Таємничі та містичні: урочище Монастирище, український Стоунхендж та Веселі Боковеньки

1700 грн

Таємничі та містичні: урочище Монастирище, український Стоунхендж та Веселі Боковеньки

Дати: 
28.09.2019 - 29.09.2019

Межові камені, менгири між селами Нечаївка та Софіївка. 15 пар каменюк, поставлених вертикально невідомо ким, коли і для чого - це справжній український аналог Стоунхенджа, який туристи майже не бачили. А ми побачимо. А ще побачимо невідомий водоспад у селі Нова Павлівка та відомий дендропарк Веселі Боковеньки. Побачимо геологічну пам'ятку Лозуватські скелі - з певних ракурсів дуже схожу на скелясті пам'ятки Австралії. 

Головним об'єктом нашої мандрівки буде неймовірне, унікальне, загадкове урочище Монастирище.

Ландшафтний заказник Монастирище – шматок каменистої заплави річки Інгул, де між двома рукавами (старим і новим руслом) утворився високий острів-пагорб. Високі скелясті береги стіною оточують острів, формуючи неповторний ландшафт, подібного до якого в Україні більше немає. «Мєста сіли» сказали б оті во… фанати мєст сіли. 

Острів ніби складений із величезних брил, тому нагадує легендарну Кам’яну Могилу. Тут також багато розломів, щілин, невеликих гротів, але петрогліфів археологи не виявили (а може ніхто їх і не шукав). Старе русло Інгулу майже повністю пересохло, тому впритул до острова під’їжджають місцеві «шанувальники прекрасного», розкладають навколо свої рядна, їдло і бухло… Як же вони псують вигляд цього прекрасного місця.

Крім того, ми погуляємо по старовинним вуличкам Кропивницького (а це скарбниця цегляного модерну), та побачимо палацик у селі Косарі.

Маршрут: Київ - Веселі Боковеньки - урочище Монастирище - Лозуватські скелі - Кропивницький - Нова Павлівка - Нечаївка - Косарі - Київ

Увага!!! Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи загальної концепції та змісту туру.

Тур проводиться у форматі тур-експедиція. Харчування, ночівля та вхідні квитки у дендропарк оплачуються самостійно. Організатори зобов'язуються забронювати місця для ночівлі у Кропивницькому.

Вартість 1500 грн.


Програма по дням:

 1. 7:00 - виїзд із Києва;

  - переїзд у Веселі Боковеньки: екскурсія (оплачується самостійно);

  - Інгульське: урочище Монастирище, яке вважається одним із найбільш таємничих та містичних місць в Україні, його навіть називають головним місцем сили в Україні;

  - Лозуватські скелі;

  - Кропивницький: вечеря, ночівля.

 2. 8:00 - сніданок, виселення з готелю;

  - Кропивницький: екскурсія-прогулянка історичним центром;

  - Нова Павлівка: водоспад;

  - Нечаївка: мегалітичний комплекс Межові камені, менгір;

  Менгіри — вертикально поставлені кам’яні блоки (стовпи, брили), які зазвичай трапляються у вигляді груп та алей (паралельних рядів). Серед ймовірних їх призначень — культові (ритуальна огорожа інших споруд, символіка центру, визначення меж володінь, елементи ритуалів переходу або родючості, фалічна символіка), меморіальні, солярно-астрономічні (візири й системи візирів) та межові. Мегалітичні комплекси поширені у різних частинах світу. На території України виявлені у Криму і на Кіровоградщині

  - Косарі: палац Ростішевського;

  21:00 - повернення в Київ;

Місце збору групи: 
Метро "Палац Україна"
Місце та час завершення: 
Метро "Теремки"
До вартості входить: 
Транспорт, організаційно-екскурсійний супровід, організація подорожі
Додаткові витрати: 
Харчування, ночівля (бронюють організатори), вхідні квитки та екскурсія у дендропарку.
Примітки: 
Увага!!! Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи загальної концепції та змісту туру. Тур проводиться у форматі тур-експедиція. Харчування, ночівля та вхідні квитки у дендропарк оплачуються самостійно. Організатори зобов'язуються забронювати місця для ночівлі у Кропивницькому.
1700 грн
Маршрут на карті: 

Додайте відгук про тур