Суми. Цукрові королі та пиво. Кияниця та дослідження Ромнів

2900 грн

Суми. Цукрові королі та пиво. Кияниця та дослідження Ромнів

Дати: 
16.05.2020 - 17.05.2020

Туристичний потенціал Сум насправді величезний. Щоб переконатись у цьому, варто лише прогулятись центральною частиною міста, пішохідними вулицями Воскресенською та Соборною. 

Соборну вулицю сумчани називають сотнею. Чому "сотня" ніхто напевно не знає. Кажуть, що через її стометрову довжину. Хоча вулиця довша ніж сто метрів. А можливо "сотня", тому що без сотні сюди потикатись немає сенсу, адже тут розташовані наймодніші у Сумах магазини, ресторани і кафе.

У Сумах повно помпезної старовинної архітектури. Сумські собори достойні багатьох столиць Європи, але попри все про Суми навіть українські туристи знають небагато, а тому (чи від того?) бувають у них не часто. Що ж, похали ламати шаблони?

Маршрут: Київ - Кияниця - Суми - Пустовойтівка - Ромни - Київ

А ще ми відвідаємо Кияницю з її відомим палацом Харитоненків, дослідимо козацькі Ромни - місто, де колись був найбільший ярмарок в Україні, та побуваємо у Пустовійтівці, на батьківщині останнього запорізького кошового Петра.

Вечірня програма в Сумах включає екскурсію-дегустацію у приватній пивоварні

!!! Увага! В програмі указані ціни за 2016 рік, тому є велика ймовірність зміни ціни.


Програма по дням:

 1. 7:00 - виїзд із Києва;

  - прибуття у Кияницю. Огляд палацово-паркового комплексу Харитоненків-Ліщинських - архітектурної перлини Лівобережжя;

   - обід

  - огляд Сумських пам'яток: численних церков та старовинної житлової забудови. Ми обов'язково побачимо храми, які вважаються одними із найгарніших в Україні: Спасо-Преображенський та Троїцький собори, шедевра українського бароко; побуваємо на цвинтарі, де поховані меценати Сум, "цукрові королі" Харитоненки (їхні надгробні пам'ятники виконані видатним скульптором Арістідом Круазі);

  Вечірня програма включає екскурсію-дегустацію на приватній пивоварні та вечерю

  - поселення в готель.

 2. 7:10 - ранкова прогулянка по Сумах, огляд старовинної забудови лівого берега річки Сумка, костьолу, Троїцького собору, численних адмінспоруд та будинків багатих городян 19 століття.

  - сніданок

  - продовження огляду Сумських вулиць,

  - виселення з готелю

  - прибуття у село Пустовійтівка; огляд величезної Миколаївської церкви, пам'ятника Калнишевському, Троїцької дерев'яної (козацької) церкви;

  - прибуття у Ромни. Огляд пам'яток міста: комплекс Святодухівського собору (18 ст.), Вознесенської церкви з дзвіницею (1795-1801 рр.), церкви Всіх Святих (19 ст.), костьолу Непорочного зачаття Діви Марії (19 ст.), духовного та реального училищ, міської думи та ін.

  - обід

  - прибуття у Прилуки, швидкий огляд центральної частини міста;

  20:00 - повернення до Києва

Місце збору групи: 
Метро "Палац Україна"
Місце та час завершення: 
Метро "Лісова" 20:00
До вартості входить: 
Транспорт, екскурсійний супровід, вхідні квитки, харчування, ночівля
Додаткові витрати: 
Дегустаційний набір на пивоварні
Примітки: 
Організатори мають право дещо змінювати маршрут, не змінюючи загального об'єму туру. !!! Увага! В програмі указані ціни за 2016 рік, тому є велика ймовірність зміни ціни.
2900 грн
Маршрут на карті: 

Додайте відгук про тур