Пошукова форма

Мисливський палац, трипільці та великий каньйон. Легедзине, Тальне, Буки


Головна - Тури - Черкаська область

850 грн

Мисливський палац, трипільці та великий каньйон. Легедзине, Тальне, Буки

Дати: 
29.05.2021

У давні часи на цьому місці розташовувались трипільські міста-гіганти - найбільші поселення світу. Це важко собі уявити, але їхня площа перевищувала 20 квадратних кілометрів. Нині тут державний історико-культурний заповідник "Трипільська культура", в якому ми побуваємо. А ще побачимо чудовий мисливський палац графа Шувалова, збудований на кошти Потоцьких (Софія Потоцька - відома власниця Умані, похована у Тальному); старовинний, затишний костьол, який відреставрували зовсім недавно; найвідоміший гранітний каньйон України на річці Гірський Тікич у Буках. Приєднуйтесь!

Маршрут: Київ - Легедзине - Тальне - Буки - Київ

Трипільська цивілізація, далека і невідома. Хто вони були, ті трипільці, куди поділися - науковці достеменно не знають. Після себе цей народ залишив немало артефактів - переважно гончарних виробів та культурних шарів. Найбільші міста трипільців були небувалого, як на ті часи, розміру, і розташовувались вони на території нинішньої України, а якщо точніше - біля села Легедзине. Нині у Легедзиному історико-культурний заповідник, музей та реконструйовані житла трипільців, і там ми обов'язково побуваємо.

Мисливський палац граф Шувалов звів на початку ХХ століття, але до нього маєток належав, спочатку Потоцьким, а потім Наришкіним. Виконали будівлю за проектом голандського архітектора у стилі палаців епохи Відродження. Навколо розбили парк, який і снує і нині, й найгарнішим вважається в період "золотої" осені. На території маєтку була похована відома куртизантка, власниця "Софіївки" та Умані, Софія Потоцька - матір Ольги Наришкіної, тодішньої власниці Тального.

Буцький каньйон не потребує осрбливих описів - це одне з найбільших природних див нашої країни. В селі Буки Гірський Тікич впевнено розрізає гранітні товщі Українського кристалічного щита, й утворює глибокий каньйон, з порогами та водоспадом. Влітку тут повно народу: курортники-загоряльники, скелелази, прості п'яниці, але в середині жовтня, коли каньйон найгарніщий, людей буде значно менше.

Поїхали!

УВАГА!!! На цей тур діє максимальна знижка 10%


Програма по дням:

 1. 7:30 - виїзд із Києва;

  11:00 - прибуття у Легедзине; екскурсія по музею історико-культурного заповідника "Трипільська культура" (вартість квитків не включено у загальну вартість);

  13:00 - обід (самостійний: бутерброди, перекуси і т.д.);

  14:00 - прибуття у Тальне: огляд мисливського палацу графа Шувалова та костьолу Святої Анни;

  16:00 - прибуття у Буки: огляд каньйону на Гірському Тікичі; прогулянка лівим берегом ріки;

  20:30 - повернення до Києва.

Місце збору групи: 
Метро "Теремки"
Місце та час завершення: 
Метро "Теремки" 20:30
До вартості входить: 
Транспорт, екскурсійний супровід.
Додаткові витрати: 
Обід, вхідні квитки до музею "Трипільська культура"
Маршрут на карті: