Пошукова форма

Подесіння Чернігівщини. 3 дні. Новгород-Сіверський, Седнів, Жукля та межиріччя Десни та Дніпра


Головна - Тури - Чернігівська область

1650 грн

Подесіння Чернігівщини. 3 дні. Новгород-Сіверський, Седнів, Жукля та межиріччя Десни та Дніпра

Дати: 
03.09.2019 - 05.09.2019

Споконвічна історія та заповідна природа - так коротко можна назвати цю казкову місцину - долину Десни на Чернігівщині. Ми спробуємо хоч трохи зрозуміти цей край проїхавши від Новгорода-Сіверського до Міжрічинського парку.

Маршрут: Київ -  Седнів - Городище - Чорнотичі - Жукля - Новгород-Сіверський - Отрохи - Київ

Ми побачимо об'єкти, які сміливо можна включити до списку "Один з найгарніших в Україні", серед них: оборонний монастир, мурований православний храм, дерев'яний храм, природний заповідник, краєвид. Отже вирушаємо!

Перша наша зупинка буде досить тривалою, адже зупинимось ми у Седневі.

Стоїть гора високая,
Попід горою гай,
Зелений гай, густесенький,
Неначе справді рай.
Під гаєм в'ється річечка...
Як скло, вода блищить;
Долиною зеленою
Кудись вона біжить.

Ці незабутні рядки написані великим Глібовим у Седневі й про Седнів, у маєтку Лизогубів, який замальовував Шевченко, і який зберігся до нашого часу, з кам'яницею та мурованим храмом в стилі українського бароко. А ще тут є дерев'яна церква, яку можна віднести до переліку найгарніших в Україні. В ній знімали радянську кінострічку "Вій".

У Городищі ми побачимо дві дерев'яних церкви, серед яких буде і унікальна козацька, у Чорнотичах подивимось на ще одну дерев'яну церкву - ну дуже велику.

Далі буде феноменальний храм у селі Жукля - це ще один об'єкт із переліку найкращих. Ну і нарешті прибудемо у Новгород-Сіверський.

Новгород-Сіверський – одне із найстаріших міст України. В письмових документах він вперше згадується в „Повчанні Володимира Мономаха своїм дітям” під 1078 роком. В той час місто вже було досить великим, тому ймовірно заснували його значно раніше. Вірогідно це сталося у 988 році, коли великий князь Володимир будував фортеці на Десні.

Наступного дня ми перенесемось у світ природи - приїдемо до Міжрічинського заповідника (регіонального ландшафтного парку). Тут нас чекають мандрівки в заплаві Десни та в унікальних лісових урочищах, а головне ми отримаємо величезну порцію адреналіну на унікальному болоті-трясовині - Святому озері. Як воно - дивіться далі у відео. А ще буде екскурсія по музею лісових промислів, дегустація місцевих традиційних алкогольних напоїв та святкова вечеря біля вогнища.


Програма туру:

  1. 7:30 - виїзд із Києва

    10:20 - прибуття до Седнева. Огляд маєтку Лизогубів та храмів

    12:30 - прибуття у село Городище. Огляд унікальної Миколаївської церкви (1763 р.)

    13:40 - прибуття у Чорнотичі. Огляд дерев'яної церкви

    14:20 - прибуття у Жуклю. Огляд шедевральної Покровської церкви.

    16:00  - прибуття у Новгород-Сіверський. Обід. Огляд пам'яток міста. Поселення у готель "Слов'янський" (чотири зірки). Вечеря.

     

  2. 7:00 - ранкова фотопрогулянка по Новгороду-Сіверському

    9:00 - сніданок

    13:00 - прибуття у село Отрохи (Міжрічинський РЛП). Прогулянка в заплаві Десни. Обід із дегустацією традиційних алкогольних напоїв Чернігівського Полісся.

    Похід на екстемальне болото Святе озеро (трясовина, сплавина, бахіли, росичка та адреналін).

    Екскурсія в музей лісових промислів.

    Святкова вечеря біля вогнища.

    Є три варіанти поселення, які відрізняються за ціною: волонтерський будинок і традиційна поліська хата (зручності надворі), та котедж (зручності в номері)

  3. 9:30 - сніданок

    10:20 - прибуття в урочище Бондарівське. Огляд унікальних ландшафтів.

    Похід по екологічній стежці "Журавлинна"

    15:00 - обід

    16:00 - виїзд із Отрохів. До Києва будемо вертатись вздовж Київського водосховища, де зробимо фотозупинку

    18:30 - повернення до Києва

Місце збору групи: 
Метро "Палац Україна"
Місце та час завершення: 
Метро "Петрівка" 18:30
До вартості входить: 
Транспорт, екскурсійні послуги, вхідні квитки, харчування, ночівлі
Додаткові витрати: 
Відсутні
Примітки: 
В Міжрічинському РЛП є три варіанти розміщення на ночівлю, від яких залежатиме кінцева вартість туру: Розміщення у волонтерському будинку або традиційній поліській хаті без зручностей 1650 грн. Ночівля у комфортабельному котеджі: Шестимісне розміщення (три двоспальні ліжка) 1740 грн. Чотиримісне розміщення (оптимальний варіант: подружня пара+двоє людей) 1800 грн. Одномісне розміщення - 2400 грн.
1650 грн