Пошукова форма

Закарпаття: свято вина та страв з гуски. Фестиваль Святого Мартина

1700 грн

Закарпаття: свято вина та страв з гуски. Фестиваль Святого Мартина

Дати: 
10.11.2018 - 11.11.2018

Неймовірне гастрономічне свято, яке можливе лише у Закарпатті - молоде вино та страви з гусятини - це день Святого Мартина, покровителя міста Мукачеве. Тому й побуваємо ми у Мукачевому, у казковому замку "Паланок", оглянемо вузенькі затишні вулички, із не менш казковою та затишною архітектурою. Те саме можемо повторити й про Ужгород - столицю Закарпаття - в ньому ми теж побуваємо з екскурсією. І знову буде замок, будуть розкішні храми та старовинна автро-угорська архітектура. А ще буде дегустація вин у колишньому поселенні тамплієрів, яке нині називається Середнє (там теж є замок - руїни, але єдиний тамлієрський в Україні). Про тамплієрів також поговоримо.  Далі буде замок "Сент Міклош" у Чинадієво... Поїхали!

Маршрут: Ужгород - Середнє - Мукачеве - Чинадійово - Мукачеве

Трохи про фестиваль:

Святого Мартина Турського дуже люблять у Європі, день його пам’яті там вшановують 11 листопада. Цього дня традиційно їдять смажену гуску, п'ють молоде вино, займаються благодійністю та готуються до посту перед Різдвом.

В Україні Святий Мартин ще з XIV століття є офіційним покровителем закарпатського міста Мукачево. Програма святкування його дня в цьому місті з кожним роком стає все більш насиченою, а саме свято проходить щоразу із більшим розмахом і не обмежується одним днем.

Розпочинається захід здебільшого з виступу середньовічних музикантів та зустрічі з гусем - символом свята.

У програмі свята - кулінарні ярмарки, художні виставки, благодійні акції та різноманітні майстер-класи, наприклад, по виготовленню небесних ліхтариків. Влаштовують організатори і театралізовані дійства, до прикладу, показові лицарські бої чи створюють пісочну анімацію на тему «Легенди про Святого Мартина». Ще одним атрибутом фестивалю є окроплення землі молодим вином як символ подяки за зібраний врожай.

Традиційно відбувається дитяча хода з власноруч виготовленими небесними ліхтариками та подальший їх масовий запуск у вечірнє небо та фаєр-шоу.

За матеріалами сайту "Закарпатська правда"

У програмі використані фото Максима Горпенюка та Андрія Бондаренка

Можливе колективне замовлення залізничних квитків. Проїзд залізницею у вартість не входить. Актуальна ціна квитків: 150 грн. - плацкарт, 250 грн. - купе. Поспішайте!


Програма по дням:

 1. 8:40 - зустріч на вокзалі в Ужгороді (бажаний потяг 099К);

  - екскурсія по Ужгороду;

  - Ужгородський замок;

  - обід;

  - дегустація вин в селі Середнє (факультативно, у вартість не входить). Замок у Середньому був збудований рицарським орденом тамплієрів - його ми побачимо;

  - переїзд у Мукачево: фестиваль Святого Мартина - молодого вина та страв із гуски (вина та гастрономічні витребеньки привозяться із навколишніх сіл); в програмі реконструкції, концерт, костюмовані вистави та фаєр-шоу (зокрема запуск паперових ліхтарів);

  - вечеря (факультативно, буде запропоновано декілька гарних закладів на вибір); заселення в готель (можливе поселення в угорських садибах, гарного рівня якості).

 2. 8:30 - сніданок;

  - огляд замку "Паланок" - одного з набільш ефектних замків України;

  - оглядова екскурсія Мукачевим: затишні старовинні вулиці, храми;

  - обід;

  - переїзд в Чинадійово: огляд замку "Сент-Міклош";

  - повернення у Мукачеве, виїзд (бажані потяги 081 Л та 099 Л)

Місце збору групи: 
Залізничний вокзал в Ужгороді
Місце та час завершення: 
Залізничний вокзал в Мукачевому
До вартості входить: 
Трансфер Ужгород - Середнє - Мукачеве - Чинадійове - Мукачеве; харчування (крім вечері), екскурсійні послуги, вхідні квитки, страховка
Додаткові витрати: 
Залізничні переїзди, вечеря, дегустація вин в Середньому
Примітки: 
Організатори мають право на незначні зміни в маршруті, без зміни його загального обсягу. Вартість може змінитись при недоборі групи.
1700 грн
Маршрут на карті: 

Додайте відгук про тур