Пошукова форма

Дніпровські кручі, Трипілля, пиво та смаколики. Пізнавально-гастрономічний тур


Головна - Тури - Київська область

350 грн

Дніпровські кручі, Трипілля, пиво та смаколики. Пізнавально-гастрономічний тур

Дати: 
22.04.2017

Краєвиди українського Подніпров’я займають почесне місце в пам’яті кожного, хто хоч раз побував на дніпровських кручах. Місця славетні, оповиті легендами, з славною минувшиною. Саме такі місця можуть повноцінно вважатися місцями сили. Ми їх побачимо, а ще будуть солодкі смаколики та крафтове пиво. Приєднуйтесь!

Маршрут: Київ - Трипілля - Витачів - Халеп'я - Германівка - Семенівка - Обухів - Київ

Дівич-гора (Трипілля) – місце, де ще в дохристиянські часи було капище. Місцеві ще і нині розповідають про таємничі печери, які нібито були зроблені на цьому місці ще давніми волхвами. Вважається, що раніше на Дівич-гору було заборонено підніматися чоловікам, адже на ній відбувалося одне з найбільших таїнств людського існування – народження нового життя. 

А щоб ще краще закріпити образ Подніпров’я, ми вирушимо до літописного Витачева – місця паломництва поціновувачів неймовірних краєвидів. Не дивно, що саме тут знімалася ціла низка фільмів, а від «Поводиря» навіть лишилися декорації у вигляді старої хати, яку вже охрестили «хатиною край села». 

Гарно відпочивши та погулявши, відправимося в місто Обухів, де зможемо насолодитися справжнім бельгійським пивом звареним в місцевій пивоварні. 

Далі нас очікує Янівська висота, з якої відкриються вже рівнині краєвиди Обухівщини, місця, де відбувалися запеклі бої під час війни. 
І на завершення, ми повертаємося до Обухова, де відвідаємо найкращу сімейну кав’ярню міста, в якій скуштуємо солодощі, що подарують справжню феєрію солодкого смаку. 

!!! Знижки для постійних клієнтів на тур не передбачені.

Ось деякі цікаві цитати про тур, які надав нам один із фб-читачів Валерій Побідаш:

"...А онде, онде над Дніпром, на пригорі, ніби капличка, козацька церква невеличка стоїть з похиленим хрестом. 
Давно стоїть, дожидає запорожця з Лугу. З Дніпром своїм розмовляє, розганяє тугу..."
ТАРАС.

Вважається одним з трьох відомих в нас т.зв. місць Сили.
Енергетика позитивна.
За переказами, на початку нової ери, саме тут, за один денний перехід до Київських гір, св. апостол Андрій (Первозваний) встановив перший відомий на Русі хрест - символ нової віри...

Крута історія хреста. Класичне українське дев'ятихрестя. 
Це точна копія хреста з останньої січової церкви Краснокутської (Новопідпіленської) Січі, зруйнованої за наказом Катерини ІІ генералом Текелі в червні 1775-го...
Збережена завдяки Тарасу, що, побувавши на місці останньої Січі, зробив ескіз, по якому ковалі з Пирогова і відтворили його в натурі.

Місце називається Княжий шпиль. За переказами, саме тут, між двома квітучими городами Русі, - Витичевим та Святополчевим Новгородом відбувся снем (з'їзд) князів 30-31 серпня 1100 року...


Програма по дням:

 1. 8:00 – Виїзд з Києва (метро Палац Україна/Видубичі?) 
  -    переїзд до с.Трипілля. Підйом на Дівич-гору. Відвідування місця літописного Треполя (за бажанням можна завітати до Київського обласного археологічного музею)
  -    переїзд до с.Витачів. Відвідування каплиці збудованої за ескізами Т.Шевченка, та місця де знімалася ціла низка фільмів («Вавилон 20», «Поводир» …)
  -    переїзд в місто Обухів та відвідування пивоварні, в якій роблять пиво зварене в бельгійському стилі. Дегустація 
  -    переїзд в с.Семенівка до Янівської висоти
  -    повернення в м.Обухів, дегустація смаколиків в сімейній кавярні «Солодкий Блюз»
  19:00 – повернення до Києва

Місце збору групи: 
Метро "Палац Україна"
Місце та час завершення: 
Метро "Теремки"
До вартості входить: 
Транспорт, екскурсійний супровід.
Додаткові витрати: 
Пивна дегустація, обід (кав'ярня із смаколиками), за бажанням вхідні квитки у музей археології.
Примітки: 
Рекомендуємо взяти з собою бутерброди, тим, хто не дотерпить - обід може бути пізно. !!! Знижки для постійних клієнтів на тур не передбачені.
Маршрут на карті: