Сенсаційна Болгарія слідами пошуків капітана Гранта

€ 210

Сенсаційна Болгарія слідами пошуків капітана Гранта

Дати: 
20.11.2019 - 24.11.2019

Чи можна потрапити одночасно в Патагонію, Австралію та Нову Зеландію? Можна, якщо це Белоградчик. Не чули про таке? Але ж напевне бачили прекрасний радянсько-болгарський фільм "В пошуках капітана Гранта"? Так неймовірні краєвиди із фільму зняли саме у північно-західній Болгарії, навколо Белоградчика, і ми їдемо туди, адже здійснити справжню мандрівку вздовж 37 паралелі, можуть не всі. А якщо ми й можемо пройти, пропливти, пролетіти, навколо світу вздовж тієї паралелі, Белоградчик все рівно варто відвідати. Хочете у фільм, який познайомив нас із легендарним географом Паганелем? Приєднуйтесь.

Один із найвідоміших світових творів про мандри став основою для фільму, який, став одним із найуспішніших в історії радянського кінематографу. Сім серій заставили всю величезну країну хвилюватись про долю шукачів невловимого шотландського капітана. Гори Патагонії - пам'ятаєте як там індіанці схопили Паганеля, й заставляли його файчити? Які ж там були нереальні скелі - ото Белоградчик. А згадайте як кровожерні маорі пропливали на своїх величезних пірогах поміж казкових скель - то теж Белоградчик. А вулканічні новозеландські ландшафти, табу серед димів - то теж Белоградчик. Наживо ця місцина ще більш фантастична. Відомий тревелблогер Олександр Лапшин (puerrtto) назвав Белоградчик найдивовижнішим місцем Південної Європи. Може це і дійсно так? Наш тур-експедиція перевірить це.

Крім Белоградчика ми побуваємо у Враці, із її скельними лабіринтами та Божим мостом, у Монтані, із римською фортецею, у місті Відін, на Дунаї, де побачимо Відінську фортецю та фортецю Баба Віда. А ще буде болгарська столиця Софія та її історичний центр.

Маршрут: Софія - Враца - Монтана - Белоградчик - Відін - Софія

Цей тур передбачає переліт: Київ - Софія - Київ. Авіаперевізник Ryanair^

20 листопада, Київ (Бориспіль) - Софія, 13:45.

24 листопада, Софія - Київ (Бориспіль), 19:45.

Вартість перельоту в обидва боки станом на 08.10.2019 приблизно 65 євро. Ми можемо купити квитки, за необхідності.

! Увага. Даний тур відбувається у форматі експедиції, який передбачає значну насиченість і швидкий темп. Хоча страви болгарської кухні ми обов'язково продегустуємо.

Невелика група - 9 осіб. Орендований мікроавтобус.

Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи загального змісту туру.

У програмі використані світлини із блогу Олександр Лапшин (puerrtto) - Найдивовижніше місце Південної Європи скелі: перетворені у фортецю


Програма по дням:

 1. 1 день

  - переліт Ryanair 20 листопада, Київ (Бориспіль) - Софія, 13:45 - 15:40;

  - переїзд до міста Враца;

  - поселення у готель;

  - вечеря (факультативно).

 2. 2 день

  - сніданок (за додаткову оплату);

  - огляд історичного центру міста Враца;

  - переїзд до Белоградчика: огляд Белоградчицької фортеці;

  - оглядові майданчики Белоградчицьких скель південної частини;

  Центральна група скель розташована на південь від міста Белоградчика. Тут розташовуються найбільш цікаві скельні утворення: «Адам і Єва», «Гриби», «Учениця», «Ведмідь», «Дервіш», «Пастушок», «Лев», «Верблюд», «Мадонна», «Вершник», «Ченці», «Богиня Бендіда», «Бунтар Велко» і багато інших.

  - поселення у готель; вечеря (факультативно).

 3. 3 день

  - сніданок (за окрему плату);

  - оглядові майданчики Белоградчицьких скель ;

  Друга група скель лежить на захід від Белоградчика. Різноманітні скелі оточені стрімкими урвищами. Найвідоміші з цих скель — «Збеговете», «Еркупрія» і «Борич». Третя група скель знаходиться в 4 км на схід від Белоградчика і включає скелі навколо Латинських воріт і печери Липеник.

  - переїзд до Відіна (місто на Дунаї, на кордоні із Румунією): огляд міської фортеці та фортеці Баба Віда;

  - переїзд до Монтани;

  - поселення у готель;

  - вечеря (факультативно).

 4. 4 день

  - сніданок (включений у вартість);

  - огляд історичного центру Монтани та римської фортеці;

  - переїзд до гірського села Лиляче: пішохідна мандрівка до скельного лабіринту "Пешкето", фортеці Ліляшка та Божого мосту - унікального природного феномену (величезний кам'яний природний міст, під яким протікає річка) - ці локації ми бачили у фільмі "В пошуках капітана Гранта";

  - переїзд до Софії

  - поселення у готель;

  - вечеря (факультативно).

 5. 5 день

  - сніданок (за окрему плату);

  - виселяємося із готелю, речі залишаємо на зберігання;

  - огляд історичного центру Софії: собор Олександра Невського, руїни античної Сердики, собор Святої Неділі, чорна мечеть, Велика мечеть, театр та багато інших пам'яток;

  Софі́я (болг. Со́фия) — столиця, найбільше місто і головний культурний та економічний центр країни Болгарії. Воно є 15-им найбільшим містом в Європейському союзі, з населенням 1 291 591 осіб (перепис 2011), що становить 17,5 % населення країни. Софія лежить в центральній частині Західної Болгарії, в Софійській котловині, на південь від неї височіє гора Вітоша, на захід — гора Люлін, на північ — Стара Планина.

  17:45 - переїзд до аеропорту;

  19:45 - переліт Софія - Київ.

Місце збору групи: 
Софія, аеропорт
Місце та час завершення: 
Софія, аеропорт
До вартості входить: 
Транспорт (протягом усього маршруту, в тч. трансфер до аеропорту), ночівлі, постфний організаційно-екскурсійний супровід, один сніданок.
Додаткові витрати: 
Вхідні квитки до фортець (середня ціна 5 левів), харчування (крім одного сніданку в 4-й день), авіапереліт (станом на 08.10.2019 приблизно 65 євро).
Примітки: 
Цей тур передбачає переліт: Київ - Софія - Київ. Авіаперевізник Ryanair^ 20 листопада, Київ (Бориспіль) - Софія, 13:45. 24 листопада, Софія - Київ (Бориспіль), 19:45. Вартість перельоту в обидва боки станом на 08.10.2019 приблизно 65 євро. Ми можемо купити квитки, за необхідності. ! Увага. Даний тур відбувається у форматі експедиції, який передбачає значну насиченість і швидкий темп. Хоча страви болгарської кухні ми обов'язково продегустуємо. Невелика група - 9 осіб. Орендований мікроавтобус. Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи загального змісту туру.
Маршрут на карті: 

Додайте відгук про тур