Пошукова форма

Канари. Тенеріфе. Чи є щось гарніше?


Головна - Тури - Іспанія

17150 грн

Канари. Тенеріфе. Чи є щось гарніше?

Дати: 
01.11.2021 - 08.11.2021

Дати перебування безпосередньо на Тенерифе 2-7 листопада.

Небагато на Землі є куточків гарніших за Канарський острів Тенеріфе. Можливо їх немає взагалі... 28 кліматичних зон - від тропіків до вічної мерзлоти, карколомні скелясті куестові береги, шум та ревіння океану, хмари під ногами, вулкани, лавові ріки та плато, гігантські кальдери, що утворилися після вулканічних вибухів, пустелі та густючі лаврові ліси. Химерні скелі серед вулканічних пустель вас просто вразять. Від теплого океанічного берега ви підніметесь на кілька кілометрів вгору, до величного вулкану Тейде, який має висоту в майже чотири кілометри (3718 км) і є найвищою точкою Іспанії, хоча від столиці Іспанії він за дві тисячі кілометрів. Кактуси, пальми і драконові дерева. Зелень, гори, як ложе для йога, незліченні бананові плантації. Це Тенеріфе - острів вічної весни. Температура повітря тут комфортна майже завжди 20-25 градусів, а температура води рідко опускається нижче 19-20 градусів за Цельсієм. Тут багацько цілорічних пляжів, але це острів не для пляжного відпочинку - це край для відпочинку душі, для емоцій, для того, щоб побачивши величезних червонястих крабів, розуміти - це ж просто сусіди, їм теж тут так само приємно, як і мені.

Ви абсолютно помиляєтесь, якщо думаєте про Тенеріфе, як про виключне царство природи - мовляв, я ж архітектуру люблю, а її тут немає. Є. Антропогенні пам'ятки тут не менш цікаві. Чого варта одна лише Сан Крістобаль де ла Лагуна - місто, історичний центр якого є об'єктом Світової спадщини ЮНЕСКО. Це місто, збудоване ще у 16 столітті й прекрасно збережене нині, свого часу стало еталоном для усіх міст в колоніях. Вузенькі затишні вулички, численні храми та монастирі, палаци та вілли, рибний ринок з муренами, смачні кафешки, смажені лапаси, ставридка та печена у шкірці картопля. У кожному маленькому містечку та селі тут стоять цікаві, а інколи шедевральні споруди. Наприклад, найбільшою святинею острова є базиліка Канделарія, із площею, на березі океану та статуями вождів гуанчів - корінного населення острова, яке майже знищили конкісткадори. А у печері стоїть чорна мадонна. Місто Гарачіко, яке колись було столицею островів, знищене вулканом і відроджене - напевне найцікавіше місто у світі, з населенням у 4 тисячі осіб. Розкішний собор Святої Анни, відкопаний і відроджений після виверження, монастирі, шпиталь, прибережний форт... Чесно - на острові величезна кількість архітектурних шедеврів, не менше ніж в материковій Іспанії. Тенеріфе - синтез казкової природи та людського генія. Ви повинні тут побувати. Приєднуйтесь!

Маршрут: аеропорт Тенеріфе Північний - Канделарія - Санта Круз де Тенеріфе - Ла Оротава - Пуерто де ла Круз - національний парк Рураль де Анага - Сан Крістобаль де ла Лагуна - національний парк Тейде - Ікод де лос Вінос - урочище Лос Гігантос - Гарачіко - аеропорт Тенеріфе Південний 

Вартість розрахована 17150 грн. у співвідношенні до 550 євро. При зміні курсу євро вартість зміниться.

Ми пропонуємо здійснити переліт із пересадками, адже це буде значно дешевше.

1 листопада. Переліт  Київ - Барселона, виліт о 09:10, авіаперевізник SkyUp,  приліт у Барселону 12:00 (вартість станом на 20.08.2021 - 2550 грн)

або  Київ - Барселона, виліт о 20:25, авіаперевізник Ryanair,  приліт у Барселону 23:15 (вартість станом на 20.08.2021 - 55 євро)

2 листопада. 06:20 - переліт Барселона - Тенеріфе Північний, авіаперевізник Ryanair, приліт на Тенеріфе 8:45 (вартість станом на 20.08.2021 - 34 євро).

7 листопада. 9:20 - виліт до Барселони, авіаперевізник Ryanair,  приліт у Барселону в 13:50 вартість станом на 18 квітня 2019 року - 17 євро. 

