Тевтонські замки

€ 245

Тевтонські замки

Дати: 
12.10.2019 - 15.10.2019

Ми помандруємо до таємничих земель колишньої країни Тевтонського ордену. Ольштин, Лідзбарк-Вармінський, Квідзин та незабутній, і найбільший у світі цегляний Мальборк – вражаючі замки, які ми побачимо. Свято готики, похмуре середньовіччя, свіжий подих Балтії та красиві міські старувки… Також ми побуваємо в Торуні та Фромборку, малій батьківщині великого астронома Миколая Коперника, побуваємо на його могилі. Поїхали!

Маршрут: Бидґощ –  Квідзин – Ґнєв – Мальборк – Єльблонґ – Фромборк – Лідзбарк-Вармінський – Ольштин – Торунь - Бидґощ 

Тевтонський орден був особливою країною, абсолютно не схожою на інші країни світу. Військово-релігійна держава, яка від місіонерів виросла до страшних, непереможних вояків, які наводили жах на всю північно-східну Європу і керувались Великим магістром. Столицею цієї країни було місто Марієнбург, яке нині називається Мальборк, і яке буде головною родзинкою нашої подорожі. Магістри жили у неприступному замку, який нині є найбільшим у світі, серед цегляних замків. Його ми обов’язково відвідаємо.

А ще ми прогуляємося вузенькими вуличками середньовічного Торуня, батьківщини великого астронома Миколая Коперника (учня Юрія Котермака з Дрогобича). Зможемо посмакувати торунськими пряниками та торунським пивом.  

Із Києва ми вилітаємо 12 жовтня в 18:05 рейсом Київ – Бидгощ компанії Ryanair. Орієнтовна вартість на 03.09/2019 – 24 євро. 

Назад до Києва повертаємося 15 жовтня рейсом компанії Ryanair о 19:40 (прибуття до Києва о 22:3). Орієнтовна вартість на 03.09/2019 – 14 євро. 

!!! За необхідності ми можемо допомогти із придбанням авіаквитків. 


Програма по дням:

 1. День 1

  Із Києва ми вилітаємо 12 жовтня в 18:05 рейсом Київ – Бидгощ компанії Ryanair. Орієнтовна вартість на 03.09/2019 – 24 євро. 

  - прибуття до Бидґощі, трансфер у готель (оплачується окремо); поселення у готель;

  - прогулянка вечірнім центром Бидґощі.

 2. День 2

  8.00 – сніданок

  - Квідзин: замок Помезанської капітули, який свого часу був однією із найпотужніших твердинь хрестоносців. Тут розташована дуже відома санітарна вежа – величезна башта-туалет. У місті зберіглося немало пам’яток. Крім замку обов’язково треба побачити готичний конкатедральний собор Яна Євангеліста, зведений у 14 столітті.

  - Ґнєв: найпотужніший замок хрестоносців на лівому березі Вісли

  - Мальборк: столиця Тевтонського ордену та найбільший цегляний замок Європи. Ось як пише про замок відомий мандрівник Андрій Бондаренко:

  Ordensburg Marienburgне просто замок. Це - найкрасивіший замок Європи, еталон готичного замку, найбільший середньовічний цегляний замок у світі. Ще багато епітетів можна підібрати, можна безкінечно роздивлятися фотографії в інтернеті, читати путівники і чисельні статті про Мальборк. Але поки поки ви самі сюди не приїдете і не побачите все на власні очі, ви не зрозумієте цієї величі.

  - Ельблонґ: столиця Тевтонського ордену перед перенесенням її до Мальборка. Числені костели та старовинна забудова міста.

  - Поселення в готель.

 3. День 3

  8.00 – сніданок

  - Фромборк: тут 33 роки прожив Миколай Коперник, який був каноніком фромборкського кафедрального собору, облаштував у ньому бібліотеку, обсерваторію, займався астрономією та зробив свої найбільші відкриття.

  - Лідзбарк-Вармінський: замок єпископів Вармінських (14 ст.), міські фортифікації, брами, колегіату Петра і Павла, яку побудували ще у 1315 році.

  - Ольштин: столиця Вармінсько-Мазурського воєводства. Місто має великий історичний центр із значною кількістю пам’яток архітектури, серед яких варто відмітити замок Капітули Вармінської (14 ст.) та величезну готичну базиліку святого якуба, із дзвіницею 63-метрової висоти (14 ст.).

  - Торунь: одна зі столиць Куявсько-Поморського воєводства. Батьківщина Миколая Коперника.  Історичний центр не пошкодили війни 20 століття, то ж всі будівлі – автентичні. Університет ім. Миколая Коперника, крива вежа та руїни замку хрестоносців (зруйнований повсталими містянами в 1454 році)

  - поселення в готель.

 4. День 4

  8.00 – сніданок

  - Бидґощ: друга зі столиць Куявсько-Поморського воєводства. Бидґощська Венеція та Середмістя з будівлями у стилі сецесії, старовинні костели та католицькі святині

  19:40 - виліт до Києва;

  Назад до Києва повертаємося 15 жовтня рейсом компанії Ryanair о 19:40 (прибуття до Києва о 22:3). Орієнтовна вартість на 03.09/2019 – 14 євро. 

  !!! За необхідності ми можемо допомогти із придбанням авіаквитків. 

Місце збору групи: 
аеропорт Бидгощ
Місце та час завершення: 
аеропорт Бидгощ
До вартості входить: 
Транспорт, екскурсійний супровід, ночівлі у готелях, сніданки.
Додаткові витрати: 
Харчування (обіди, вечері), вхідні квитки.
Примітки: 
!!! Увага! Клубні знижки на закордонні тури не поширюються. Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи змісту туру. !!!
Маршрут на карті: 

Додайте відгук про тур