Пошукова форма

В Карпати до буйволів. Екзотичні тварини та рослини, дегустації та термальні басейни

1750 грн

В Карпати до буйволів. Екзотичні тварини та рослини, дегустації та термальні басейни

Дати: 
17.11.2018 - 18.11.2018

Цей тур можна було б назвати "Фантастичні звірі та де їх шукати", але не будемо займатись плагіатом - Джоан Роулінг вже "застовбила" цю назву.

Могутні буйволи, моторошні угорські корови, кумедні кучеряві свино-вівці, дегустації унікальних сирів, вин, лекварів, термальні мінеральні басейни (відкриті і криті), екзотичні рослини в теплицях, колоритна архітектура та знайомство із угорським куточком в Україні. Вам таке цікаво? Тоді приєднуйтесь!

Маршрут: Мукачеве - Берегово - Мужієво - Бене - Олешник - Виноградів - Ботар - Мукачеве

Буйвіл - одна із найбільших одомашнених тварин. На початку ХХ століття цілі 1500 тисячі буйволів паслися на полонинах Закарпаття. Люди використовували буйвола, як тяглову силу, тримали заради напрочуд жирного молока та м'яса, але своєрідний норовливий характер буйвола, який так і не став абсолютно домашнім, призвели до майже повного зникнення популяції. І ось, вже у ХХІ столітті буйволів у Закарпатті вирішили відродити ентузіасти, найвідоміший з яких, німець Мішель Якобі. Ми відвідаємо найбільшу в Україні ферму буйволів у селі Олешник, де спробуємо сири із найбільш унікальні із сирів України - сири із буйволячого молока. 

В селі Ботар, на угорському кордоні, ми побуваємо на фермі із іншими екзотичними тваринами - угорськими сірими коровами. Ця порода не сильно відійшла від свого прародича - тура, вона дуже схожа на ту легендарну тварину і має моторошні, величезні роги. Свого часу ці тварини, як і буйволи, були на межі зникнення. Нині популяцію відновлено, вона вважається національним надбанням в Угорщині. Нині існує декілька ферм на Закарпатті, де утримують цих корів. Також у Ботарі розводять кучерявих синей - мангалиць. Часто цю тварину називають гібридом свині та вівці (звичайно це лише жарти). Буде дегустація і у Ботарі - тут ми спробуємо леквари - традиційні угорські повидла.

Ось як написав про Берегово Андрій Бондаренко: Тут - самісінький закордон, який проявляється в багатьох позитивних моментах: тут краще дороги, охайніше хатинки, чистіше на вулицях. Є і інші атрибути закордону: надписи іноземною мовою, прапори іншої держави. Отже, якщо не маєте шенгену і багато грошей, а хочете побачити Європу - сміливо їдьте в Закарпаття. "Найзакордонніше" місто Закарпаття - це, безумовно, Берегово (або Берегсас, як кажуть місцеві мешканці).

Берегово продемонструє нам зразки помпезної угорської архітектури, тут ми відвідаємо винні підвали, де продегустуємо чудові вина, покуштуємо страви національної угорської кухні. Комплекс відпочинку "Жайворонок" запропонує нам цілу купу розваг, найкращою з яких буде купання у мінеральних термальних басейнах.

Буде у турі й багацько інших цікавинок, зокрема один із найефектніших замків України - Паланок. Приєднуйтесь!

!!! Максимальна знижка для наших клієнтів 10% Запитуйте у менеджерів.

У програмі використано чудові фото Ігоря Меліки із його особистого сайту, а також фото звідси і звідси. Дякуємо авторам!


Програма по дням:

 1. 8:30 – зустріч на вокзалі в Мукачевому; ранкова кава;
  - замок «Паланок»: оглядова екскурсія (вхідні квитки у вартість не включені);
  - переїзд у Берегово (Берегсас): екскурсія історичною частиною міста – огляд численних архітектурних пам’яток, зведених угорцями, адже Берегово – найбільший осередок угорців в Україні;
  - обід (самостійний – наші гіди вам запропонують варіанти із традиційними угорськими стравами);
  - поселення у комплекс відпочинку «Жайворонок», який вважається одним із кращих на Закарпатті;
  - дегустація-екскурсія у винний погріб (у вартість не включена), який розташований на території комплексу;
  - купання у термальних басейнах (у вартість не включено); варто зазначити, що у «Жайворонку» розташований єдиний в Україні закритий термальний мінеральний басейн (температура +57), також є відкритий мінеральний теплий басейн і відкритий холодний (із кремнієвою водою);
  - вільний час, в який ви можете відвідати соляну печеру, пивний зал, лазні чи спа процедури, або ж просто погуляти по Береговому;
  - вечеря (самостійна – наші гіди вам запропонують варіанти із традиційними угорськими стравами).

 2. 8:30 – сніданок;
  9:00 – виселення із готелю;
  - переїзд у Мужієво: огляд руїн домініканського костьолу 1117 року;
  - переїзд у Бене: огляд оборонного готичного костьолу Серця Ісуса, зведеного наприкінці 14 століття;
  - переїзд у село Олешник: родзинка програми – найбільша ферма буйволів в Україні – найбільших одомашнених тварин в Україні (хоча взагалі буйвіл – тварина дика). В програму включена екскурсія по фермі, фотографування буйволів, дегустація (включена у вартість) продуктів із буйволячого молока: молоко, сири, твороги; також у дегустацію включений глінтвейн.

  - обід (на фермі у Олешнику): місцеві домашні ковбаси, печені на вогні та інші угорські страви;

  - переїзд у Виноградів: відвідання теплиць із екзотичними рослинами, дегустація плодів;
  - переїзд в етнічне угорське село Ботар: екскурсія на унікальну ферму, де розводять кучерявих свиней – мангалиць, та сірих угорських корів – великих ефектних тварин, із велетенськими страшними рогами; дегустація лекварів (угорського повидла; у вартість не включена);
  - переїзд у Мукачеве; прощання; вільний час.

Місце збору групи: 
Залізничний вокзал у Мукачевому
Місце та час завершення: 
Залізничний вокзал у Мукачевому
До вартості входить: 
Транспорт, екскурсійний супровід, вхідні квитки на ферму буйволів та оранжереї у комплексі "Теплиця", сніданок, дегустаційна програма на буйволиній фермі (молоко, сири, глінтвейн), ночівля (комплекс відпочинку "Жайворонок")
Додаткові витрати: 
Вхідні квитки: замок "Паланок" (20 грн.), термальні басейни (150 грн. - 2 години), дегустації вин (Винний погріб у Берегово), лекварів (у селі Ботар, 90 грн.), обіди та вечеря.
Примітки: 
!!! Максимальна знижка для наших клієнтів 10% Запитуйте у менеджерів. Ціна може змінитись, залежно від зміни економічної ситуації в країні (виключний випадок, форс-мажор, зокрема підняття цін на пальне). Організатори мають право на зміну маршруту, без загальної зміни його наповненості.
1750 грн
Маршрут на карті: 

Додайте відгук про тур