Пошукова форма

Румунія. Шокуюча ущелина Біказ та неймовірна фортеця.


Головна - Тури - Румунія

4500 грн

Румунія. Шокуюча ущелина Біказ та неймовірна фортеця.

Дати: 
13.11.2021 - 14.11.2021

В цьому турі буде відразу чотири родзинки:

1. Ущелина Біказ. Найдовша і найглибша ущелина Румунії. Вона споконвік з'єднувала Трансільванію із Буковиною та Молдовою. Взимку, це місце, яке називають одним із найбільш ефектних в Румунії, виглядає особливо красиво.

Найвужче місце в ущелині називають Брамою Пекла, здається що автобус ось застрягне. Вісім кілометрів каньйону із прямовисними кам'яними стінами, неймовірної висоти, гірські серпантини та Червоне озеро (найбільше гірське озеро Румунії) на висоті 980 м.

2. Фортеця Нямц. Згідно із однією з гіпотез, ця твердиня почала будуватись тевтонськими  рицарями, а закінчили її будівництво молдавські князі.

3. Нямецька лавра. Один із найбільших та найвпливовіших монастирів Молдови та Румунії Свого часу тут служило 800 монахів, серед яких і відомий українець - Святий Паїсій (Величковський), уродженець Полтави. Він похований у Нямецькій лаврі.

Крім того, ми подивимося цікаве місто Румунської Молдови - Пятра Нямц (Німчич в горах), де піднімемось канаткою на оглядовий майданчик у гори. Приєднуйтесь!

Маршрут: Чернівці - фортеця Нямц - Нямецька лавра - Пятра Нямц - монастир Бистриця - ущелина Біказ - Червоне озеро - Сучава - Чернівці

Увага! Знижки на тур відсутні. Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи його змісту та концепції.

Вартість: 4500 грн (ціну розраховано у співвідношенні до 160 євро, при зміні курсу вартість зміниться).

Для перетину кордону необхідний негативний результат тесту RT-PCR на зараження вірусом SARS-CoV-2, проведеного не більше ніж за 72 години, або паспорт вакцинації проти COVID-19, за умови завершення повної схеми вакцинації до в'їзду в Румунію. Після завершення вакцинації має пройти 10 днів.


Програма туру:

 1. 7:50 - зустріч із групою на залізничному вокзалі у Чернівцях;

  - переїзд до кордону (35 км); обмін валюти (за необхідності); зупинка на АЗК (можна буде швидко перекусити);

  - перетин кордону (може зайняти більше 2 годин);

  ущелина Біказ - найвужче місце в ущелині називають Брамою Пекла, здається що автобус ось застрягне. Вісім кілометрів каньйону із прямовисними кам'яними стінами, неймовірної висоти, гірські серпантини та Червоне озеро (найбільше гірське озеро Румунії) на висоті 980 м;

  - обід в ущелині Біказ, в одному із кафе з етнічною кухнею;

  - монастир Бистриця;

  - підйомник на вершину (оглядовий майданчик, рекреаційна зона) підйомником у Пятра-Нямці;

  - огляд історичного центру Пятра-Нямца;

  - поселення у готель.

 2. 8:00 - сніданок, виселення із готелю;

  Нямецька лавра;

  фортеця Нямц;

  Сучава: огляд тронної фортеці молдовських господарів та монастиря Івана Сучавського (ЮНЕСКО);

  - перетин кордону;

  19:00 - прощання із групою на залізничному вокзалі в Чернівцях.

  !!! У випадку пізнього повернення ми поїдемо у Кам'янець-Подільський (це потребуватиме невеликої доплати), звідки той самий потяг (118) відправляється на чотири години пізніше.

   

Місце збору групи: 
Чернівці, залізничний вокзал
Місце та час завершення: 
Чернівці, залізничний вокзал
До вартості входить: 
Транспорт, екскурсійний супровід, ночівля, сніданок.
Додаткові витрати: 
Харчування (крім сніданку), вхідні квитки (близько 35 лей).
Примітки: 
Вартість: 4500 грн (ціну розраховано у співвідношенні до 160 євро, при зміні курсу вартість зміниться). Для перетину кордону необхідний негативний результат тесту RT-PCR на зараження вірусом SARS-CoV-2, проведеного не більше ніж за 72 години, або паспорт вакцинації проти COVID-19, за умови завершення повної схеми вакцинації до в'їзду в Румунію. Після завершення вакцинації має пройти 10 днів.Увага! Знижки на тур відсутні. Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи його змісту та концепції.
4500 грн
Маршрут на карті: