Пошукова форма

Національний музей історії України


Головна - Шкільні екскурсії - Шкільні екскурсії

270 грн

Національний музей історії України

Націона́льний музе́й істо́рії Украї́ни (НМІУ) — провідний історичний музей України. Заснований у 1899 році в Києві, з 1944 року розташовується у будівлі на Старокиївській горі. У музеї історії України зберігаються етнографічні, археологічні, нумізматичні колекції, стародруки, твори живопису і скульптури та інші історичні експонати. Будівля музею, що є пам'яткою архітектури, збудована у 1937–1939 роках за проєктом архітектора Йосипа Каракіса і спочатку призначалася для художньої школи.

За кількістю і значенням колекцій НМІУ є одним із провідних музеїв України. Фонди музею нараховують понад 800 тис. унікальних пам'яток історії та культури з найдавніших часів до сьогодення.

Музей має цінні археологічні, нумізматичні колекції, колекції холодної та вогнепальної зброї, етнографії, виробів зі скла, порцеляни. Близько 10 тис. одиниць зберігання нараховує колекція живопису, графіки та скульптури. Також є колекція документів XV—XXI століть, козацьких клейнодів, універсалів, грамот, листів гетьманів та козацької старшини. Матеріали Вікіпедія.


Програма туру:

  1. 9:00 - виїзд;

    - екскурсія експозиціями Музею;

    - вільний час;

    14:00 - повернення.

До вартості входить: 
Транспорт, екскурсійний супровід, вхідні квитки.