Пошукова форма

Тевтонські замки та Коперник


Головна - Тури - Польща

9600 грн

Тевтонські замки та Коперник

Дати: 
28.01.2022 - 31.01.2022

Тур для малої групи - до 8 осіб.

Готелі мінімум 3 зірки.

Ми помандруємо до таємничих земель колишньої країни Тевтонського ордену. Ольштин, Лідзбарк-Вармінський, Квідзин та незабутній, і найбільший у світі цегляний Мальборк – вражаючі замки, які ми побачимо. Свято готики, похмуре середньовіччя, свіжий подих Балтії та красиві міські старувки… Також ми побуваємо в Торуні та Фромборку, малій батьківщині великого астронома Миколая Коперника, побуваємо на його могилі. Поїхали!

Маршрут: Гнєв - Квідзин - Грудзендз - Торунь - Ольштин - Лідзбарк-Вармінський - Фромборк - Мальборк

Тевтонський орден був особливою країною, абсолютно не схожою на інші країни світу. Військово-релігійна держава, яка від місіонерів виросла до страшних, непереможних вояків, які наводили жах на всю північно-східну Європу і керувались Великим магістром. Столицею цієї країни було місто Марієнбург, яке нині називається Мальборк, і яке буде головною родзинкою нашої подорожі. Магістри жили у неприступному замку, який нині є найбільшим у світі, серед цегляних замків. Його ми обов’язково відвідаємо.

А ще ми прогуляємося вузенькими вуличками середньовічного Торуня, батьківщини великого астронома Миколая Коперника (учня Юрія Котермака з Дрогобича). Зможемо посмакувати торунськими пряниками та торунським пивом. І обов'язково відвідаємо різдвяні ярмарки.  

Родзинки туру: - найбільший у світі цегляний замок; - місто Торунь - батьківщина Коперника, старовинне німецьке місто Торн, об'єкт Світової спадщини ЮНЕСКО; - замок із найбільшим туалетом-баштою; - замок із шпіхлерів - зерносховищ, на ріці Вісла; - колишня столиця Вармії - теократичної держави; - замок, де Коперник здійснив свої відкриття, і був похований;   

Із Києва ми вилітаємо 28 січня в 23:25 рейсом Київ – Гданськ компанії Wizzair. Орієнтовна вартість на 26.12/2021 – 750 грн. 

Назад до Києва повертаємося 31 січня рейсом компанії Ryanair о 18:20 (прибуття до Києва о 21:10). Орієнтовна вартість на 26.12/2021 – 20 євро. 

!!! За необхідності ми можемо допомогти із придбанням авіаквитків. 


Програма туру:

 1. День 1

  Із Києва ми вилітаємо 28 січня в 23:25 рейсом Київ – Гданськ компанії Wizzair

  - прибуття до Гданська, трансфер у готель; поселення у готель.

 2. День 2

  7:30 – сніданок;

  - Ґнєв: огляд найпотужнішого замку хрестоносців на лівому березі Вісли, та містечка;

  - Квідзин: замок Помезанської капітули, який свого часу був однією із найпотужніших твердинь хрестоносців. Тут розташована дуже відома санітарна вежа – величезна башта-туалет. У місті зберіглося немало пам’яток. Крім замку обов’язково треба побачити готичний конкатедральний собор Яна Євангеліста, зведений у 14 столітті.

  - Грудзьондз: в минулому німецьке місто-фортеця Грауденц. Місто рідко відвідують українські туристи, а дарма - це одне із найцікавіших міст півночі Польщі. Його потужна фортеця складена середньовічними шпіхлерами - зерносховищами, в яких зберігали зерно, під час транспортування по Віслі. Кажуть, що основна частина зерна, яке із Грауденца далі транспортувалась у Данціг (Гданськ) - збиралася на українських землях.

  - Торунь: поселення у готель;

  - вечірній Різдвяний ярмарок. 

  - вечеря (за окрему плату)

  В Торуні наш готель розташований у історичному центрі.

   

 3. День 3

  7:30 – сніданок;

  - Торунь: одна зі столиць Куявсько-Поморського воєводства. Батьківщина Миколая Коперника.  Історичний центр не пошкодили війни 20 століття, то ж всі будівлі – автентичні. Університет ім. Миколая Коперника, крива вежа та руїни замку хрестоносців (зруйнований повсталими містянами в 1454 році); огляд історичного центру міста, підняття на вежу ратуші;

  - Голуб-Добжинь: огляд замку Голабських;

  - Ольштин: столиця Вармінсько-Мазурського воєводства. Місто має великий історичний центр із значною кількістю пам’яток архітектури, серед яких варто відмітити замок Капітули Вармінської (14 ст.) та величезну готичну базиліку святого якуба, із дзвіницею 63-метрової висоти (14 ст.).

  - поселення у готель в центрі міста;

  - вечеря (за додаткову оплату).

 4. 7:30 – сніданок;

  Лідзбарк-Вармінський: замок єпископів Вармінських (14 ст.), міські фортифікації, брами, колегіату Петра і Павла, яку побудували ще у 1315 році.

  Фромборк: тут 33 роки прожив Миколай Коперник, який був каноніком фромборкського кафедрального собору, облаштував у ньому бібліотеку, обсерваторію, займався астрономією та зробив свої найбільші відкриття;

  Мальборк: столиця Тевтонського ордену та найбільший цегляний замок Європи. Ось як пише про замок відомий мандрівник Андрій Бондаренко:

  Ordensburg Marienburgне не просто замок. Це - один із найкрасивіших замків Європи, еталон готичного замку, найбільший середньовічний цегляний замок у світі. Ще багато епітетів можна підібрати, можна безкінечно роздивлятися фотографії в інтернеті, читати путівники і чисельні статті про Мальборк. Але поки поки ви самі сюди не приїдете і не побачите все на власні очі, ви не зрозумієте цієї величі.

  Назад до Києва повертаємося 31 січня рейсом компанії Ryanair о 18:20 (прибуття до Києва о 21:10)

   

   

   

Місце збору групи: 
аеропорт Гданськ
Місце та час завершення: 
аеропорт Гданськ
До вартості входить: 
Транспорт, екскурсійний супровід, ночівлі у готелях, сніданки.
Додаткові витрати: 
Авіаквитки, харчування (обіди, вечері), вхідні квитки.
9600 грн