Пошукова форма

Мандрівка у аквапарк на Святого Василя: із зими в літо


Головна - Тури - Київська область

250 грн

Мандрівка у аквапарк на Святого Василя: із зими в літо

Надворі холодно, мороз, сніг, люди кутаються і кудись біжать, а тут, прямо за склом, +30, теплі хвилі, неймовірні гірки, скаженні атракціони, джакузі, і бари прямо у басейнах. Відчуття неймовірні - і релакс і адреналін. Хочете переконатись? Приєднуйтесь!

Аквапарк "Термінал" - це величезний комплекс різноманітних розваг пов'язаних із водою. Тут є басейни, гірки, атракціони... А ще тут є ресторан та водяне кафе. Уявіть себе у басейні із келихом пива та піцою (ну чи що ви там більше любите). Ідилія...

Відразу після входу потрібно спуститись у гардероб й здати верхній одяг (звичайно, якщо надворі зима). Потім піднімаєтесь на другий поверх у каси, оплачуєте вхідний квиток (якщо ви не іменинник, бо іменинникам безкоштовно), вам начіплюють на руку спеціальний браслет із вбудованим чіпом. То  ваш пропуск і кредитна карточка. Кредиту на браслеті 500 грн. Перевдягаєтесь і бігом купатися. А потім лізете на найвищу гірку, щоб відразу відчути себе птахом (чи рибою). Спускаєтесь. Ну а потім вас уже ніхто не зупинить. Хоча варто все таки бути обережнішим, щоб не виснажитись до краю (таке теж можливо). Отже вдалого відпочинку на водах. Пірніть у жарке літо серед сніжної зими.

!!! Увага! Знижки для постійних клієнтів у цьому турі не працюють.


Програма туру:

  1. 10:30 - виїзд із Києва (метро "Палац Україна");

    - прибуття в Бровари, у аквапарк "Термінал";

    - вільний час: пообідати можна у кафе прямо у аквапарку (ціни відносно помірні);

    17:00 - виїзд із аквапарку.

Місце збору групи: 
Метро "Палац Україна"
Місце та час завершення: 
Метро "Лісова"
До вартості входить: 
Проїзд, вхідні квитки, супровід
Додаткові витрати: 
Обід (за бажанням)
Примітки: 
!!! Увага! Знижки для постійних клієнтів у цьому турі не працюють.