Замки України: Галичина, Волинь, Поділля

3700 грн

Замки України: Галичина, Волинь, Поділля

Дати: 
28.04.2019 - 01.05.2019

Волинь, Галичина й Поділля - більшість українських замків розташовані саме у цих історичних регіонах, і ми їх побачимо. Найбільші й найвідоміші твердині: Луцький та Кам'янець-Подільський,  Хотинський та Золочівський - вони не потребують особливої реклами і можуть спокійно конкурувати із будь якими замками Європи. А ще ж будуть: величезний замок у Старому Селі, Свіржський замок - кіношний Бетюнський монастир, таємничий замок-палац-руїна у місті-привиді Червонограді... Будуть цікавинки й крім замків. Приєднуйтесь!

Маршрут: Київ - Клевань - Олика - Луцьк - Жовква - Старе Село - Свірж - Золочів - Теребовля - Червоноград - Кривче - Кам'янець-Подільський - Хотин - Меджибіж - Київ

Нашу мандрівку ми почнемо на Волині, замками у Клевані та Олиці, які мають схожий вигляд та схожі долі: в радянський період вірно і дурно служили радянській владі витверезником та психлікарнею. Нині руйнуються і занепадають, хоча у Клевані варто лише хащі навколо замку вирубати й він перетвориться на туристичну "Мекку" - це ж одна із найбільших замкових руїн країни. Крім замків, у Клевані та Олиці ми побачимо чутові костьоли, колишніх власників замків.

Родзинкою першого дня можна вважати Луцький замок Любарта. Колишня резиденція литовських князів і нині вражає своєю величчю. Також у Луцьку ми побачимо історичний центр: численні храми (зокрема один із найбільших соборів України), монастирі, старовинну житлову забудову.

Далі перебираємося в Галичину. Ідеальне місто Жовква, із замком Жолкєвського, оборонними стінами, купами храмів, в тому числі із церквою із Світової спадщини ЮНЕСКО. Старе Село - замок Заславських, який є одним із найбільших замків України, не так вже й часто бачать туристи. Фото- та кіногенічний замок у Свіржу, який більшість знає як Бетюнський монастир, де отруюли Констанцію Бонасьє. Гарно відреставрований Золочівський замок - еталон голандської системи фортифікації в Україні, в якому мешкав король Польщі.

На Тернопільщині ми подивимося замки у Теребовлі (із оборонним кляштором), Кривче (із цікавенною печерою) та один із найбільш таємничих замків України - руїни Червонограду у неймовірній долині річки Джурин, із найбільшим рівнинним водоспадом країни.

Кам'янець-Подільський - найвідоміший замок України, місто фортеця, в якому бували майже всі туристи, але побувати у цій казці ще раз не буде зайвим. В Кам'янці-Подільському ми оглядемо крім замку, ще й історичний центр, та численні фортифікації старого міста.

Хотин - замок, який звели молдавани із Штефаном Великим на чолі. Замок-кінозірка. Він виконував ролі у кіно: французької Ла-Рошелі, англійських Моту та Торкилстону, українського Дубна та купи інших, відомих, не дуже відомих, та вигаданих замків та фортець.

Завершувати мандрівку ми будемо у Меджибожі, де розташований найближчий до столиці великий і атрактивний замок. Крім замку містечко між Бугом і Бужком відоме могилою засновника хасидизму - Баала Шем Това, до якої з'їжджаються тисячі паломників.

Не думайте, що ми будемо дивитися виключно замки - навколо них теж немало цікавинок, і більшість із тих цікавинок, ми спробуємо подивитись.

Поїхали!

Увага! Максимальна знижка на цей тур 10%. 

Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи загального змісту туру. 

Вартість 3300 грн.


Програма по дням:

 1. 7:00 - виїзд із Києва;

  - переїзд у Клевань: огляд замку Чарторийських та Благовіщенського костьолу;

  - переїзд у Олику: огляд замку Радзівіллів та костьолів Трійці та Петропавлівського;

  - обід;

  - переїзд у Луцьк: огляд замку Любарта та історичного центру міста (величезного Петропавлівського собору, найвищої в країні лютеранської кірхи, оборонної синагоги, будинку з химерами скульптора Голованя);

  - поселення у готель;

  - вечеря.

 2. 8:00 - сніданок; виселення із готелю;

  - переїзд у Жовкву: огляд замку Жолкевських, історичного центру та дерев'яної церкви, яка є об'єктом Світової спадщини ЮНЕСКО;

  - переїзд у Старе Село: огляд замку Заславських, який вважається одним із найбільших в Україні;

  - переїзд у Свірж: огляд замку Свірзьких (замок часто знімали у кіно, зокрема він виконував роль Бетюнського монастиря у фільмі "Д'Артаньян і три мушкетери");

  - обід;

  - переїзд у Золочів: огляд замку Собєських, в якому мешкав польський король Ян ІІІ Собєський; огляд історичного центру міста;

  - поселення у готель;

  - вечеря (самостійна, у вартість не включена).

 3. 8:30 - сніданок; виселення із готелю;

  - переїзд у Теребовлю: огляд замку та історичного центру; огляд Підгірського оборонного монастиря;

  - переїзд у Червоноград (Нирків): огляд залишків замку-палацу, руїн костьолу та Джуринського водоспаду (найбільшого рівнинного в Україні);

  - переїзд у Кривче: огляд замку Гольських та печери Кришталевої;

  - обід;

  - переїзд у Кам'янець-Подільський: огляд Старого замку;

  - поселення у готель;

  - вечеря (самостійна);

 4. 7:00 - огляд історичного центру та фортифікацій старого міста; прохід каньйоном ріки Смотрич;

  8:30 - сніданок, виселення із готелю;

  - переїзд у Хотин: огляд Хотинської фортеці;

  - обід;

  - переїзд у Меджибіж: огляд замку та пам'яток юдейських старого міста;

  21:30 - повернення до Києва.

ЗАМОВИТИ

Місце збору групи: 
Метро "Житомирська"
Місце та час завершення: 
Метро "Житомирська"
До вартості входить: 
Транспорт, екскурсійний супровід, ночівлі, харчування (крім вечерь у другий і третій день).
Додаткові витрати: 
Вечері у другий та третій день, вхідні квитки до об'єктів (Луцький, Золочівський, Кам'янець-Подільський, Хотинський та Меджибозький замки).
Примітки: 
Увага! Максимальна знижка на цей тур 10%. Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи загального змісту туру.

ЗАМОВИТИ

Маршрут на карті: 

Додати новий коментар