8 листопада. Переліт  Барселона - Київ, виліт о 13:00, авіаперевізник SkyUp,  приліт у Київ 17:50 (вартість станом на 20.08.2021 - 2550 грн)

або  Барселона - Київ, виліт о 15:05, авіаперевізник Ryanair,  приліт у Київ 19:50 (вартість станом на 20.08.2021 - 55 євро)

Ми допоможемо купити квитки, якщо буде така необхідність. Ціни на них досить часто змінюються, тому не варто тягнути із цим.

Ціни на ночівлі у містах пересадки у вартість туру не входять, але ми можемо допомогти забронювати ночівлі у цих містах. 

!!! Основна екскурсійна програма починається на Тенеріфе, тому ви можете добиратись до острова і на власний розсуд іншими літаками (прямими рейсами). Прямі рейси на Тереніфе здійснює компані SkyUp. Вартість станом на 21.08.2021 13 тисяч грн. в обидва боки.

Попередньо заброньовано готель (***) у місті Пуерто де ла Круз. Островом ми будемо пересуватись на мікроавтобусі.


Програма туру:

 1. 1 листопада

  1 листопада. Переліт  Київ - Барселона, виліт о 09:10, авіаперевізник SkyUp,  приліт у Барселону 12:00 (вартість станом на 20.08.2021 - 2550 грн)

  або  Київ - Барселона, виліт о 20:25, авіаперевізник Ryanair,  приліт у Барселону 23:15 (вартість станом на 20.08.2021 - 55 євро)

  !! Зважаючи на те, що виліт із Барселони на Тенеріфе о 6:20 вирішуйте самі, чи вам потрібен готель, адже в аеропорту потрібно бути о 4:20. Можна залишити речі у камері схову аеропорту і готель не бронювати. Організатори зобов'язуються забронювати готель, якщо це буде необхідно. Вартість готелю не включена у загальну вартість туру.

 2. 2 листопада

  06:20 - переліт Барселона - Тенеріфе Північний, авіаперевізник Ryanair; вартість квитків станом на 22 квітня 2019 року - 17 євро;

  08:55 (за часом на Тенеріфе) - прибуття в аеропорт Тенеріфе Північний;

  далі ми пересідаємо на мікроавтобус;

  - переїзд до Канделарії: базиліка Канделарії - головна святиня Канарських островів, Чорна Мадона у печерній церкві, площа із пам'ятниками вождів гуанчів - корінного народу Канар;

  - Санта Круз де Тенеріфе: набережна, Аудіторіо де Тенеріфе - унікальна будівля, головний концертний зал Канар, один із символів Тенеріфе; береговий форт Сан Мігель;

  Санта Крус де Тенерифе (ісп. Santa Cruz de Tenerife) — адміністративний центр острова Тенерифе, столиця (разом з містом Лас-Пальмас) іспанської автономної спільноти Канарські острови (місце роботи автономного парламенту) та друге за населенням місто архіпелагу. З 1833 по 1927 роки Санта-Крус був єдиною столицею Канарських островів, але в 1927 році була впроваджена існуюча форма управління. Нині у місті мешкає понад 220 тисяч осіб, а у міській агломерації більше ніж півмільйона. 

  - Ла Оротава: історичний центр міста; в цьому місті ми й пообідаємо;

  - Пуерто де ла Круз: поселення у готель, вільний час в місті.

 3. 3 листопада

  8:00 - сніданок;

  - переїзд у парк Рураль де Анага: численні оглядові майданчики заповідного гірського масиву Анага, унікальний лавровий ліс;

  Національний природний парк (біосферний заповідник) Рураль де Анага розташований на північному сході острова Тенеріфе, в межах унікального гірського масиву Анага. Це гостроверхі скелі вкриті густим лавровим лісом. Тут неповторні краєвиди: серед зубчастих піків, які колись були жерлами вулканів, розкинулися численні ущелини, що стрімко спускаються до океану, а на терасах ущелин розташувалися гірські поселення. Клімат парку відрізняється від інших кліматичних поясів острова - тут прохолодніше і значно більше дощів, тому й такі густі ліси. Ми усе це побачимо і відчуємо (особливо лавровий ліс).

  - переїзд у місто Сан Крістобаль де Ла Лагуна: огляд історичного центру, який внесений у Список ЮНЕСКО як об'єкт Світової спадщини; місто є культурним, релігійним та освітнім центром Канарських островів; численні монастирі, храми, кафедральний собор (вхід 5 євро), церква Непорочного зачаття та підйом на дзвіницю (2 євро); фермерський ринок (риба, фрукти, хамон), палаци та музеї;

  Місто Сан Крістобаль де Ла Лагуна було зведене у 16 столітті. З того часу історичний центр не змінив свого вигляду. Це еталон колоніального міста. Це перше колоніальне місто, яке було зведене не на морському березі і без оборонних стін (піратів вони не боялись). Деякі будівлі, зокрема церква Непорочного Зачаття Діви Марії, сягають своїм корінням 15 століття. Численні храми, монастирі, вузькі й затишні вулички двоповерхової забудови, зведені іспанськими колоністами півтисячоліття тому. У 1999 році місто Сан Крістобаль де Ла Лагуна включили у Список Світової спадщини ЮНЕСКО.

  - повернення у готель;

  - вільний час.

  *Харчування у вартість не включено, але ми можемо дозамовити сніданки у готелі за вашим бажанням. Вартість сніданку 7 євро. Щоденно ми будемо заїжджати у продуктові магазини, а вечорами ви матимете вільний час і зможете вечеряти у кафе.

 4. 4 листопада

  8:00 - сніданок;

  - переїзд до національного парку Тейде: ми піднімемося на висоту 2300 м, оглянемо численні природжні атракції парку: пустелю, лавові поля та ріки (застиглі), гігантську кальдеру, вулканічну пустелю;

  - численні оглядові майданчики парку;

  Щороку парк Тейде відвідує 3 мільйони туристів - це один із найбільш відвідуваних національних природних парків у світі. Основу парку становлять вулкан Тейде (3718 м.), вулкан Піко В'єхо (3135 м.), плоскі лавові поля, великі кальдери та численні химерні скелі. Парк є унікальним і внесенеий у Список Світової спадщини ЮНЕСКО.  Схожість навколишніх та геологічних умов парку Тейде та планети Марс дозволяє використовувати це місце для вулканологічних досліджень, пов'язаних з червоною планетою. Парк є ідеальним місцем для тестування приладів, які подорожуватимуть на Марс для вивчення питання існування там життя в сучасності чи минулому.

  - обід: зупинка в одному із ресторанів під вулканом Тейде;

  - найбільша у світі астрофізична обсерваторія (зовнішній огляд);

  Ландшафти парку Тейде вважають одними із найбільш ефектних та красивих у світі; подібні вулканічні утворення майже не зустрічаються ніде в інших місцях на планеті.

  - повернення у готель;

  - вільний час.

 5. 5 листопада

  8:00 - сніданок;

  - Ікод де лос Вінос: огляд історичної частини міста, драконове дерево, якому тисяча років;

  - Гарачіко: місто у 1706 році було зруйноване вулканом, але відродилося; огляд історичної частини міста, набережна, прибережний форт;

  - обід у одному із місцевих кафе;

  - можливість скупатися на пляжі Гарачіко;

  - повернення у готель;

  - вільний час.

 6. 6 листопада

  Вільний день. Можна поїхати на шопінг у великі мегамаркети - Тенеріфе  - безмитна зона. Можна провести день на пляжі. Можна вибрати екскурсійну програму.

   

 7. 7 листопада

  7:00 - сніданок, виселення з готелю, переїзд до аеропорту Тенеріфе Півднічний;

  9:30 - виліт до Барселони, авіаперевізник Ryanair,  приліт у Барселону в 13:50;

  - оглядова прогулянка-екскурсія історичним центром Барселони;

  - поселення у готель (оплачується додатково);

 8. 8 листопада

  8 листопада. Переліт  Барселона - Київ, виліт о 13:00, авіаперевізник SkyUp,  приліт у Київ 17:50 (вартість станом на 20.08.2021 - 2550 грн)

  або  Барселона - Київ, виліт о 15:05, авіаперевізник Ryanair,  приліт у Київ 19:50 (вартість станом на 20.08.2021 - 55 євро)

Місце збору групи: 
Аеропорт Тенеріфе Північний
Місце та час завершення: 
Аеропорт Тенеріфе Північний
До вартості входить: 
Екскурсійний та організаційний супровід, транспорт (мікроавтобус), житло (готель), сніданки.
Додаткові витрати: 
Харчування (крім сніданків), вхідні квитки, авіаперельоти, ночівлі у містах пресадок (Барселона)
Примітки: 
Харчування у вартість не включено, крім сніданків. Щоденно ми будемо заїжджати у продуктові магазини, а вечорами у ви матимете вільний час і зможете вечеряти у кафе. Ми допоможемо купити квитки, якщо буде така необхідність. Ціни на них досить часто змінюються, тому не варто тягнути із цим. Знижки на тур не передбачені. !!! Основна екскурсійна програма починається на Тенеріфе, тому ви можете добиратись до острова і на власний розсуд іншими літаками (прямими рейсами). Попередньо заброньовано готель (***) у місті Пуерто де ла Круз. Островом ми будемо пересуватись на мікроавтобусі.
17150 грн
Маршрут на карті: