Пошукова форма

Лісові пустині Києва та Звіринецький монастир

300 грн

Лісові пустині Києва та Звіринецький монастир

Дати: 
18.11.2018

Святий златоглавий Київ здавна був улюбленим місцем християнських паломників. Києво-Печерська лавра, Софія, Михайлівський, Видубицький монастирі приймали щороку десятки тисяч вірян. Але не лише у такі великі обителі йшли люди у пошуках істини (міжна додати "і слова Божого", але чи всі зрозуміють?), були й дещо менші й не такі відомі монастирі, але до них також потоком ішли віряни. Заховалися вони серед лісистих пагорбів, через що вважжаються місцями не лише богоугодними, але й романтичними, і ефектними для шанувальників чудових панорамних краєвидів. Ще більше підсилюється святість Києва у період великих релігійних свят, зокрема християнських.

Собор Святого Пантелеймона, величезний храм, який вважається шедевром модерну-історизму, та чудовий парк поряд із ним - це Феофанія. Затишна обитель захована у лісі неподалік від багатоповерхівок, із таємничими печерами, які можливо з'явилися ще до нової ери, та розкішним зразком українського бароко роботи геніального кріпака Степана Ковніра (Троїцька церква). І це Китаївська пустинь. Ще одну лісову пустинь - Голосіївську - фактично підняли з руїни, що стала результатом діяльності радянської влади. Тут, на місці паломництва тисяч вірян, спочивають мощі матушки Аліпії. Кажуть, що і після смерті матушка зцілює тіло і душу. Також ми відвідаємо урочище Церковщину, де розташовано ще один старовинний монастир, сплюндрований радянськими варварами.

Крім того, у цьому ж маршруті ми побачимо відновлений Звіринецький монастир. Отже будуть печери у трьох монастирях - це суперцікаво.

Отже, поїхали!

Увага! Знижки на тур відсутні.

! Відвідування печер залежить виключно від ченців у монастирях. Ми зробимо усе можливе, але 100% гарантувати спуск не можемо.


Програма по дням:

 1. 9:00 - відправлення від станції метро "Палац Україна" 

  - прибуття у Звіринецький монастир. Огляд обителі та спуск до печер;

   - прибуття в Голосіївський Свято-Покровський монастир. Огляд обителі;

   - прибуття в Китаївський Свято-Троїцький монастир. Огляд монастиря, Свято-Троїцької церкви (автор Степан Ковнір). Відвідання Китаївських печер (бажано мати ліхтарик).

  - прибуття в Церковщину. Огляд Свято-Феодосіївського монастиря та навколишніх ландшафтів. Спуск до печер.

  - прибуття у Свято-Пантелеймонівський монастир у Феофанію. Огляд території монастиря, собору та прогулянка (за бажанням) парком "Феофанія". 

  16:30 - Завершення екскурсії. Станція метро "Теремки".

  ! Централізованого обіду в кафе не буде, прохання запасатись канапками.

Місце збору групи: 
Метро "Палац Україна"
Місце та час завершення: 
Метро "Теремки" 16:30
До вартості входить: 
Транспорт та екскурсійний супровід
Додаткові витрати: 
Відсутні
Примітки: 
Увага! Знижки на тур відсутні. ! Відвідування печер залежить виключно від ченців у монастирях. Ми зробимо усе можливе, але 100% гарантувати спуск не можемо.
Маршрут на карті: 

Додайте відгук про тур