Скельні міста Чехії, замки та Вроцлав

€ 250

Скельні міста Чехії, замки та Вроцлав

Дати: 
15.11.2019 - 18.11.2019

Колись це був загадковий темний ліс, в який люди майже не ходили - боялись. Потім сталась пожежа, і ліс згорів. Людям навколишніх сіл відкрилося неймовірне скельне місто, величезне й величне - Адршасько-Теплицькі скелі. І нам воно відкриє свої таємниці. Повірте - небагато у світі настільки казкових куточків природи. Тут побувало немало видатних людей з усього світу, тут неодмінно варто побувати і вам, побачити фантастичні лабіринти між високими (до 100 метрів) скельними стінками, відчути велич природи, яка творить... Ми вам покажемо казку, приєднуйтесь.

Маршрут: Вроцлав - Свидниця - Адршпаг - Наход - Нове Мєсто - Трутнов - Ксьонж - Вроцлав

В цей тур ми вилітаємо літаком, щоб зекономити, мінімум два дні дороги. Київ - Вроцлав - Київ.

Вроцлав - одне із найгарніших міст Польщі. Місто неймовірної готики та краснолюдків. Вузькі вулички, канали, величезні собори та розкішні палаци. Й серед цієї величі дрібні гномики, яких у місті вже майже півтисячі. Нам знайти хоч кілька десятків. Знайдемо!

У Чехії ми побачимо, крім двох заповідних масивів Адршпасько-Теплицьких скель, два чудових замки, міську забудову та скуштуємо легендарного чеського пива, яке вважається одним із кращих у світі.

Дорогою до Чехії із Вроцлава ми оглянемо місто Свидниця, де зберігся Костьол миру -  неймовірна протестанська будівля, яку звели із глини, ломак та хмизу за рік, і зробили однією із найвеличніших сакральних споруд Європи, що і підтвердило своїм вердиктом ЮНЕСКО. А ще ми оглянемо величезний (третій за розмірами у Польщі) замок Ксьонж. Поїхали!

Ми вилітаємо до Вроцлава рейсом компанії Wizzair 15 листопада (п'ятниця) о 14:55 (вартість станом на 5 вересня 790 грн.), можна також летіти рейсом компанії Ryanair о 11:15 (вартість станом на 5 вересня 44 євро). Назад повертаємось 18 листопада (понеділок) рейсом компанії Ryanair о 12:45 (вартість станом на 5 вересня 31 євро), або рейсом компанії Wizzair об 11:00 (вартість станом на 5 вересня 1010 грн.). 

За необхідності організатори куплять квитки.

Вартість:

- для групи 14-17 осіб - 250 євро;

- для групи 7-8 осіб - 280 євро;

У Польщі валюта злотий, у Чехії - крона. Майже всюди можна розраховуватись кредитною карткою, але бажано мати невелику кількість і злотих і крон, на випадок відсутності карткового терміналу.

Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи загального змісту та концепції туру.


Програма по дням:

 1. 1 день

  Ми вилітаємо до Вроцлава рейсом компанії Wizzair 15 листопада (п'ятниця) о 14:55 (вартість станом на 5 вересня 790 грн.), можна також летіти рейсом компанії Ryanair о 11:15 (вартість станом на 5 вересня 44 євро).

  - після прильоту поселення у готель;

  - прогулянка вечірнім історичним центром Вроцлава, пошук краснолюдків;

  - вечеря в одному із закладів у центрі Вроцлава (факультативно).

 2. 2 день

  7:20 - сніданок; виселення із готелю;

  - переїзд до Свидниці: огляд історичного центру та Церкви Миру (об'єкту Світової спадщини ЮНЕСКО); вхід до церкви 10 злотих

  Церкви миру були зведені у другій половині XVII століття після Вестфальського миру 1648 року, який завершив Тридцятилітню війну (1618—1648). Під тиском протестантської Швеції імператор Священної Римської імперії Фердинанд III Габсбург (католик за віросповіданням) надав сілезьким лютеранам-євангелістам побудувати три церкви на території, що знаходилася під його безпосереднім управлінням. Згода імператора містила декілька обмежень:

  - церкви повинні були бути побудовані тільки з недовговічних матеріалів (деревина, солома, глина, пісок);
  - церкви можна було будувати лише за межами міста, однак не далі гарматного пострілу від міських стін;
  - церкви не повинні були мати веж, дзвонів, а також мати традиційну форму;
  - церкви повинні були бути збудовані протягом одного року;
  - спорудження мало проводитися виключно на гроші протестантів;
  - при церквах не можна було відкривати парафіяльні школи.
  Всього було побудовано три церкви: у містах Глогув, Явор та Свідниця (до теперішнього часу збереглося дві з них: у Глогуві церква згоріла 1758-го, після удару блискавки). Незважаючи на обмеження, церкви миру стали найбільшими дерев'яними релігійними спорудами, адже при їх будівництві були застосовані передові архітектурні та будівельні рішення. Церква світу у Свідниці займає 1180 кв. м. і вміщує 6000 віруючих, а церква міста Явор — 1090 кв. м. і 7500 віруючих (3000 сидячих місць).

  - переїзд у Адршпаг: похід скельним містом та лабіринтом, довжина - близько 5 км, огляд численних скель, водоспадів; маршрут досить легкий, він містить лише кілька підйомів та спусків, яких можна, за бажання, уникнути (не змінюючи маршруту); вартість входу 120 крон;

  - переїзд у Наход: огляд рицарського замку, збудованого у 13 столітті; вартість входу 100 крон;

  - переїзд у Нове Место над Метуйи: огляд історичного центру, огляд замку;

  - поселення у готель (в центрі міста), відвідання ресторану із місцевим пивом, вечеря.

 3. 3 день

  7:20 - сніданок, виселення із готелю;

  - переїзд до Трутнова: огляд історичного центру міста, яке вважають одним із еталонних для маленьких міських поселень Чехії;

  - переїзд у замок Ксьонж: огляд величезного замку, який є третім за розміром у Польщі;

  - переїзд до Вроцлава: екскурсія центральною частиною міста та Тумським островом; огляд основних пам'яток архітектури;

  - вечеря у центрі Вроцлава; вільний час;

  - поселення у готель.

 4. 4 день

  7:20 - сніданок;

  - ранкова прогулянка Вроцлавом;

  - виселення із готелю;

  - трансфер у аеропорт;

  У Київ ми  повертаємось 18 листопада (понеділок) рейсом компанії Ryanair о 12:45 (вартість станом на 5 вересня 31 євро), або рейсом компанії Wizzair об 11:00 (вартість станом на 5 вересня 1010 грн.). 

   

Місце збору групи: 
Вроцлав, аеропорт
Місце та час завершення: 
Вроцлав, аеропорт
До вартості входить: 
Транспорт (в тому числі трансфер від і до аеропорту), організаційний та екскурсійний супровід, ночівлі (неподілік від центрів міст), сніданки.
Додаткові витрати: 
Харчування (крім сніданків), вхідні квитки.
Примітки: 
Вартість: - для групи 14-17 осіб - 250 євро; - для групи 7-8 осіб - 280 євро; У Польщі валюта злотий, у Чехії - крона. Майже всюди можна розраховуватись кредитною карткою, але бажано мати невелику кількість і злотих і крон, на випадок відсутності карткового терміналу. Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи загального змісту та концепції туру.
Маршрут на карті: 

Додайте відгук про тур