Форма поиска

Гастрономічна подорож у світ сиру

630 грн

Гастрономічна подорож у світ сиру

Дати: 
11.04.2020
09.05.2020

Щоб скуштувати смачного сиру, не обов'язково їхати за кордон, адже в Україні роблять не гірші. Наша мандрівка переконає вас в цьому. Українські аналоги пармезанів, рокфорів та шевретів на кращих сироварнях Київщини. Відразу зазначимо - не зважаючи на українське походження, смакові якості цих елітних сирів неймовірні, стандарти якості не гірші, а ціна в рази менша. Ми побуваємо на двох невеликих фермах, які виробляють одні з кращих сирів країни: матимемо дегустації та екскурсії на сироварні, поспілкуємося із породистими козами та  досхочу наїмося СИРРРУ! Зможемо ще й придбати. Крім того подивимось на архітектурні  та природні цікавинки, які траплятимуться дорогою, наприклад на богуславські скелі та казкову церкву у Пархомівці. Приєднуйтесь!

Маршрут: Київ - Богуслав - Івки - Галайки - Пархомівка - Київ

Спочатку в нас буде Богуслав - старовинне містечко на річці Рось. Тут ми трохи оглянемо скелі регіонального ландшафтного парку "Богуславль". А потім поїдемо в село Івки, де розташоване фермерське господарство, продукція якого прирівнюється за якістю і смаком до найкращих європейських аналогів. На "Добрій фермі" кількасот голів корів і кіз, з молока яких виготовляється прекрасні продукти: витримані тверді козячі й коров'ячі сири, бринза, солодкі сирки із сухофруктами та медом, солоні сирки із зеленню, оливками, горіхами, різні твороги та м'які сири типу адигейського, масла, в тому числі із сіллю та часником... На сайті ферми повний перелік продукції. Тут у нас буде екскурсія, де ми побачимо умови утримування тварин, виробництва сиру, яку завершуватиме дегустація сирів та їх купівля (за бажанням). Майже таку само програму матимемо у Галайках, на фермі "Бабині кози". От тільки сири вже будуть інші. На відміну від доооброфермських сирів, із смаками, які можна назвати більш-менш традиційними, у Галайках ми скуштуємо виключно козячі сири особливого смаку - гострі, із пліснявою, але не хвилюйтесь - вони не менш смачні. На закінчення мандрівки, в черговий раз заскочимо у Пархомівку - помилуємось красою диво-церкви Покровського та мозаїк Реріха.

Якщо ви ніколи не об'їдались елітними сирами - ми даємо вам таку можливість. Вино (до сиру) беріть із собою.

Дегустації оплачуються додатково.

Обід не передбачено, адже ми матимемо дві щільні сирні дегустації.


Програма по дням:

 1. 8:30 - виїзд із Києва;

  - прибуття у Богуслав; огляд центральної частини міста та частини РЛП "Богуславль";

  - переїзд у село Івки; екскурсія на фермерське господарство "Добра ферма", де утримують до 300 голів корів та кіз: екскурсія та сирна дегустація, із можливістю придбати продукцію: коров'ячі та козячі сири європейської якості;

  - переїзд у Галайки, ферма "Бабині кози" - все майже те саме що й у Івках, але ферма інша й сири зовсім інші;

  - переїзд у село Пархомівка; огляд Покровської церкви;

  19:00 - повернення до Києва.

Місце збору групи: 
Метро "Теремки"
Місце та час завершення: 
Метро "Теремки"
До вартості входить: 
Проїзд, екскурсійний супровід, вхідні квитки на "Добру ферму" та ферму "Бабині кози"
Додаткові витрати: 
Дегустації на сирних фермах
Примітки: 
Увага!!! Знижки у даному турі не передбачено! Обід не передбачено, адже ми матимемо дві щільні сирні дегустації.
Маршрут на карті: 

Добавьте отзыв о туре