Пошукова форма

Міжрічинський заповідник та равликова ферма


Головна - Шкільні екскурсії - Чернігівська область

600 грн

Міжрічинський заповідник та равликова ферма

Міжрічинський парк створений у межиріччі Десни і Дніпра у Чернігівській області. Це один із найбільших заповідників України. Людей звідси виселили ще починаючи із 50-х років минулого століття - то водосховище владі знадобилося, то танкові полігони. Саме тому тут найбільше в Україні поголів'я лося, кабана й вовка. Є також козулі, олені, рисі, але не хвилюйтеся - ми навряд їх побачимо. А от унікальні казково-мальовничі ландшафти побачимо точно, а кому пощастить найбільше, той вполює росичку - хижу рослину, яка харчується тваринами.

Під час екскурсії діти пройдуть лісовими стежками, кладками на болоті, почують неймовірні розповіді про природу і побачать її. Трави та дерева, ландшафти та сліди тварин, пташині гнізда та гриби. А ще буде пікнік із вогнищем біля язичницького капища або на узліссі. Продукти на пікнік діти беруть з дому.

Отже, нетривалий легкий переїзд і відразу широкий крок у інший, загублений світ, повний неймовірних видовищ та захопливих краєвидів. Болото, піски, безлюдний ліс та Музей лісових промислів, який демонструє інструменти, одяг та елементи побуту Чернігівського Полісся. В музеї можна влаштувати прекрасну фотосесію, адже усе можна брати у руки, міряти. Ви зможете знятися із справжньою мисливською зброєю, в козацькій шапці, із шаблею, або списом. Можна взяти у руки роги лося 

Вам не захочеться звідси повертатися!

Ще ми відвідаємо ферму, на якій розводять равликів. Екскурсія на ферму факультативна, по бажанню, за окрему плату (100-150 грн. з особи).


Програма туру:

 1. 8:30 - виїзд із Києва;

  10:30 - прибуття у Отрохи, Міжрічинський заповідник (регіональний ландшафтний парк);

  - екскурсія заповідними лісами (похід лісовою стежкою), під час якої відбудеться знайомство із природою: травами та деревами, мохами та лишайниками, грибами, гніздами птахів та слідами;

  - екологічна стежка-кладка через справжнє лісове болото;

  - пікнік на узліссі, із вогнищем; канапки діти привозять із дому;

  - відвідання Музею лісових промислів, в якому усі експонати можна помацати, поміряти, сфотографуватись із ними;

  - факультативна екскурсія на ферму, на якій розводять равликів. Екскурсія на ферму факультативна, по бажанню, за окрему плату (100-150 грн. з особи).

  19:00 - повернення до Києва.

До вартості входить: 
Транспорт, екскурсійний супровід, вхідні квитки до заповідника.
Додаткові витрати: 
Екскурсія на ферму равликів 100-150 грн. залежно від розміру групи.
Маршрут на карті: