Пошукова форма

Новий Рік у Берліні


Головна - Тури - Німеччина

10300 грн

Новий Рік у Берліні

Дати: 
29.12.2020 - 01.01.2021

Ви зважились відсвяткувати зустріч з Новим роком за кордоном. Що ж вибрати, куди податись? Ми радимо Берлін. Можете погуглити рейтинги новорічних святкувань у Європі та світі, й ви неодмінно побачите у верхній їх частині столицю Німеччини. З усього світу народ їде у Берлін, щоб побачити казковий багатогодинний феєрверк біля Бранденбурзьких воріт, щоб відчути атмосферу шедевральної архітектури в синтезі із неймовірною ілюмінацією, щоб пірнути у стотисячний моноетнічний натовп найбільшої дискотеки Європи, щоб посмакувати млинцями, після млинного забігу, скуштувати легендарні німецькі ковбаски та не менш легендарне пиво; але можна насолодитись стравами в’єтнамської, індійської, турецької та десятків інших світових кухонь, яких у німецькій столиці ну дуже багато. Приєднуйтесь!

Отже ми побачимо, відчуємо, зрозуміємо: 

 • - колорит німецького Різдвяного ярмарку на прекрасній площі Жандарменмаркт – він працює до 31 грудня, і є одним із найгарніших та найцікавіших у Німеччині;
 • - логіку (або нелогічність) святкового життя німецької столиці на площі, яка вважається його епіцентром – Александрплац;
 • - пірнути в атмосферу музейних шедеврів найкращого Музейного острова у світі;
 • - осягнути велич Берлінського Дому, Рейхстагу, театру Берлінале та понадтрьохсотметрової телебашти;
 • - зачудуватись двома десятками палаців міста-резиденції пруських королів – Потсдамом;
 • - відвідати) найбільшу дискотеку Європи, а може й потанцювати на ній.

Маршрут: Берлін – Потсдам

До Берліна ми дістаємося літаком авіакомпанії Ryanair, який відлітає із аеропорту Київ-Бориспіль 30 грудня о 11:45. У Берлін прибуваємо о 13:00. Проходимо прикордонний та митний контроль і їдемо у готель, після якого відправляємося на прогулянку-екскурсію Берліном, під час якої відвідаємо Різдвяний ярмарок.
Ну а 31-грудня та 1 січня нас чекає дуже насичена програма.
По Берліну ми будемо пересуватись громадським транспортом, адже це, у порівнянні із туристичним автобусом, яким у центр міста в’їзд заборонений, і які стоять у корках, значно зручніше. Організатори допоможуть придбати туристичну карту Berlin Welcome Card Museumsinsel , звичайно, за бажанням туристів, яка дає право на проїзд в усіх видах громадського транспорту, а крім того, певні її типи, дають право на безкоштовний вхід у п’ять музеїв Музейного острова (окремий вхід у кожний із цих музеїв коштує 25 євро). Ось види карток, які можна купити

Для святкової вечері, ми забронюємо стіл в одному із гарних закладів, можливо із власною пивоварнею. Святкова вечеря триватиме до 20:00, потім буде запропоновано святкування зустрічі Нового року біля Бранденбурзьких воріт, або на одній із площ Берліну.

Перший день 2019 року зустрінемо у місті палаців та парків – Потсдамі. Це місто було літньою резиденцією королів Прусії. Нині історична частина Потсдаму – об’єкт Світової спадщини ЮНЕСКО. Це неймовірне місто, яке можна порівняти із кількома подібними у світі, наприклад із Версалем.

2 січня, зранку відліт до Києва, який можна буде здійснити рейсами компаній Ryanair або Wizzair.

- відправлення до Києва: 7:40 літаком Wizzair або 7:55 літаком Ryanair
- також можна скористатись варіантом із пересадкою: Ryanair Берлін – Краків (7:00) та Ryanair Краків – Київ (19:10) – такий варіант буде дешевшим, крім того майже день можна провести у Кракові.

!!! Увага. Знижки на тур не передбачені.

Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи змісту й концепції туру.

В програмі використані фото Сергія Щербія.

Увага! Вартість вказана станом на 06.12.2020. Еквівалент 300 євро, у випадку зміни курсу євро відносно гривні, буде відповідно змінена.


Програма по дням:

 1. 30 грудня, 1 день

  13:00 – зустріч групи в аеропорту Берліна (Берлін-Шенефельд), митна та паспортна перевірка, переїзд громадським транспортом (метро) до готелю;

  - переїзд до площі Александрплац: прогулянка-екскурсія;

  - перехід вечірнім Берліном до площі Жандарменмаркт: головний Різдвяний ярмарок Берліну;

  - вільний час.

 2. 31 грудня, 2 день

  9:00 – сніданок;

  - палац Шарлотенбург: pjdysiysq зовнішній огляд одного із кращих зразків архітектури бароко в Німеччині;

  - екскурсія історичним центром Берліну: Музейний острів: відвідування Alte Nationalgalerie, Старого музею, Музею Боде, Нового музею та Музею Пергамента (до цих музеїв карта Berlin Welcome Card Museumsinsel, дозволяє увійти безкоштовно); головний собор Берліну – Берлінський дом; площа Жандарменмаркт: Німецький, Французький собори та Концертний дім; Берлінська стіна – КПП Чарлі; Соні-центр, бульвар Зірок та Потсдамерплатц, Бранденбурзькі ворота;

  - вільний час; 

  18:00 – святкова вечеря (заклад буде заброньований заздалегідь);

  - святкування зустрічі Нового року: вільний час на площах Берліну.

 3. 1 січня, 3 день

  10:00 – сніданок;

  - переїзд до Потсдаму (Berlin Welcome Card Museumsinse включає і цю зону): Новий палац, палац та парк Сан-Сусі, Голландський квартал, палац Цецілієнхоф – екскурсії по Потсдаму займуть майже весь світловий день;

  - повернення у Берлін;

  - вільний час у Берліні.

 4. 2 січня, 4 день

  5:00 – сніданок (можливо в готелі не встигнуть приготувати, тоді буде кава, чай, канапки);

  - відправлення до Києва: 7:40 літаком Wizzair або 7:55 літаком Ryanair

  - також можна скористатись варіантом із пересадкою: Ryanair Берлін – Краків (7:00) та Ryanair Краків – Київ (19:10) – такий варіант буде дешевшим, крім того майже день можна провести у Кракові.

   

Місце збору групи: 
Аеропорт Берлін-Шенефельд
Місце та час завершення: 
Аеропорт Берлін
До вартості входить: 
Організаційно-екскурсійний супровід (екскурсії, супровід, допомога у купівлі квитків на літак та Berlin Welcome Card Museumsinsel), ночівлі у готелі (3*), сніданки, організація святкової вечері, страховка.
Додаткові витрати: 
Проїзд у громадському транспорті (карта Berlin Welcome Card Museumsinsel дає право на проїзд в усіх видах транспорту та на вхід у п'ять головних музеїв Музейного острова), харчування (крім сніданків), святкова вечеря, квитки на літак.
Примітки: 
До Берліна ми дістаємося літаком авіакомпанії Ryanair, який відлітає із аеропорту Київ-Бориспіль 30 грудня о 11:45. У Берлін прибуваємо о 13:00. 2 січня, зранку відліт до Києва, який можна буде здійснити рейсами компаній Ryanair або Wizzair. - відправлення до Києва: 7:40 літаком Wizzair або 7:55 літаком Ryanair - також можна скористатись варіантом із пересадкою: Ryanair Берлін – Краків (7:00) та Ryanair Краків – Київ (19:10) – такий варіант буде дешевшим, крім того майже день можна провести у Кракові. !!! Увага. Знижки на тур не передбачені. Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи змісту й концепції туру. В програмі використані фото Сергія Щербія.
10300 грн
Маршрут на карті: