Пошукова форма

Різдвяний Тернопіль, Зарваниця та аквапарк


Головна - Тури - Тернопільська область

2300 грн

Різдвяний Тернопіль, Зарваниця та аквапарк

Дати: 
06.01.2018 - 08.01.2018

Отже, файне місто Тернопіль – безсмертна цитата Братів Гадюкіних говорить про те, що воно було файним вже давно, а нині Тернопіль перетворюється на потужний туристичний центр. Старовинна забудова дуже гармонійно підсилюється інфраструктурою – купа ресторацій і кафе, великі й дрібні броварні, фестивалі й атракції, величезне озеро і, навіть, власний аквапарк – все виглядає дійсно файно. Туристи, які потрапляють у місто вперше – дивуються – як же так, ми ж нічого й не знали про цей бомбезний куточок України. Вечірнє освітлення центральної частини, особливо на Різдвяні свята, одне із найбільш ефектних серед українських міст – потрапивши сюди відчуваєш себе дійсно у Європі, і не лише за географічним принципом – нині це справжня Європа і за враженнями, принаймні у центрі міста. Тому сюди ми робимо справжній релаксаційний тур, який класифікуємо, як пивний, адже за три дні ми відвідуємо, із дегустаціями, три класні броварні.

Однією із найбільш ефектних атракцій різдвяного Тернополя є найбільший вертеп (шопка) України у храмі святого Петра: ширина вертепу 27 метрів, а висота 17 метрів. Це ціле різдвяно-новорічне селище, і його ми маємо обов'язково побачити.

У Тернополі ми побуваємо у найцікавіших рестораціях-броварнях та аквапарку (там ми навіть будемо ночувати), а ще відвідаємо один із найвідоміших пивзаводів (у Микулинцях).

Варто зазначити самогонну ресторацію-броварню «Ковчег», де ми проведемо вечір. Це єдиний в Україні екоресторан, збудований у формі корабля, який має власну броварню. Ми тут побуваємо на екскурсії із дегустацією крафтових сортів пива та повечеряємо, можливо проведемо Свят-вечір. 

Зарваниця - найбільший відпустовий центр греко-католиків усього світу - цікаво буде побачити яка вона на Різдво. А ще ми побуваємо у Бучачі, побачимо Бучацький замок взимку, неймовірний василіанський монастир, та храм, роботи видатного архітектора Бернара Меретина, із скульптурами, ще більш видатного скульптора Йогана Пінзеля.

Класний модерновий костьол у Звенигороді та казковий печерний монастир у Рукомиші - будуть продовженням відвідин Бучача.

У Микулинцях ми побачимо старовинний замок, фантастичний бароковий храм та палац Людвіки Потоцької, а також, відвідаємо із екскурсією-дегустацією одну із найвідоміших українських пивоварень – Микулинецький Бровар.

Наші дві ночівлі заплановані у готельно-розважальному комплексі Тернопільського аквапарку «Алігатор» - тут ви зможете потрапити із холодної зими в тепле літо (басейни, гірки та класний хамам – покупаємося і попаримося). 

Приєднуйтесь! Це буде неймовірне закінчення минулого року – яскраві враження та релакс гарантуємо.

Маршрут: Київ – Тернопіль – Бучач - Звенигород - Рукомиш - Зарваниця - Микулинці – Київ

!!! Знижки на тур не передбачені.

До туру можна приєднатися у Житомирі.


Програма по дням:

 1. 7:00 – виїзд із Києва;

  - дорогою технічні зупинки та зупинка біля скель у Денишах;

  - легкий обід, кава-чай;

  - прогулянка-екскурсія по історичній частині Тернополя: Надставна церква, Замок, Домініканський собор;

  - екскурсія з дегустацією крафтового пива у самогонній ресторації «Ковчег», тут же проведемо святкову вечерю на Свят-вечір (за бажанням, але зазначимо, що 95% кафе та ресторацій Тернополя у цей день не працюють);

                         вартість святкової вечері узгоджується (в загальну вартість туру не входить)

  - відвідання найбільшого різдвяного вертепу України у храмі святого Петра: висота 17 метрів, ширина 27 метрів;

  - поселення у готель.

  !!! Увага! Зважаючи на особливий релігійний статус цього свята для тернополян, більшість закладів харчування і магазини цього дня працювати не будуть.

 2. 8:30 – сніданок;

  - переїзд у Бучач: огляд Василіанського монастиря, замку, центральної частини міста;

  - переїзд у Звенигород: огляд модернового костьолу;

  - переїзд у Рукомиш: відвідування скельного монастиря;

  - переїзд у Зарваницю: відвідування відпустового центру;

  - пізній обід-вечеря;

  - повернення у готель аквапарку: відвідування аквапарку (дуже рекомендуємо).

  !!! Увага! Матимемо пізній обід. Дорогою робимо зупинки на каву-чай.

 3. 8:00 – сніданок;

  - виселення із готелю та переїзд у Буцнів: огляд дуже гарного костьолу та великого залізничного віадука;

  - огляд Микулинецького замку, Троїцького костьолу та палацу Людвіки Потоцької;

  - екскурсія на відому пивоварню «Микулинецький Бровар»;

  - дегустація Микулинецького пива;

  - обід;

  - переїзд у Київ;

  21:00 – 22:00 – повернення у Київ.

Місце збору групи: 
Метро "Житомирська"
Місце та час завершення: 
Метро "Житомирська"
До вартості входить: 
Транспорт, вхідні квитки, екскурсійний супровід, дві пивні дегустації, сніданки.
Додаткові витрати: 
Вечері та обід в останній день, відвідування аквапарку. Централізовані обіди у перші два дні не передбачені (короткий світловий день) тому запасайтесь бутербродами.
Примітки: 
Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи його загального змісту. Вартість туру може змінитись, у випадку подорожчання пального.
2300 грн
Маршрут на карті: