Пошукова форма

По Гоголівських місцях та Сорочинський ярмарок

850 грн

По Гоголівських місцях та Сорочинський ярмарок

Дати: 
25.08.2018

З давніх-давен на нашій землі збиралися  великі  ярмарки. Гончарі й ложкарі, ткалі й вишивальниці, бондарі й столярі, стельмахи й кошикарі, кушніри й лимарі, дьогтярі та кравці продавали на ярмарках свої вироби. Валками стояли на торжищах чумацькі мажі з сіллю та рибою. Кожний купував те, що не міг зробити сам. 

Маршрут: Київ – Миргород – Мгар - Великі Сорочинці- Київ

Задовго до світанку селяни пішки або на возах вибиралися з сіл і довгою чередою тягнулися до місця ярмарку. Ярмаркувати їхали, як на велике свято, – гарно одягнені, з гарним настроєм. Тривали торги по кілька днів і були місцем знайомства людей з різних, часом віддалених місцевостей. Тож природньо, що кожний ярмарок був не лише торжищем, а й місцем для розваг. Колоритні сцени, сповнені народних дотепів, жартів, купівлі-продажу доповнювалися гуртовим співом молоді, іграми та забавами, троїстою музикою, грою кобзарів та лірників. Зокрема, тут завжди можна було послухати мандрівних артистів, а то й самому поспівати та потанцювати в гурті при нагоді.

Хто не побував хоч раз на найбільшому з ярмарків – не бачив самої України!

А по дорозі до Ярмарку зануримося у казкову атмосферу Гоголівського світу. Завітаємо у славне місто Миргород . Побачимо Миргородські фонтани, підвісний міст, тінисті алеї березової рощі, скульптурні композиції Гоголівських героїв, загадаємо бажання, що обов’язково збудуться. Побачимо Успенский собор, Часовню Святого Пантелеймона, відвідаємо відомий курорт та спробуємо цілющу воду. 

Далі -  у Великі Сорочинці!  Зайдемо до Спасо-Преображенської церкви (1732 р.), де хрестили М.В. Гоголя. З унікальним різним липовим іконостасом. У цій Церкві ви відчуєте особливу атмосферу.

Після такої подорожі Ви точно захочете залишити собі щось на згадку. Тоді швидше на Ярмарок. Унікальна можливість придбати чудові речі дуже високої якості від самих виробників, що виготовляють їх з любов’ю до Вас та до України!


Програма по дням:

 1. 7:00 – Виїзд із Києва
  Мгарський монастир (швидкий огляд)
  Миргород. Цікава екскурсія по Миргороду
  13:30 – Обід
  14:30 –Великі Сорочинці, екскурсія з відвіданням Спасо-Преображенської церкви, де хрестили М.В. Гоголя
  15:30 – Сорочинський ярмарок.
  18:00 – Виїзд до Києва
  21-22 – Повернення в Київ

Місце збору групи: 
Метро "Палац Україна"
Місце та час завершення: 
Метро "Бориспільська" 22:00
До вартості входить: 
Транспорт, вхідні квитки, екскурсійний супровід, обід
Примітки: 
У програмі використані фото: з офіційного сайту Сорочинського ярмарку http://yarmarok.in.ua/ Мгарський монастир - джерело Вікіпедія, Миргород - http://ltclub.com.ua/

Додайте відгук про тур