Пошукова форма

Музейно-гастрономічний тур. Ексклюзивні музеї Київщини та вечеря в "Українському селі"

550 грн

Музейно-гастрономічний тур. Ексклюзивні музеї Київщини та вечеря в "Українському селі"

Дати: 
19.08.2018

Ті місця, що недалечко, завжди залишені "на потім". Часто-густо це музеї. Часто надзвичайно цікаві, але тепла пора така коротка ))) потрібно встигнути побачити побільше природи, потрібно їхати подалі від Києва... От і складається, що в більшості музеїв ми не буваємо ніколи. Навіть не знаємо про більшість із них, як от про Музей Злуки - вікопомної події, яка об'єднала Україну, у Фастові, у вагоні, на коліях - і музей там само. Або Музей-садиба  Кирила Стеценка - видатного українського композитора, фактично другого, після Лисенка - він розташований у селі Веприк, де композитор служив священиком, і де трагічно помер від тифу (заразився сповідуючи смертельно хворих) - навіть ліжко збереглося. А стільки раз ми проїздимо повз дороговказ "на Музей" всесвітньовідомого тенора Івана Козловського? І ніколи не заскочимо, адже поспішаємо на південь, до моря. Чи не настав час заскочити? Ну а скансен (музей під відкритим небом) в "Українському селі" - це щось неймовірне, як і українська кухня, стравами якої ми закінчимо цей "музейний" тур.

Маршрут: Київ - Мар'янівка - Фастів - Веприк - Томашівка - Бузова - Київ

У вигляді бонуса будуть казкові пам'ятки архітектури: костьол та дерев'яна церква у Фастові, дерев'яний храм у Веприку та маєток Хоєцьких (нині монастир) у Томашівці. Приєднуйтесь!

Зверніть увагу - знижки на цей тур не передбачені


Програма по дням:

 1. 8:00 - виїзд із Києва

  9:30 - прибуття у Мар'янівку. Екскурсія у Музей-садибу всесвітньовідомого тенора Івана Козловського

  11:00 - прибуття у Фастів. Огляд Воздвиженського костьолу та Покровської церкви. Екскурсія до Музе-ю вагону Акту Злуки УНР і ЗУНР

  13:00 - прибуття у Веприк. Екскурсія у Музей-садибу видатного композитора Кирила Стеценка. Огляд церкви Святої Параскеви

  14:00 - огляд (швидкий) монастирського комплексу у Томашівці

  15:30 - прибуття в етнографічний комплекс "Українське село". Екскурсія по скансену.

  16:30 - обід-вечеря - у вартість не включено, адже ви вибираєте страви на власний розсуд. "Українське село" славиться своєю кухнею, є і традиційні народні алкогольні напої.

  19:00 - повернення до Києва

  Увага! Обід буде досить піздно

Місце збору групи: 
Метро "Теремки"
Місце та час завершення: 
Метро "Житомирська" 19:00
До вартості входить: 
Транспорт, вхідні квитки, екскурсійне обслуговування
Додаткові витрати: 
Харчування: обід в комплексі "Українське село"
Примітки: 
Зверніть увагу: харчування не включене. Знижки на цей тур не передбачені
Маршрут на карті: 

Додайте відгук про тур