Пошукова форма

Пивний тур: від узвозу до Подолу

350 грн

Пивний тур: від узвозу до Подолу

Дати: 
15.12.2018

Київський Поділ не схожий на інші райони столиці. Це колишній (та і нинішній) діловий центр, де добре збереглася старовинна забудова, вузенькі колоритні вулички та цікаві храми, яких, навіть зважаючи на масові руйнування культових споруд більшовиками на Подолі залишилось багато - ми спробуємо побачити їх майже усі (серед них шедеври українського бароко, в тому числі авторства Григоровича-Барського), а також прогуляємось вулицею-примарою, яка є прикладом непродуманого будівництва й марнотратсва - Воздвиженкою. Поділ свого часу мав окремий магістрат й, фактично, був окремим містом. Його і нині можна вважати окермим містом, адже якщо ви хочете потрапити в туристичний Київ - ви йдете на Поділ та Андріївський узвіз (дійсно головну туристичну вулицю Києва). 

Туристичний центр - це не лише гарна архітектура, а й заклади інфраструктури: кафе, ресторани, розважальні центри. За кількістю інфраструктурних (розважальних) об'єктів Поділ - головний район столиці. З давніх часів тут варили найсмачніше у місті пиво тому в даному турі нас цікавитимуть заклади харчування, які пропонують відвідувачам саме пиво, зокрема крафтове, із власних пивоварень.

В турі ми побачимо головні атракції Подолу і відвідаємо три паби, які пропонують відвідувачам пиво власного виробництва і пиво із найкращих пивоварень Європи. У нас буде три пивних дегустації та екскурсія броварнею. Приєднуйтесь! Буде цікаво і весело.

При бажанні зможемо прокататись на колесі огляду, найвижому в Україні - воно встановлюється на Контрактовій площі і має висоту 43 метри.

!!! Увага! Ніякі знижки на тур не розповсюджуються. 

У програмі використано фото restoran.ua

 


Програма по дням:

 1. 12:00 - початок екскурсії (зустріч біля Андріївської церкви)

  Основні об'єкти:

  Контрактова площа та Гостинний двір;

  Церква Миколи Притиска;

  Церква Миколи Набережного;

  Церква Миколи Доброго (дзвіниця);

  Флорівський монастир;

  Церква Катерини та Грецький монастир;

  Покровська церква;

  Іллінська церква;

  Києво-Могилянська академія та Святодухівська церква;

  Церква Богородиці Пирогощі;

  Церква Костянтина та Єлени;

  Синагога Розенберга;

  Воздвиженська вулиця;

  "Солом'янська броварня" на Андріївському узвозі - пивна дегустація (6 сортів по 100 грам);

  Гастро-бар "Клайпеда" (пиво від чотирьох литовських броварень та однієї української крафтової) - дегустація (один сорт: на вибір світле, або темне - 300 грам)

  Ресторан "Проходимецъ" із власною пивоварнею - пивна дегустація (4 сорти) та екскурсія по пивоварні; в меню багато страв афганської кухні, кухарі афганці.

  Усе пиво дегустувалося представниками "Україна Інкогніта" - відмінна якість.

  При бажанні зможемо прокататись на колесі огляду, найвижому в Україні - воно встановлюється на Контрактовій площі і має висоту 43 метри.

Місце збору групи: 
Андріївський узвіз
Місце та час завершення: 
Поділ
До вартості входить: 
Екскурсійний супровід, дегустації у трьох пивних закладах.
Примітки: 
Ніякі персональні знижки на даний тур не поширюються. Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи загального змісту туру.

Додайте відгук про тур