Форма поиска

Ювілейний тур. Київщина: бачена і небачена

1350 грн

Ювілейний тур. Київщина: бачена і небачена

Дати: 
с 23.06.2018 - 24.06.2018

Свій перший тур "Україна Інкогніта" повезла наприкінці червня 2015 року. Зараз нам уже три. Ніби не ювілей, але все таки цікава дата, тому ми вирішили зробити особливий, святково-дослідницький тур, атракціями Київщини, які ми ще не показували своїм туристам (виявляється є і такі). А деякі цікавинки ми відкриємо разом, наприклад, дивовижний острів на Росі у Білій Церкві, Лису гору в Клочках та Божу гору під Синявою. Отже, найбільший сільський храм України, Божа та Лиса гори, місце Чорної ради, на якій скинули гетьмана Виговського, неймовірна Рось, монастирі, острови та пляжі, нові дослідження і відкриття, і усе це на Київщині. Приєднуйтесь! Запрошуємо усіх наших друзів.

Маршрут: Київ - Велика Вільшанка - Нещерів - Германівка - Ромашки - Синява - Рокитне - Острів - Пугачівка - Клочки - Біла Церква - Київ

Почнемо мандрівку у селі Велика Вільшанка, де стоїть новий, але досить цікавий монастир, адже зведений він у стилі грецьких монастирів з Афону. Далі буде Нещерів, де збереглася церква, зведена у стилі українського бароко у 18 столітті - нині тут теж монастир. Із Нещерева попрямуємо у Германівку - колишнє козацьке містечко, в якому відбулася проросійська Чорна рада, що скинула із гетьманства Івана Виговського - нині тут є музей козацтва та картинна галерея.

В селі Ромашки стоїть велика мурована церква, збудована на початку 19 століття. Фахівці кажуть, що це найбільший сільський православний храм країни, і, мабуть, вони праві - Покровська церква у Ромашках дійсно величезна. Потім ми піднімемося на Божу гору - до місця, де готи у 375 році стратили антського князя (вождя) Божа, його синів та 70 старійшин антів. А Божа, до речі, деякі історики називають фундатором української державності, адже анти - це предки східних слов'ян.

Ночівля у нас буде на простенькій базі відпочинку "Рось" у дерев'яних будиночках. Тут є власний пляж (зрозуміло, що на Росі), і тут ми влаштуємо святкову вечерю із шашликами.

Наступного дня ми їдемо у Синяву, в якій багато хто вже бував, але побачити величезний водяний млин (нині готель) та чудову п'ятибанну козацьку церкву точно не буде зайвим. Далі буде Острів - козацьке село із козацькою церквою, Пугачівка, із руїнами млина, та оглядовим майданчиком, який ми відкриємо. В селі Клочки ми будемо першими туристами, які піднімуться на місцеву Лису гору - оглядовий майданчик над долиною Росі.

Бачена-перебачена Біла Церква - але й у цьому цікавезному місті ми відкриємо нову атракцію - острів на річці Рось, де в радянські часи заклали цікавий ландшафтни й парк, але чомусь, покинули і забули. З острова відкриваються чудові краєвиди на Замкову гору.

Наприкінці мандрівки, якщо матимемо час - заїдемо у Ковалівку.

!!! Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи загальної концепції туру. 

Знижки на цей тур не діють.

Ночуємо у будиночках без санвузлів у номерах.

Вітається наявність плавок та купальних костюмів.


Програма по дням:

 1. 8:00 - виїзд із Києва;

   - при бажанні можемо заїхати у аутлет-містечко "Мануфактура", щоб пофотографувати декорації аля Голландія;

  - Велика Вільшанка: огляд нового монастиря, зведеного у грецькому стилі афонських монастирів;

  - Нещерів: монастир із церквою 18 століття, зведеною у стилі українського бароко;

  - Германівка: козацьке містечко, де відбулася Чорна рада, на якій скинули із гетьманства Івана Виговського; будівлі двокласного училища, старовинного магазину та мануфактурної лавки;

  - обід;

  - Бушеве: водяний млин, дерев'яна церква; тут ми піднімемося на Божу гору - місця, де готи стратили князя антів Божа; при бажанні можна відвідати страусину ферму, розташовану поряд;

  - Рокитне: поселення на туристичній базі "Рось", колективне приготування вечері (зокрема шашликів);

  - святкова вечеря.

 2. 8:30 - сніданок;

  - виселення із бази;

  - Синява: водяний млин (нині готель) та чудова козацька церква;

  - Острів: козацька церква;

  - Пугачівка: руїни водяного млина, оглядовий майданчик на кручі над Россю (відкриття в режимі експедиції);

  - Клочки: Лиса гора (відкриття в режимі експедиції);

  - обід;

  - Біла Церква: великий острів на річці Рось, на якому колись був парк; чудові краєвиди ріки та Замкової гори;

  - Ковалівка: буде у випадку наявності часу.

Місце збору групи: 
Метро "Теремки"
Місце та час завершення: 
Метро "Теремки"
До вартості входить: 
Транспорт, ночівля, харчування, екскурсійний супровід.
Додаткові витрати: 
Відсутні.
Примітки: 
!!! Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи загальної концепції туру. Знижки на цей тур не діють. Ночуємо у будиночках без санвузлів у номерах. Вітається наявність плавок та купальних костюмів.
1350 грн
Маршрут на карті: 

Добавьте отзыв о туре