Пошукова форма

560 грн

Канів. Тарасова гора

Тюрки дали цьому місту назву "Канів" - "місце крові" або "ханський перевіз". І, можливо, ніхто б навіть не згадав би про походження назви містечка, в якому нині мешкає всього 25 тисяч осіб, якби не Тарас. Могила Великого Українця у всі часи буде вабити українців всієї планети. Це не Скотт, не Дюма, не Бальзак, і не Діккенс, але йому у Світі встановлено пам'ятників більше, ніж усім їм разом взятим. І дивно довідатись, що Канів цікавий і видатний не лише Тарасовою-Чернечею горою, але й своєю фантастичною природою, Славутою-Дніпром (незарегульваним і справжнім, оспіваним Шевченком і Гоголем).

Тарасова гора - сакральне місце для українців. Тут повинен побувати кожен. А ще ми побуваємо у середмісті Канева, біля бронепотягу та у двох музеях Тараса Шевченка.

Маршрут: Київ - Канів - Тарасова гора - Київ

 


Програма туру:

 1. 8:00 - виїзд із Києва;

  -приїзд до Канева: огляд краєвиду Канівського водосховища від "Кобзаря", оглядова екскурсія по центру Канева, Успенський (Георгіївський собор), могила Аркадія Гайдара;

   - Тарасова гора. Огляд околиць, пам'ятників, атракцій. Підйом на Тарасову гору. Музей Тараса Шевченка, Музей "Тарасова світлиця".

  18:00 - повернення у Київ.

   

   

До вартості входить: 
Транспорт, екскурсійний супровід по всьому маршруту, вхідні квитки
Додаткові витрати: 
Відсутні
Примітки: 
Мати при собі теплий одяг і похідне взуття (бажано водонепроникне); Організатори мають право несуттєво змінювати маршрут мандрівки, не змінюючи загального обсягу.