Пошукова форма

Соляна Буковина та розписні церкви (шахта, соляне спа та трохи iсторї)


Головна - Тури - Румунія

€ 5200

Соляна Буковина та розписні церкви (шахта, соляне спа та трохи iсторї)

Дати: 
06.11.2021 - 07.11.2021

Ми побуваємо в українсько-польсько-румунському селі Качиці. Перші згадки про Качику датуються кінцем 18 століття, коли до майбутньої Качики було переселено з Галичини (Королівство Галичини та Володимирії) українські та польські родини. Відображенням історії Качики є три сусіди-храми на головній вулиці села: українська греко-католицька церква, польський римо-католицький костел та румунська православна церква. Проте, головною атракцією Качики є соляна копальня (salina Cacica). Копальня поділяється на три рівні. Два рівні доступні для туристів, а з третього, найглибшого, ще й досі добувається сіль. Глибина доступних для туристичних прогулянок підземель – 80 метрів. Є своя «Бальна зала» та «подружнє озеро». Молодята після вінчання тут танцювали свій перший подружній танок та перепливали на шлюбному човні підземне озеро.

У вечері можна буде гарно відпочити в соляних термах в Солці, одному з найменших містечок Румунії (трошки більше 4000 мешканців).  

А ще будуть древні церкви, розписані не лише всередині, але й ззовні. Це шедеври людського генія, які є об'єктами Світової спадщини ЮНЕСКО: Арбор, Сучевіца, Івана Нового у Сучаві, Воронець - їх ми також побачимо. А ще ми побачимо неймовірні монастирі та храми, які чомусь не потрапили до Списку ЮНЕСКО, хоча вони не гірші: Путна (некрополь молдавських господарів) та Богдана. Карпати, казкові краєвиди, гірські перевали...

Маршрут: Чернівці - Радівці - Путна - Сучевиця – Солка – Качика – Гура Гумора – Воронець - Сучава - Чернівці

У Сучаві ми подивимось колишню тронну фортецю, монастир Івана Нового (Сучавського), князівську фортецю та митрополичу церкву Св. Юрія.

!!! Увага! Знижки на зарубіжні тури не діють.

Вартість: 5200 грн (ціну розраховано у співвідношенні до 160 євро, при зміні курсу вартість зміниться).

Для перетину кордону необхідний негативний результат тесту RT-PCR на зараження вірусом SARS-CoV-2, проведеного не більше ніж за 72 години, або паспорт вакцинації проти COVID-19, за умови завершення повної схеми вакцинації до в'їзду в Румунію. Після завершення вакцинації має пройти 10 днів.


Програма туру:

 1. День 1

  7:50 - виїзд від залізничного вокзалу у Чернівцях;

  - перетин українсько-румунського кордону МАПП Порубне, може зайняти більше 2 годин;

  - Радівці (Радауць): коротка фотозупинка в історичному центрі (залежно від часу);

  - Путна: монастир-фортеця, який є некрополем молдавських господарів; тут поховано Стефана Великого;

  - Сучевиця: найпотужніший монастир-фортеця із розписаною церквою, розташований у Карпатах; є об'єктом Світової спадщини ЮНЕСКО;

  - Солка: поселення в готелі. Вільний час (відпочинок в лікувальних термах Hanul Solca, ціна 40 лей).

 2. День 2

  Качика: українсько-польсько-румунське село з трьома храмами-сусідами (греко-католицьким, римо-католицьким та православним), та головна атракція -  соляна шахта “Cacica” (вхід 15 лей).

  Гура Гумора: місто у якому народилася українська письменниця Ольга Кобилянська (фотозупинка)

  Воронець: монастир-фортеця, розписи якого вважаються еталонним. Монументальний «Останній Суд».

  - Сучава: колишня столиця князівства Молдова:

  - старовинна забудова історичного центру;

  - монастир Івана Нового (Сучавського); в монастирі цього Святого і поховано; є об'єктом Світової спадщини ЮНЕСКО; головний собор - Святого Георгія, вирізняється розписами величезної цінності;

  - Сучавська фортеця:

  - княжа церква св. Юрія, 1374 р., перша митрополича церква Молдови.

  - переїзд до Чернівців; перетин кордону може зайняти тривалий час.

  - 18:30 - повернення у Чернівці.

  Увага! Централізований обід у кафе не передбачений, тому просимо запастись бутербродами, продуктами (для цього буде зроблено зупинку біля продуктового магазину). В маршруті заплановані технічні зупинки "на каву".

  Вхід у монастирі платний. Вартість 5 лей.

Місце збору групи: 
Чернівці, залізничний вокзал
Місце та час завершення: 
Чернівці, залізничний вокзал
До вартості входить: 
Транспорт, екскурсійний супровід, ночівля, сніданки.
Додаткові витрати: 
Вхідні квитки в монастирі (5 лей), спа центр (40 лей), соляна печера (15 лей), харчування (окрім сніданків)
Примітки: 
Вартість: 5200 грн (ціну розраховано у співвідношенні до 160 євро, при зміні курсу вартість зміниться). Для перетину кордону необхідний негативний результат тесту RT-PCR на зараження вірусом SARS-CoV-2, проведеного не більше ніж за 72 години, або паспорт вакцинації проти COVID-19, за умови завершення повної схеми вакцинації до в'їзду в Румунію. Після завершення вакцинації має пройти 10 днів. Організатори мають право змінювати маршрут, не змінюючи загального змісту туру.