монастир - Київ

!!! Увага! На даний тур знижки відсутні, адже тут мало що залежить від організаторів: транспорт, готель, харчування, яхта і один із кращих краєзнавців регіону - це елементи якісного туру.

У перший день мандрівки вечір ми присвятимо смажінню шашликів на березі Дніпра - цей додатковий рекреаційний момент ми давно додати у наші тури.

Вартість туру коливається від 2450 грн. до 2820 грн., в залежності від вибору типу поселення (номера):

Економ: дві двомісні кімнати без ремонту. Зручності в номері. Вартість 2450 грн. 
Стандарт-1: дві двомісні кімнати з ремонтом. Вартість 2550 грн. 
Стандарт-2: дві одномісні кімнати з односпальними ліжками. Вартість 2750 грн.
Стандарт-3: дві двомісні кімнати з двоспальними ліжками. Вартість 2650 грн. 
Люкс: дві кімнати з двоспальними ліжком та диваном. Вартість 2820 грн.


Програма по дням:

 1. 7:00 - виїзд із Києва

  12:00 - прибуття у Кременчук: екскурсія по історичній частині міста (храми, зокрема неоготичний колишній костьол, старовинна забудова), прогулянка набережною Дніпра;

  - обід;

  - переїзд у Крюківський район Кременчука: огляд старовинної забудови, зокрема величезного клуба (будинку культури) зведеного у стилі українського модерну;

  - переїзд у Горішні Плавні: приготування вечері та шашликів на березі Дніпра;

  - поселення у готель.

 2. 8:30 - сніданок;

  - екскурсія по Горішнім Плавням;

  - водна прогулянка на вітрильній яхті по Дніпру та між островами;

  - обід;

  - огляд кар'єру Полтавського ГЗК - найбільшого кар'єру Європи (звертаємо увагу, для цього варто мати гарне взуття, адже матимемео підйом на відвал кар'єру - із центрального майданчику вхід зараз заборонено керівництвом);

  - вільний час;

  - вечеря (можливо татарська шурпа із можливістю придбати місцеві алкогольні напої).

 3. 8:30 - сніданок;

  - переїзд до села Келеберда, яке колись було козацьким селищем: огляд прибережних скель та сучасного комплексу, який складається із церкви та пам'ятника Тарасу Бульбі;

  - переїзд до гранітного кар'єру, біля якого розташований вододіл між Дніпром та котлованом кар'єру - це дуже особливе відчуття, стояти між водою та глибочезним каньйоном;

  - обід;

  - переїзд до Градизька: зупинка на рибному ринку - одному із найбільших в Україні;

  - переїзд до Красногірського монастиря: огляд собору, зведеного Іваном Григоровичем-Барським;

  - 21:00 - повернення до Києва.

Місце збору групи: 
Метро "Бориспільська"
Місце та час завершення: 
Метро "Бориспільська"
До вартості входить: 
Транспорт, екскурсійний супровід, вхідні квитки, харчування, мандрівка на яхті, оренда альтанки на березі Дніпра у перший вечір, проживання.
Додаткові витрати: 
Відсутні.
Примітки: 
!!! Увага! На даний тур знижки відсутні, адже тут мало що залежить від організаторів: транспорт, готель, харчування, яхта і один із кращих краєзнавців регіону - це елементи якісного туру. Вартість туру коливається від 2450 грн. до 2820 грн., в залежності від вибору типу поселення (номера): Економ: дві двомісні кімнати без ремонту. Зручності в номері. Вартість 2450 грн. Стандарт-1: дві двомісні кімнати з ремонтом. Вартість 2550 грн. Стандарт-2: дві одномісні кімнати з односпальними ліжками. Вартість 2750 грн. Стандарт-3: дві двомісні кімнати з двоспальними ліжками. Вартість 2650 грн. Люкс: дві кімнати з двоспальними ліжком та диваном. Вартість 2820 грн.
3000 грн
Маршрут на карті: 

Додайте відгук про тур